Žadintuvas FULL HD Wifi P2P kamera + 10 IR šviesos diodų + "Bluetooth" garsiakalbis

SKU: 10-631 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 146,66 U$
Kaina įskaitant PVM 176,00 U$
- +

Prekės aprašymas Žadintuvas FULL HD Wifi P2P kamera + 10 IR šviesos diodų + "Bluetooth" garsiakalbis

Žadintuvas FULL HD kamera 1080P su Wifi P2P tiesioginio stebėjimo s10 IR naktiniu LED + bluetooth garsiakalbiu + dvipusiu garsu + judesio aptikimu. Puikus šnipinėjimo kameros su bluetooth muzikos garsiakalbiu ir žadintuvu derinys. Šį gaminį galite naudoti norėdami stebėti savo namus – leisti muziką – nustatyti žadintuvą. Vaizdo kokybė FULL HD raiška .

„Wi-Fi“ kamera siūlo aukštos kokybės 32 kadrų per sekundę vaizdą su ryškesnėmis ir aiškesnėmis detalėmis. 150° platus matymo kampas ir naktinis matymas, jame yra įmontuota 10 infraraudonųjų spindulių IR LED lempučių , leidžiančių geriau matyti naktinėje aplinkoje. Šios IR lemputės yra visiškai nematomos filmuojant naktį.

Skaitmeninis laikrodis su FULL HD Wifi P2P kamera, 24/7 stebėjimas

Dvipusis dvipusis garsas ir klausymasis leidžia kalbėtis ir klausytis mobiliuoju telefonu, kai jie yra skirtingose vietose. Įrenginys turi įmontuotą 2000 mAh bateriją. Palaikykite „iOS“ / „Android “ programą, skirtą tiesioginiam stebėjimui internetu 24 valandas per parą, nepertraukiamą P2P nuotolinį stebėjimą su judesio aptikimo režimu .

Vaizdo įrašo glaudinimo formatas yra H.264, kuris turi didesnį bitų spartą ir taupo atmintį. Žadintuvas su paslėpta WiFi kamera stebi, kas vyksta Jūsų bute Jūsų nesant. Renginį galite stebėti nuotoliniu būdu internetu arba pakartoti. Jums nebereikia jaudintis dėl vaikų ar augintinių palikimo namuose be priežiūros. Dėl savo kompaktiškų matmenų ir neįkyrios išvaizdos jis tinka bet kokiam interjerui ir lengvai pasidėsite bet kur savo namuose ar biure.

šnipinėjimo kamera skaitmeninio laikrodžio judesio aptikimo sistemoje

Paslėpta kamera su naktiniu matymu iki 6 metrų atstumo apima 150° kampą, filmuoja FULL HD raiška , o judesio aptikimo atveju gausite tiesioginį pranešimą į savo išmanųjį telefoną. Įrašyti įrašai pasirinktinai išsaugomi arba įdėtoje „microSD“ kortelėje, kurios maksimali talpa iki 128 GB (į komplektą neįeina), arba tiesiai į jūsų telefoną, o „Wi-Fi“ ryšio palaikymo dėka galėsite stebėti viską, kas vyksta prieš kamerą. nuotoliniu būdu išmaniajame telefone. Kaip ir naudojant klasikinį žadintuvą, dabartinį laiką ir žadintuvo laiką galima nustatyti naudojant mygtukus viršuje, taip pat rodoma esama temperatūra. Kameros valdikliai yra žadintuvo gale po dangteliu kartu su baterija, kameros objektyvas gražiai paslėptas po aprūkusiu stiklu laikrodžio ekrane.

wifi kamera žadintuve + bluetooth garsiakalbis

Norėdami sujungti paslėptą žadintuvo kamerą su mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu per Wi-Fi tinklą, turite įdiegti programą , kurią galite nemokamai atsisiųsti iš Google Play/App Store . Tada galėsite naudotis visomis paslėptos kameros funkcijomis, tokiomis kaip tiesioginės peržiūros peržiūros galimybė, įrašyti ir tada atkurti tiesiogiai telefone padarytus įrašus arba išplėstinius kameros parametrų nustatymus. Nufilmuotus vaizdo įrašus taip pat galima lengvai atkurti kompiuteryje. Žadintuvo bateriją galima įkrauti pridedamu USB laidu iš kompiuterio arba iš įprasto USB adapterio. Integruotos įkraunamos ličio jonų baterijos pakanka, kad fotoaparatas veiktų iki 2 valandų , nuolat prijungus prie elektros tinklo, tiek žadintuvas, tiek kamera gali veikti praktiškai be perstojo.

Funkcijos:

Paslėpta kamera žadintuvo ekrane
Judesio aptikimas 6 metrų atstumu
Vaizdo įrašymas Full HD raiška
Nematoma IR lemputė naktiniam matymui iki maždaug atstumo. 5-8 metrai
Visiškai funkcionalus įrenginys, skirtas naudoti kaip klasikinis žadintuvas arba skaitmeninis laikrodis
Ši WiFi kamera suderinama su 2,4 GHz tinklu

Specifikacijos:

FULL HD 1080p raiška
Atminties kortelių palaikymas iki 128 GB (į komplektą neįeina)
Naktinis matymas: taip, 10 IR šviesos diodų
Baterijos talpa: 2000 mAh
Svoris: 175 g
Dydis: 131x37,5x62,5mm

Paslėptos kameros matymo kampas 150°
„microSD“ atminties kortelių palaikymas iki 128 GB
Tiesioginio vaizdo transliavimo parinktis
Palaiko kilpos įrašymą
Pranešimas mobiliajai programai, kai aptinkamas judesys
Lengvas fotoaparato nustatymas
Galimybė programėlėje nustatyti raišką arba reguliuoti fotoaparato ryškumą ir kontrastą
Galimybė fotografuoti ar filmuoti (išsaugota telefono atmintyje)
30 FPS fotografavimas
Ekrane rodomas dabartinis laikas, pabudimo laikas ir temperatūra
Baterijos veikimo laikas iki 5 valandų
Baterija 3,7V, kurios talpa 2000mAh
Nepertraukiamo veikimo galimybė su nuolatiniu maitinimo šaltiniu iš tinklo
Darbinė temperatūra -10-60°C


Pakuotės turinys:

1x žadintuvas su paslėpta WiFi kamera
1x USB maitinimo laidas
1x vadovas

Komentarai

Kitos prekės