Belaidė ausinė šnipas + 5 W stiprintuvas kredito kortelės pavidalu

SKU: 09-041 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 155,84 U$
Kaina įskaitant PVM 187,00 U$
- +

Prekės aprašymas Belaidė ausinė šnipas + 5 W stiprintuvas kredito kortelės pavidalu

Belaidė ausinė šnipas + 5W stiprintuvas kreditinės kortelės pavidalu. Šis nematomas šnipinėjimo ausinių ir stiprintuvo rinkinys yra labai patogus ir neįkyrus. Nematomos ausinės - nano mini šnipų ausinė + 5 W stiprintuvas saugumo ir studentų reikmėms (egzaminai) yra ideali mikro ausinė jums. Šnipų ragelis su bluetooth 5W belaidžiu stiprintuvu (kreditinės kortelės pavidalu), į kurį galite įdėti mobiliąją SIM kortelę. Tiesiog įdėkite savo kredito kortelę į marškinių ar drabužių kišenę. Įrenginio aktyvinimas yra labai paprastas. Tiesiog įdėkite SIM kortelę į „Bluetooth“ dėžutę kredito kortelės pavidalu ir įjunkite įrenginį. Kreditinės kortelės formos valdymo dėžutėje nėra kitų laidų, nes viskas yra įmontuota (mikrofonas ir stiprintuvas).

Visi žino jūsų gyvenimo situaciją, kai įvertintumėte, kad kas nors galėtų jums patarti ar padėti sunkioje situacijoje ir niekam apie tai nežinant. Jis skirtas studentams testų, egzaminų metu, prekybininkams verslo susitikimų metu ir kitoms situacijoms. Patobulinta šnipinėjimo ausinė yra revoliucinis įrenginys, leidžiantis nuotoliniu būdu susisiekti su kuo nors naudojant mobilųjį telefoną, bet niekam apie tai nežinant.

šnipo ausinė + bluetooth kreditinė kortelė

Kad geras signalas su ausinėmis ir geras garso perdavimas į įmontuotą mikrofoną, turi būti valdymo įtaisas taip arti mini ausinių ir burnos. Geriausia jį įdėti į marškinių, liemenės ar striukės kišenę. Į ausį įkiškite mini ausinę ir naudodami didelio našumo stiprintuvą su 5W galia signalas belaidžiu būdu perduodamas į imtuvą, kur signalas paverčiamas balsu. Ryšiams skirtas jautrus mikrofonas , kuris yra įtaisytas įrenginyje. Paskambinus į SIM kortelę, įrenginys automatiškai priima skambutį ir galite pradėti bendrauti.

Rekomenduojame klientams nepirkti pigių nekokybiškų šnipinėjimo ausinių imitacijų per nepatikrintus pardavėjus.

Šnipo ausinės garantija - 24 mėn. Ekspertų patarimai ir aptarnavimas.

Šnipų ausinės yra tokios formos, kad tilptų į ausies būgnelį – būtų nepastebimos. Jis pagamintas iš netoksiškos medžiagos. Parduodama šnipinėjimo ausinė už puikią kainą galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite tai, ko ieškote.

šnipo nematomos ausinės naudojimas

Naujausias patobulintas populiariosios šnipų ausinės modelis. Palyginti su ankstesniu modeliu, jis turi patobulintą anatominę formą, kad būtų galima visiškai užsandarinti ausį nuo garso nutekėjimo į aplinką. Ragelį sudaro naujausias jautrus imtuvas (ritė), stabilus mikrogarsiakalbis su labai ryškiu ir aiškiu garsu su minimaliu triukšmu. Ausinę maitina viena miniatiūrinė mygtukų baterija. Ausinę galite lengvai įkišti į ausies kanalą. Ant ausinės pritvirtintas permatomas kabliukas, kuriuo galima ištraukti ausinę iš ausies. Dar lengvesniam valdymui su rageliu savo elektroninėje parduotuvėje siūlome magnetinį pincetą. Pridedama baterija, kurios veikimo laikas iki 7 valandų.

belaidė ausinė šnipas

Funkcijos:

Profesionalus dizainas, puiki garso kokybė
Ergonomiškas dizainas, patogus valdymas
Baterijos veikimo laikas iki 7 valandų
Bluetooth ryšys su mobiliuoju įrenginiu.
Paprastas valdymas ir skambučių priėmimas.
Palaikykite laisvų rankų įrangą abipusiam ryšiui.

Specifikacijos:

Dažnio atsakas: 180Hz-5600Hz
Iškraipymo koeficientas <2 %
Išėjimas: 115 db
Optimali vertė: 40 db
Jautrumas: <100 db
Darbinė srovė: 0,65 mA
Triukšmas: 20 db
Stiprintuvas: 5W
Pokalbio laikas vienu įkrovimu: 12 valandų
Darbinė temperatūra: -10 ° C - 60 ° C
Baterijos tipas: SR416SW 337
Baterijos veikimo laikas: iki 7h
Matmenys / svoris: 13x6mm / 0,5 g
Pakuotės dydis / svoris: 52x42x14mm / 0,8 g


Pakuotėje yra:

1x Spyinvisible ausinė
1x valdymo dėžutė (kreditinės kortelės pavidalu) su integruotu stiprintuvu ir mikrofonu SIM kortelėje
1x USB laidas
1x baterija
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės