DOD LS360W – prietaisų skydelio kamera su pasirenkamu GPS

SKU: 55-018 Turiu klausimą
Gamintojas DOD
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 151,25 U$
Kaina įskaitant PVM 181,50 U$
- +

Prekės aprašymas DOD LS360W – prietaisų skydelio kamera su pasirenkamu GPS

DOD LS360W – prietaisų skydelio kamera su pasirenkamu GPS. Įsigyti galite internetu mūsų el.parduotuvėje. Naujesnė seno modelio DOD LS330W versija. Itin didelio jautrumo jutiklis kartu su didele F/1.6 diafragma. , pažangus WDR vaizdo apdorojimas ir 3D triukšmo mažinimas priskiria LS360W pasaulinės klasės fotoaparatams ir užtikrina neįtikėtiną našumą esant silpnam apšvietimui. Atsikratykite baimės dėl baisių vaizdo įrašų, įrašytų esant prastam matomumui be gatvių apšvietimo. DOD LS360W yra dar geresnis nei ankstesnis modelis DOD LS330W su patobulintais komponentais. Pritaikyta pagal jūsų poreikius –   LS360W aprūpinkite pasirenkamu GPS, jei reikia pridėti greičio ir vietos stebėjimo. Jei ne, palikite tai. 5X greičio GPS procesorius, greičiausia GPS technologija automobiliniame DVR, užtikrinanti tikslų sekimą.

DOD LS360W yra su pirmuoju Sony jutikliu , specialiai sukurtu automobiliniams DVR, kuris padvigubina šviesos jautrumą iki ISO 3200 . Puikus jutiklis turi 20 % didesnį vaizdo dydį ir 60 % didesnį pikselių dydį nei bet kada anksčiau, todėl fotoaparatas gali efektyviau fiksuoti šviesą net ir tamsoje. Itin didelio jautrumo jutiklis kartu su didele F/1.6 diafragma, pažangia WDR technologija ir 3D triukšmo mažinimu priskiria LS360W pasaulinės klasės fotoaparatams ir užtikrina neįtikėtiną našumą esant silpnam apšvietimui.

Didžiausias visų laikų ISO jautrumas – kuo didesnis fotoaparato ISO skaičius, tuo jis turės dar didesnį jautrumą. Naujausias jutiklis siūlo platų jautrumo diapazoną iki ISO3200 , didžiausio jautrumo, taikomo automobiliniam DVR, žymiai padidina gebėjimą užfiksuoti šviesą net esant silpnam apšvietimui . Dabar, esant nepaprastam šviesos jautrumui, nereikia bijoti siaubingai tamsių vaizdo įrašų, įrašytų keliuose be gatvės šviesos.

Vaizdo įrašo kokybės palyginimas

Palyginkite dvi toliau pateiktas senesnio LS330W ekrano kopijas su naujesniu LS360W. Šalia sumontuoti ir filmuojant tą pačią sceną nepakeistos nuotraukos pabrėžia LS360W aiškumo pagerėjimą.

Neprivaloma, išorinis GPSLS330W_Išorinis_GPSDOD_LS330W_Išorinis_GPS_2

Nesate tikri dėl GPS? Taupyti pinigus? Reikia geresnio priėmimo

Pasirenkamas išorinis GPS leidžia pasirinkti tai, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius. GPS modulis geriau priima nei LS430W, todėl, jei gyvenate miesto aplinkoje arba labai miškingose vietovėse, signalas gali nutrūkti rečiau.

Nustato jūsų padėtį ir greitį

Gali įrašyti jūsų padėtį ir greitį bei įspausti tai vaizdo įraše. Galima ginti eismo bilietus, suteikia atskaitomybę darbuotojams ir darbdaviams.

Automatiškai sinchronizuoja laiką ir datą, sinchronizuojamą su atominiu laikrodžiu

Automatiškai sinchronizuoja laiką ir datą su jūsų laiko juostos atominiu laikrodžiu.

5 Hz apklausos greitis

Atnaujina greitį 5 kartus per sekundę. Geresnis GPS registravimo tikslumas. Pakankamai greitas, kad būtų galima naudoti trasoje.

Patogumui du priekinio stiklo laikikliai

Siurbimo_Mount_LS_Series_SideJuostos_Mount_LS_Series_Side

Siurbimo laikiklis

Užtikrina lengvą fotoaparato nuėmimą ir montavimą. Saugus žiemos ir vasaros sąlygomis.

Juostos tvirtinimas

Mažesnis, mažiau pastebimas laikiklis. 3M priekinio stiklo klijai yra labai saugūs, mažina vibraciją ir pašalina nepalikdami likučių.

DOD LS460W fotoaparato privalumai ir naujoviškos funkcijos:


ls460w didesnis jutiklis


Puikus jutiklis turi 20 % didesnį vaizdo dydį ir 60 % didesnį pikselių dydį nei bet kada anksčiau, o tai reiškia, kad jis gali surinkti ir sukurti 60 % daugiau šviesaus vaizdo, kad pasiektų geriausius rezultatus ir puikų našumą esant prastam apšvietimui ir tikslias spalvas. Didelis jutiklis ir didelis pikselis sukuria puikų vaizdą su išskirtinėmis detalėmis, ryškiomis spalvomis ir skustuvo ryškumu.

dod wdr technologija

WDR yra galinga vaizdo technologija , skirta filmuoti aiškius vaizdo įrašus net esant dideliam kontrastui, stipriam foniniam apšvietimui, akinimui ir šviesos atspindžiui, naudojant įvairius ekspozicijos lygius, kad būtų užtikrintas aiškus vaizdas tiek šviesiose, tiek tamsiose srityse. Dėl pažangios WDR technologijos nakties kadrai tampa ryškesni ir sumažinamas stiprios šviesos poveikis, kad vaizdas būtų gražiausias.
ISO jautrumas LS360W dabar palaiko iki ISO3200 . Išplėstas diapazonas padidina greitai judančių objektų aiškumą naktį. Dabar fotoaparatas gali užfiksuoti dar daugiau detalių esant itin silpnam apšvietimui.
„dod auto“ fotoaparato šešių objektyvų Šešių elementų fotoaparato objektyvas efektyviau fiksuoja šviesą. Dėl tikslaus šviesos kelio dizaino jautrus objektyvas gali sukurti ryškesnį ir aiškesnį vaizdą.
ls460w panoraminis kampas Panoraminis vaizdas iki 140° itin plataus kampo. Visiškai naujos konstrukcijos optinis objektyvas fiksuoja vaizdus itin plačiu matymo kampu, iki 140 laipsnių, be jokių iškraipymų, todėl gali užfiksuoti viską, kas yra priešais jūsų automobilį.
Full HD raiškos automobilio kameraFull HD“ CMOS jutiklis suteikia ryškiausias detales ir aiškumą HD raiškos 1080p vaizdo įraše, kad užtikrintų geriausius rezultatus, puikų veikimą esant silpnam apšvietimui ir tikslias spalvas.
automatinis laiko kalibravimas dvr Automatinis laiko kalibravimas. Nepriklausomai nuo laiko nustatymų. Su integruotu 5X greičio GPS procesoriumi tikslus vietos laikas sukalibruojamas ir automatiškai išsaugomas LS460W automobiliniame DVR.
automobilio dvr hud kompasas HUD greičio ir kompaso ekranas. Su integruotu 5X greičio GPS procesoriumi , realaus laiko elektroninis kompasas rodomas ekrane ir gali nurodyti kryptį, kuria einate. Be to, 5 kartus greitesnis atnaujinimas leidžia tiksliai sekti automobilio greitį.
DVR įspėjimas apie greičio viršijimą Išmanusis įspėjimas apie greičio viršijimą. Su integruotu 5X greičio GPS procesoriumi, kai automobilio greitis viršys iš anksto nustatytą greičio ribą, rodomas įspėjamasis signalas, kad vairuotojai sulėtintų važiavimo greitį.
ls460w cpu chio 2X greičio procesoriaus lustas. Integruotas naujas apdorotas lustas pagerina vaizdo įrašų našumą iki 2 kartų greičiau , palyginti su kitais rinkoje esančiais lustais. Tai užtikrina geresnį vaizdo įrašymą ir didelio efektyvumo vaizdo apdorojimą.


Laikinas įrašymas saugumo sumetimais naudojamas, kai norite užfiksuoti vaizdą daug mažesniu kadrų dažniu, nei buvo naudojamas sekai peržiūrėti. Šią funkciją galima įjungti statant automobilį, todėl LS460W yra saugos įtaisas.
Laiko tarpas

Produkto specifikacijos:

Vaizdo raiška: 1920x1080@30fps 1280x720@30fps 1280x720@60fps 848x480@30fps 640x480@30fps
Jutiklis: SONY Exmor CMOS jutiklis
Plataus kampo objektyvas: 140°
Diafragma: f/1.6
Ekranas: 2,7 colio 16:9 TFT LCD
Vaizdo įrašo formatas: MOV

Vaizdo įrašo išvestis:

HDMI: Suderinamas su CTS1.2, palaikymas
1080p/720p/WVGA/VGA išvesties režimas
Sudėtinis: NTSC/PAL
Vaizdo skyra: 1,3M,VGA,2M,3M,5M,8M,10M,12M

Įrašymo laikmena:

„Micro SDHC“ kortelė (iki 32 GB)
Garsas: Įrengtas mikrofonas ir garsiakalbis (mono).
Užrakto mygtukas: elektroninis užraktas
Užrakto greitis: 1/2 - 1/1000 sekundės
Baltos spalvos balansas: automatinis / dienos šviesa / debesuota / volframas / fluorescencinė
Prijungimo prievadas: USB 2.0/HDMI/TV
Baterija: 3,7 V 240 mAh įkraunama ličio jonų baterija
USB: didelės spartos USB 2.0
Maitinimas: 5V 1A
Dydis: 118 (ilgis) x 47,5 (plotis) x 40,3 (aukštis)
(4,7 col. (ilgis) x 1,9 col. (P) x 1,6 col. (A))
Svoris: 81 g (0,18 svaro)
Temperatūra: -25°C ~70°C (-13°F ~158°F)

Prekės savybės:

G jutiklio automatinis paleidiklis failų apsaugai
Valstybinio numerio, vartotojo vardo įvedimas
Slaptažodžio apsauga
Judesio aptikimas
Karštasis klavišas nutildyti
SOS failų užrakinimo funkcija
HDMI išvestis

Pridedami priedai:

1x automobilinis DVR DOD LS360W
1x automobilinis pakrovėjas
1x laikiklis
1x siurbtukas
1x vartotojo vadovas

Komentarai

Kitos prekės