4G DVR LCD monitorius 10,1" automobiliui + LIVE srautas ir GPS sekimas

SKU: 15-045 Turiu klausimą
Gamintojas PROFIO
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 320,84 U$
Kaina įskaitant PVM 385,00 U$
- +

Prekės aprašymas 4G DVR LCD monitorius 10,1" automobiliui + LIVE srautas ir GPS sekimas

4G DVR LCD monitorius 10,1" automobilyje + LIVE srautas ir GPS transporto priemonės padėties sekimas. Monitorius turi iki 2 SD kortelių lizdų, įrašymui į 2 korteles, kurių talpa 512 GB. Monitorius skirtas 4 AHD/HD kameros su įrašymu į 2xSD korteles + 2xUSB tiesiogiai stebėti transporto priemonės judėjimą per programėlę išmaniajame telefone. Automobilių apsaugos sistema - Parking hibridinis monitorius su įėjimu 4 kameroms taip pat yra kompaktiškas DVR įrašymo įrenginys , skirtas vaizdo įrašymui statant ar pervežant didesnius automobilius, furgonus, mikroautobusus, autobusus, sunkvežimius, žemės ūkio ir statybų techniką.

Tai idealus sprendimas visur, kur reikia ne tik apžvelgti, kas vyksta aplinkui, bet ir tinkamai užfiksuoti šios veiklos vaizdo įrašus. Šios funkcijos dėka DVR monitorius turi tikrai platų panaudojimo spektrą įvairiose srityse. Jis įrašo vaizdą iš kiekvienos kameros į įdėtą SD kortelę iki maksimalios 256 GB talpos. Monitorius turi iki 2 SD kortelių lizdų, todėl galite įrašyti į dvi korteles, o jo talpa yra 512 GB.

Per aplikaciją mobiliajame telefone galima stebėti LIVE vaizdą iš kamerų ir esamą transporto priemonės GPS padėtį žemėlapyje.

4g wifi automobilio monitorius gps

4G DVR LCD monitorius atlieka juodosios dėžės funkciją, kuri idealiai tinka žemės ūkio technikos, statybinės technikos, sunkvežimių, furgonų ir tt darbui stebėti. DVR monitorius gali būti naudojamas ir autobusų transporte , kur turi ne tik apžvalgą autobuso judėjimas, bet ir įrašas iš vidaus, pavyzdžiui, stebint keleivius arba atidarant duris įlipant ir išlipant iš autobuso. Su šia sistema jūs tiksliai žinosite, kas yra už transporto priemonės ar aplink ją. Monitoriaus prietaisų skydelyje sumontuota reguliuojama konsolė, kurią galėsite pritvirtinti reikiamoje vietoje. Antrasis laikiklis naudojamas montuoti ant lubų. Taip pat yra saulės skydelis , kuris garantuoja aiškų vaizdą ir jokių atspindžių. Kad valdymas būtų dar lengvesnis, monitorius turi ir nuotolinio valdymo pultą.

DVR automobilio monitorius su tiesioginiu gps + kamerų vaizdu

Monitorius turi Wi-Fi ryšį ir SIM kortelės lizdą 4G duomenų ryšiui . Dėl to galite žiūrėti vaizdą iš kamerų ir žiūrėti vaizdo įrašus net per atstumą per savo mobilųjį telefoną ar kompiuterį. Dėl 4G ryšio šis monitorius tampa automobilio apsaugos sistema . Kamerų įrašą galima įrašyti net ir automobiliui pastačius. Monitoriuje yra įmontuoti garsiakalbiai ir 2x USB prievadai , skirti prijungti USB pelę ir peržiūrėti multimedijos turinį – MP5 grotuvą.

Automobilio apsaugos sistema – 4G monitorius su tiesioginiu stebėjimu

atbulinės eigos automobilių ekranas - sunkvežimiui

Galimybė monitoriuje vienu metu rodyti visas 4 kameras įvairiais deriniais

LCD automobilio monitoriaus ekranas 4 kameros

Prie monitoriaus galima prijungti iki 4 AHD arba HD kamerų. Atsižvelgdami į poreikį ir transporto priemonės tipą, galite pasirinkti ir derinti kameras iš mūsų pasiūlymo, kad atitiktų jūsų poreikius. Kameros prie monitoriaus jungiamos 4 kontaktų laidais , kurių ilgis yra 5 m, 10 m, 15 m ir 20 m. 4 kontaktų jungtis , jungianti fotoaparatą su kabeliu, yra atspari vandeniui , taip pat mūsų siūlomos kameros, kurios yra atsparios dulkėms ir pažeidimams. Sistemos įdiegimas paprastas. Monitorius turi kamerų prijungimo ir monitoriaus maitinimo kabelius, kuris nuo viršįtampių apsaugotas keičiamu saugikliu. Kameros maitinamos tiesiai iš monitoriaus, todėl nebereikia jų atskirai jungti prie šaltinio, o tai supaprastina montavimą, o kamerą galite pastatyti bet kurioje transporto priemonės vietoje. Monitoriuje taip pat yra 3 perjungimo laidai, per kuriuos galite rodyti pagalbines linijas pasirinktose kamerose, kai įjungta atbulinė pavara. Monitoriuje vienu metu galima rodyti kelias kameras skirtingomis kombinacijomis.

automobilių parkavimo monitorius - pajungimas

Tuo atveju, jei monitorių reikia pritvirtinti kitaip nei su laikikliu (kas yra pakuotėje), mūsų pasiūlyme galite rasti dar tris stovų tipus, kurie leidžia pritvirtinti monitorių, pavyzdžiui, ant priekinio stiklo arba kur yra reikia. Tuo atveju, kai reikia statyti kamerą ant priekabos, kurią galima nuimti iš automobilio ar sunkvežimio, mūsų el.parduotuvėje galite įsigyti atbulinės eigos kameros jungiamąjį laidą priekaboms ir puspriekabėms . Taip užtikrinamas lengvas atbulinės eigos sistemos atjungimas ir vėl prijungimas.

hibridinis monitorius mašinoms ir sunkvežimiams

Funkcijos:

PLIUSAS DVR funkcijos įrašymas iš 4 kamerų
pliusas Įrašymas į dvi SD korteles iki 2x256GB
pliusas Galimybė prijungti iki 4 atbulinės eigos kamerų
pliusas Galimybė monitoriuje vienu metu rodyti visas 4 kameras įvairiais deriniais
pliusas Nuotolinis stebėjimas naudojant programą (kompiuteris ir išmanusis telefonas)
pliusas 4G, GPS, WIFI ryšys


Specifikacija:

Monitoriaus dydis: 10,1" skaitmeninis IPS monitorius, LCD foninis apšvietimas
Rezoliucija: 1024x600 RGB
Vaizdo kanalų skaičius: 4 įėjimai kameroms (4 kontaktų jungtis)
Įvesties signalo palaikymas: 1080P/720P/960P/CVBS vaizdo signalo įvestis
CPU: Hi3520DV300
Operacinė sistema: Embedded Linux OS
Valdymas: OSD meniu/nuotolinio valdymo pultas/USB pelė
Medžiaga: Monitoriaus korpusas – aliuminio lydinys
Nuotolinis stebėjimas: taip, kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams naudojant programą
Maitinimas: DC8V-36V
Darbinė temperatūra: nuo -20 iki 70°C
Šviesumas: 500cd/㎡
Sistema: PAL/NTSC
Kraštinių santykis: 16:9
Ciklinis įrašymas: taip
Ekrano išdėstymas: 1/2/3/4 kamera / padalintas ekranas / keli padalijimo režimai
Saugykla: SD kortelių palaikymas iki 256 GB, 2x SD lizdas, 2x256GB maks.
USB prievadas: taip, 2x (USB pelės prijungimui ir medijos atkūrimui – MP5 grotuvas)
GPS: taip + įrašyti GPS padėtį į vaizdo failą
2G/3G/4G: taip, palaiko CDMA / EDVO / GPRS / WCDMA / FDD LTE / TDD LTE
„Wi-Fi“: taip, 802.11b/g/n 2,4 GHz
Garsiakalbiai: taip, įmontuoti
LCD ekrano dydis: P/A/G 25 x 16 x 3 cm

Pakuotės turinys:

1x 10,1" LCD monitorius 4G
1x nuotolinio valdymo pultas
1x Wi-Fi antena
1x GPS antena
1x 4G antena
1x prietaisų skydelio laikiklis monitoriui tvirtinti
1x lubų laikiklis monitoriui tvirtinti
2x lipdukas po konsole
1x montavimo komplektas
1x maitinimo laidas su saugikliu
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės