Didmeninė prekyba

Didmeninė prekyba

Jei norite įsigyti prekių iš mūsų parduotuvės didmeninėmis kainomis, turite užsiregistruoti mūsų el. Lengvai prisijunkite tiesiogiai naudodami šią nuorodą – http://www.efeel.co/:user/registration .

Būtina susisiekti su mumis el.paštu [email protected] , kad susitartume dėl didmeninio bendradarbiavimo sąlygų (minimalus kiekis, užsakymo laikotarpis, didmeninės nuolaidos dydis ir kt.).
Kai suaktyvinsime didmeninę paskyrą, turėsite prieigą prie didmeninių kainų, tai reiškia, kad bendra užsakymo kaina bus automatiškai sumažinta, priklausomai nuo sutartos didmeninės nuolaidos dydžio.

Turite elektroninę parduotuvę ar parduotuvę?

Jei turite klasikinę parduotuvę ar elektroninę parduotuvę ir norėtumėte išplėsti savo asortimentą prekėmis iš mūsų pasiūlos, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] . Išskyrus platų prekių asortimentą, galime garantuoti trumpus pristatymo terminus, profesionalų patarimą perkant profesionalų požiūrį.

Ar norėtumėte parašyti straipsnį ar apžvalgą apie mus ir gauti finansinį atlygį?

Ar jus domina mūsų produktai? Ar esate žurnalistas, redaktorius, turite asmeninį tinklaraštį, ar aktyviai dalyvaujate interneto forumuose? Jei norite parašyti straipsnį apie mūsų asortimentą ar parduotuvę, ar reklamuoti pasirinktus produktus , pateiksime visą reikalingą viešųjų ryšių medžiagą (Nuotraukas, straipsnius ir kt.). Būsite apdovanoti sutartu finansiniu biudžetu.

Jei susidomėjote, susisiekite su mumis el.paštu [email protected] .

Turite svetainę ir norite papildomų pajamų?

Ar jums priklauso interneto svetainė ir norite paremti mus savo svetainėje rodydami mūsų „flash“ reklamjuostes ar kitą reklaminę medžiagą? Tiesiog parašykite mums apie skelbimo plotą, kurį galite pasiūlyti, ir mes tikrai susisieksime su jumis ir susitarsime dėl sąlygų.

Mums būtų malonu apsikeisti url nuorodomis, piktogramomis ar reklamjuostėmis su temiškai panašiomis svetainėmis.

Dėl papildomos informacijos, kurios jums gali prireikti, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu: + 421 907 211 712.

Įmonės adresas ir atsiskaitymo informacija:

Media Leaders Ltd
Námestie SNP 16
974 01 Banská Bystrica
Slovakija

Įmonės ID: 46 406 999
PVM mokėtojo kodas: SK202 336 8787