Automobilio DOD RC500S apsauga su GPS ir DUAL 1080P kamera

SKU: 55-036 Turiu klausimą
Gamintojas DOD
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 366,66 U$
Kaina įskaitant PVM 440,00 U$
- +

Prekės aprašymas Automobilio DOD RC500S apsauga su GPS ir DUAL 1080P kamera

Apsauga nustatyta automobilyje DOD RC500S su GPS ir DUAL 1080P kamera , kuris turi du objektyvus su neprilygstamos kokybės FULL HD raiška ir įrašymo greičiu 30 kadrų per sekundę. DVIGUBAS fotoaparatas suvokia 1080P raiška ir su efektyviu poliarizuojančiu filtru (pašalinančiu šviesos atspindžius) nustato sceną prieš ir po transporto priemonės . Vaizdo suspaudimas H.264, MOV failas, duomenų srautas apytiksliai. 15 Mbps kiekvienam kanalui. Viena minutė esant 1080p 30 kadrų per sekundę vaizdo įrašui iš vieno kanalo yra maždaug. 110 MB.

Rc500s dviguba kamera

Kameros rinkinys turi plataus kampo objektyvą iki 145° priekinės kameros ir 140° galinės kameros , leidžiančios turėti tikrai platų vaizdą aplink automobilį, priartėjus prie žuvies akies parametrų. Galinės kameros naudojimas yra neprivalomas, priekinę kamerą taip pat galima naudoti atskirai . Kalbant apie grynai optinius parametrus, DOD RC500S yra lygiavertis DOD LS500W (ir atvirkščiai). Taip pat yra galimybė apsukti vaizdą 180° kampu priekinei ir galinei kamerai (kamerą galima montuoti „galva žemyn“).

Priekinėje kameroje yra visiškai naujas SONY STARVIS (Starlight Visibility) IMX291 jutiklis, kuris siūlo revoliucinį naktinį režimą net visiškoje tamsoje! Vietoj ličio jonų akumuliatoriaus įtaisytas superkondensatoriusdar geresniam fotoaparato atsparumui ir ilgaamžiškumui.

Technologiškai tai yra „naujos kartos“ automobilio kamera – su naujausiomis technologijomis (optika, mikroschemomis, funkcijomis), kurias siūlo automobilių rinka.

DOD kompanijos flagmanas – nauja SMART automobilio kameros koncepcija

Sertifikuota vaizdo kamera, skirta naudoti visoje ES (ty Austrijoje, Vokietijoje ir kitose valstybėse narėse). Jie atitinka techninių standartų kriterijus ir gali būti naudojami transporto priemonėje.


DOD RC500S yra elegantiškos ir diskretiškos, cilindrinės formos su tikrai mini dydžiais , leidžiančiais pritvirtinti priekinę kamerą prie veidrodžio priekinio stiklo viršuje. Dėl šios padėties jis nesugadins jūsų vaizdo, o žiūrint iš išorės yra visiškai neįkyrus. Kompaktiška, tik 7,5 cm dydžio galinė kamera tvirtinama 3M laikikliu su lipnia juostele. Kabelio jungtis tarp kamerų yra apie 5,5 m ilgio. DOD RC500S galima prijungti prie 12/24V maitinimo šaltinio, todėl jį galima naudoti be automobilio ir kitoms transporto priemonėms, sunkvežimiams ar autobusams. Priekinė kamera taip pat lengvai pritvirtinama prie automobilio priekinio stiklo naudojant 3M lipnų laikiklį, kuris lengvai pritvirtinamas prie fotoaparato. DOD taip pat pateikiamas su labai naudingu priedu – reguliuojamu žiediniu poliarizuojančiu filtru , kuris efektyviai sumažina atspindėtą šviesą.

Iki 128GB micro SD kortelių palaikymas (apie 18 valandų įrašymo iš abiejų kamerų – 9h vienam kanalui)


Dviejų kamerų rc500s

Įrašas įrašomas iš abiejų kamerų ir derinamas su dideliu ISO jautrumu iki 12800 , leidžiančiu stebėti automobilio aplinką net esant prastam apšvietimui. Ši funkcija yra reikšminga saugumo premija stebint automobilį, kai nesate. Dėl to naujasis DOD RC500S yra naujas saugos rinkos lyderis, ne tik filmuojant važiavimą, bet ir stebint automobilį jums nesant .

Didelis privalumas – patobulinta naujos kartos parkavimo režimo sistema, kuri pradės įrašyti likus 15 sekundžių iki judesio aptikimo. Tai užtikrins, kad turėsite įrašą apie tai, kas nutiko nuo pradžios iki pabaigos iš abiejų kamerų priešais ir už transporto priemonės. Kai važiuojate toliau, fotoaparatas vėl persijungia į filmavimo ciklo režimą.

Automobilių saugos ir stebėjimo rinkos lyderis

Parkavimo režimas DOD rc500s kamera

Vaizdo kamera palaiko „ micro SD“ korteles iki 128 GB (standartinės kameros iki 32 GB). Įvykus avarijai, stipriai stabdant ar pakrypus automobiliui, fotoaparatų rinkinys turi G jutiklio funkciją, kuri apsaugo failus nuo smūgio. Be to, kritiniu atveju vartotojai gali rankiniu būdu apsaugoti esamą failą ilgai spausdami mygtuką „SOS“. FULL HD automobilio fotoaparatų rinkinys su pažangia WDR 2.0 technologija ir WiFi ryšiu yra jūsų patikimas palydovas keliuose.

Dvigubas RC500S automobilio kameros rinkinys su FULL HD ir WIFI palaikymu

Išmanioji DOD (Android / iOS) aplikacija išmaniesiems telefonams ar planšetiniams kompiuteriams, kur susijungę per WiFi galėsite leisti savo kelionės vaizdo įrašus, sekti savo esamą padėtį per google maps arba keisti fotoaparato nustatymus.
Wifi palaikymo programa dod rc500s
Prekės savybės:
  • 1080p HD vaizdo įrašymas
  • Platus žiūrėjimo kampas – 145° priekinė kamera, 140° galinė kamera
  • G-sensor failų apsauga
  • SOS funkcija – Užrakinimo funkcija
  • Parkavimo stebėjimas
  • Pažangi WDR 2.0 technologija
  • WiFi ryšys
  • Efektyvus reguliuojamas žiedinis poliarizacinis filtras
Dvigubas FULL HD 1080p vaizdo įrašymas
Jūsų automobilio vaizdas priekyje ir gale yra įrašytas 1080p kokybe ir aukšta FULL HD raiška. Be to, vaizdas užfiksuotas itin plačiu 145° priekinės ir 140° galinio vaizdo kameros žiūrėjimo kampu, kad būtų užtikrinta visiška apsauga.

Rc500s full hd raiška

Išplėstas ISO diapazonas iki 12800
DOD RC500S turi naują Sony STARVIS CMOS jutiklį su pagerintu jautrumu ne tik esant normaliam apšvietimui, bet ir prastam apšvietimui. Patobulintas diapazonas padidina greitai judančių objektų ryškumą naktį. Dabar fotoaparatas gali užfiksuoti dar daugiau detalių itin prasto apšvietimo sąlygomis.

Rc500s iso 12800

Pažangi WDR 2.0 technologija
Stulbinantis vaizdo įrašas esant bet kokiai šviesai ir subalansuota ekspozicija bet kokiomis sąlygomis. Padaro nakties nuotraukas ryškesnes ir sumažina šviesos ekspoziciją, kad būtų pasiektas gražiausias vaizdas.

Rc500s wdr technologija

Didelė f/1.6 diafragma, puikus našumas esant silpnam apšvietimui
Didelė diafragma atspindi šviesos kiekį, patenkantį į jutiklį fotografuojant. Kuo didesnė diafragma (tmažesnis skaičius f), tuo daugiau šviesos bus užfiksuota fotoaparato jutikliu. Su plačiausia diafragma, kuri yra 66 % didesnė nei konkurentų rinkoje, DOD fotoaparatai sukuria ryškiausią vaizdą.

Rc500s priekinė ir galinė diafragma f/1.6

6G aštraus stiklo objektyvas
6 elementų aštrus objektyvas, pagamintas iš šešių stiklo sluoksnių, užtikrina stulbinantį, švarų ir neiškraipytą vaizdą

Rc500s 6g stiklinis objektyvas

Platus matymo kampas 145°
Vaizdas fiksuojamas plačiu 145° žiūrėjimo kampu, kad būtų optimalus aprėptis ir aiškumas. Priekinėje kameroje sumontuotas itin plataus kampo objektyvas, kuris padidina įrašymo diapazoną, nes panoraminis automobilio priekio vaizdas fiksuoja visas puses be iškraipymų (todėl nėra iškraipyto vaizdo).

Rc500s platus žiūrėjimo kampas

Reguliuojamas žiedinis poliarizacinis filtras – efektyviai sumažina atspindėtą šviesą
Reguliuojamas filtras pašalina priekinio stiklo akinimą ir tuo pačiu padidina sodrumą. Sumažina nepageidaujamus atspindžius ir pernelyg didelę ekspoziciją arba poliarizuojančius efektus, kad būtų užtikrintas aukščiausios kokybės vaizdas ir apsaugotas jūsų objektyvas.

Rc500s objektyvo poliarizuojantis filtras

WiFi ryšys – nuotolinė peržiūra naudojant nemokamą programą
Jums nebereikia laukti, jei norite atkurti įdomias akimirkas. Tiesiog perkelkite arba vizualizuokite failus iš fotoaparate įdėtos atminties kortelės tiesiai į savo išmanųjį telefoną / planšetinį kompiuterį naudodami DOD APP.

Rc500s wifi ryšys

Parkavimo stebėjimas
Jūs būsite patenkinti šia parkavimo priežiūra net ir tada, kai pastatysite ir paliksite automobilį. Patobulintas parkavimo režimas , kuris automatiškai įsijungia praėjus 10 minučių išlipus iš transporto priemonės. Kai važiuojate toliau, kamera vėl persijungia į įrašymo režimą. Naudodami SONY STARVIS jutiklį taip pat galėsite mėgautis revoliuciniu priekinės kameros naktiniu matymu ir net visiškoje tamsoje.

dod Rc500s parkavimo stebėjimas

Priekinės ar galinės kameros judesio aptikimo atveju arba avarijos atveju pradedamas vaizdo įrašymas ir failas užrakinamas. Vaizdo kamera pradeda filmuoti 15 sekundžių iki judesio ar smūgio aptikimo, o tai užtikrina, kad turėsite įrašą apie tai, kas įvyko nuo pradžios iki pabaigos. Sąlyga yra ta, kad fotoaparatas turi būti maitinamas iš automobilio akumuliatoriaus, naudojant laidų rinkinį, skirtą nuolatiniam montavimui transporto priemonėje DOD DP4.

Šiame vaizdo įraše galite pamatyti , kaip veikia patobulintas parkavimo režimas :

GPS procesorius su 10 Hz greičiu
Integruotas su greičiausiu 10 Hz greičio GPS, registruoja tikslesnius transporto priemonės buvimo vietos ir greičio duomenis. Leidžia įrašyti maršrutą žemėlapyje žiūrint vaizdo įrašus DOD grotuve. Šiuo metu tai greičiausias vaizdo kamerose naudojamas GPS atnaujinimas.

Rc500s gps procesorius

DOD GPS grotuvas V2.0
Naujoji DOD GPS Player 2.0 versija su patobulinta vartotojo sąsaja yra dar aiškesnė. Rodomi FULL HD vaizdo įrašai su realaus laiko duomenimis, tokiais kaip transporto priemonės greitis, GPS koordinatės, perkrova. Interneto ryšys rodo dabartinę transporto priemonės vietą Google žemėlapiuose.

Rc500s dod grotuvas

Greičio radaro aptikimas
Sistema primena, kad esate netoli vietos, kurioje ribojamas greitis ir kur galima pastatyti radarą, todėl galite sulėtinti greitį. Venkite spąstų ir visada valdykite savo vairavimą.
* Šiuo metu sistema palaiko šias šalis: JAV, CA, JK, NO, PL, NL, BE, AU.

Laiko ir datos sinchronizavimas
Automatinis laiko kalibravimas, nepriklausomas nuo rankinio laiko reguliavimo. Su integruotu 10 kartų spartaus GPS procesoriumi jis gali tiksliai sukalibruoti vietinį laiką ir automatiškai jį išsaugoti fotoaparato atmintyje.

G jutiklio apsauga nuo smūgių
Avarijos, avarinio stabdymo ar automobilio pakrypimo metu jis automatiškai apsaugos visus saugomus ir esamus įrašus. Naudojant šią funkciją, failai nebus ištrinti ar perrašomi net įrašant laiko kilpą.

Rankinis failų užraktas – SOS apsauga
Neatidėliotinos situacijos atveju naudotojai gali apsaugoti esamą failą ilgai paspaudę mygtuką „SOS“, kuris apsaugo failą nuo įrašymo ciklo ir apsaugo nuo perrašymo kitais failais.

Automatinis įrašymas ir išjungimas
Užvedus automobilį, kamera automatiškai pradės filmuoti. Išjungus variklį, fotoaparatas išsijungia automatiškai, nepaspaudus jokio mygtuko.

Ciklinis įrašymas – ciklinis įrašymas
Kai įdėtoje „microSD“ kortelėje yra pilna vietos, ji gali automatiškai perrašyti senesnius failus naujais, todėl failai nuolat ištrinami iš naujo.

Palaiko 128GB Micro SD korteles
4 kartus didesnis atminties suderinamumas, palyginti su senesniais fotoaparatų modeliais, palaiko iki 128 GB „micro SD“ ir daugiau nei 18 valandų įrašymo.

Produkto specifikacijos:
Vaizdo raiška: priekinė kamera: 1920x1080 @ 30 kadrų per sekundę, galinė 1920x1080 @ 30 kadrų per sekundę
Jutiklis: SONY STARVIS CMOS jutiklis
Plataus kampo priekinis objektyvas: 145°
Plataus kampo galinis objektyvas: 140°
Priekinė diafragma: f/1,6
Galinė diafragma: f /1,6
ISO jautrumas: iki ISO 12800
Vaizdo įrašo formatas: MOV
Įrašymo laikmena: Micro SDHC/SDXC Class 10 (iki 128 GB)
Garsas: mikrofonas ir mono garsiakalbis (įtraukta)
Baterija: super kondensatorius
Įėjimo galia: 5V 1,5A
Priekinės kameros matmenys: 122 (D) * 35,8 (W) * 60,6 (V) mm
Galinės kameros matmenys: 75,2 (D) * 26 (W) * 38,8 (V) mm
Priekinės kameros svoris: 120 g
Galinės kameros svoris: 41 g
Darbinė temperatūra -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

Pridedami priedai:

1x Profi automobilinė kamera DOD RC500S su lipniu laikikliu
1x galinė kamera su lipniu laikikliu
1x CPL filtras
1x automobilinis įkroviklis 12-24V (4M ilgintuvas)
1x jungiamasis laidas su galine kamera (5M)
1x klijų rinkinys fotoaparato laikikliui
1x Manua

Rc500s priedai

Komentarai

Kitos prekės