2 kanalų hibridinis atbulinės eigos 5 colių automobilio monitorius AHD/CVBS

SKU: 15-040 Turiu klausimą
Gamintojas PROFIO
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 110,00 U$
Kaina įskaitant PVM 132,00 U$
- +

Prekės aprašymas 2 kanalų hibridinis atbulinės eigos 5 colių automobilio monitorius AHD/CVBS

2 kanalų hibridinis atbulinės eigos 5" automobilio monitorius AHD/CVBS. Automobilinis monitorius patogiam važiavimui atbuline eiga 2 automobilio kameroms, su nuotolinio valdymo pultu. Hibridinis monitorius palaiko mišrios įvesties AHD 720P / 960P / 1080P / CVBS signalą keliais vaizdo formatais bei dažniais PAL/ NTSC.Naujos kartos parkavimo sistema, kuri atneša jums aiškų, ryškų vaizdą dienos metu net esant prastam apšvietimui ir visos reikalingos techninės priemonės saugiam motorinių transporto priemonių ir mašinų valdymui ir valdymui. Monitorius leidžia perjungti dvi kameras , (atskirai rodomas vaizdas iš vienos ar kitos kameros). Įjungus atbulinę pavarą, vaizdas automatiškai persijungia į galinio vaizdo kamerą (2 kanalas), kur taip pat rodomos pagalbinės linijos , kurias galima įjungti arba išjungti monitoriaus meniu.Pakete taip pat yra nuotolinio valdymo pultelis, kad monitoriaus valdymas būtų dar lengvesnis Hibridinis monitorius palaiko mišrios įvesties AHD 720P/960P/1080P/CVBS signalą keliais vaizdo formatais, taip pat PAL/NTSC dažnius.

Automobilių monitoriai (atbuline eiga arba parkavimas) - 5"

5 colių automobilio parkavimo atbulinės eigos monitorius

Kiekvienoje kameroje galite nustatyti, pavyzdžiui, vaizdo atspindėjimą per monitorių arba įjungti atbulinės eigos kreipiklius, kuriuos meniu galite tiksliai sukalibruoti kiekvienai kamerai atskirai. Su šia sistema jūs tiksliai žinosite, kas yra už transporto priemonės ar aplink ją. Tinka lengviesiems automobiliams, furgonams, mikroautobusams, priekaboms, autobusams, sunkvežimiams, puspriekabėms, žemės ūkio technikai ir kitoms transporto priemonėms. Monitorius turi reguliuojamą laikiklį, kurį pritvirtinate reikiamoje vietoje, ir skydelį nuo saulės.

Hibridinis monitorius atbulinės eigos kameroms - du AV įėjimai

ahd ir cvbs automobilių monitorius parkavimas atbuline eiga

Prie monitoriaus galima prijungti 2 kameras - AHD arba CVBS. Atsižvelgdami į poreikį ir transporto priemonės tipą, galite pasirinkti ir derinti kameras iš mūsų pasiūlymo, kad atitiktų jūsų poreikius. Kameros yra prijungtos prie monitoriaus 4 kontaktų kabeliais. Monitorius turi kabelius kameroms prijungti ir monitoriaus maitinimui. Kameros maitinamos tiesiai iš monitoriaus, todėl nebereikia jų atskirai jungti prie šaltinio, o tai supaprastina montavimą, o kamerą galite pastatyti bet kurioje transporto priemonės vietoje. Monitoriuje taip pat yra perjungimo laidai, kuriais galite prijungti fotoaparatą prie atbulinės eigos žibintų. Įjungus atbulinės eigos pavarą, atbulinės eigos kamera automatiškai pasirodys monitoriuje. Antroji monitoriaus įvestis, be fotoaparato, gali būti naudojama, pvz., DVD/VCR.

Automobilio monitorius patogiam važiavimui atbuline eiga

hibridinio automobilio monitorius parkavimui

Tuo atveju, jei jums reikia monitorių pritvirtinti kitaip nei su laikikliu (kas yra pakuotėje), mūsų pasiūlyme galite rasti dar tris stovų tipus, kurie leidžia pritvirtinti monitorių, pavyzdžiui, prie priekinio stiklo arba kur yra reikia. Tuo atveju, kai reikia statyti kamerą ant priekabos, kurią galima nuimti iš automobilio ar sunkvežimio, mūsų el.parduotuvėje galite įsigyti atbulinės eigos kameros jungiamąjį laidą priekaboms ir puspriekabėms . Taip užtikrinamas lengvas atbulinės eigos sistemos atjungimas ir vėl prijungimas.

automobilio stebėjimai parkavimą atbuline eiga

Funkcijos:

5 colių atbulinės eigos monitorius
tiek AHD, tiek CVBS signalui
Platus nustatymų pasirinkimas ekrano meniu
Galimybė prijungti 2 kameras
Įvairios kameros rodymo parinktys

Stebėkite technines specifikacijas:

Modelis: PROFIO-W50
Monitorius: 5" LCD ekranas
Sistema: PAL/NTSC 50/60Hz
Kraštinių santykis: 16:9/4:3
Monitoriaus skiriamoji geba: 800x480 RGB
Ekrano matomumas: 70° iš abiejų pusių
Suderinamas signalas: AHD720P/960P/1080P/CVBS signalas (AHD + CVBS signalas)
Įėjimai: 2x AHD/CVBS kanalas (AV1 DVD, VCR ar kitam automobilyje esančiam įrenginiui, AV2 atbulinės eigos kamerai – įjungus atbulinės eigos pavarą, vaizdas automatiškai persijungia į AV2)
Šviesumas: 500cd/㎡
Įrašas: Nr
Ekrano išdėstymas: 1/2 kameros
Galimybė reguliuoti OSD: ryškumą, kontrastą, garsumą, kalbą
Maitinimas: DC 9-32V
Garso įvestis: taip 1x
Jungtis: 4 kontaktų jungtis
Spalva: juoda
Nuotolinio valdymo pultas: taip
LCD ekrano matmenys: 14 x 10 x 2,5 cm
Skydelis nuo saulės: taip


Pakuotės turinys:

1x 5" LCD monitorius
1x monitoriaus tvirtinimo laikiklis
1x Kabelis su 2 įėjimais kameroms
1x nuotolinio valdymo pultas
1x varžtų rinkinys
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės