Dviguba automobilio kamera transporto priemonių parkui + tiesioginis GPS sekimas PROFIO X2

SKU: 14-031 Turiu klausimą
Gamintojas PROFIO
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 320,84 U$
Kaina įskaitant PVM 385,00 U$
- +

Prekės aprašymas Dviguba automobilio kamera transporto priemonių parkui + tiesioginis GPS sekimas PROFIO X2

Dviguba automobilio kamera transporto priemonių parkui su tiesioginiu GPS sekimu – PROFIO sekimo kamera X2. Jei reikia stebėti realiu laiku GPS vietą + tiesioginį vaizdą iš transporto priemonės kameros. Dviguba nuotolinė automobilio kamera siūlo tokias funkcijas kaip GPS seklys, tiesioginis transporto priemonės GPS sekimas internetu naudojant programą telefone arba asmeniniame kompiuteryje, taip pat tiesioginio vaizdo įrašo rodymas iš kameros realiuoju laiku. Tai dviguba kamera (priekinė ir vidinė), leidžianti filmuoti iš abiejų kamerų , o priekinė kamera turi FULL HD 1920x1080px skiriamąją gebą 30 kadrų per sekundę greičiu (su H.264 suspaudimu) , 140° kampu ir 3G Wifi Hotspot kūrimo palaikymu. per įdėtą 3G SIM kortelę.

Vaizdai saugomi palaikomoje „micro SD“ kortelėje iki 64 GB. Kameros korpusas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl yra atsparus aukštai temperatūrai ar dideliam šalčiui . Siūloma galimybė užrakinti (su užraktu ir raktais) įdėtą SIM kortelę bei Micro SD kortelę nuo neteisėto įrašų redagavimo. Labai įdomi funkcija yra galimybė nuotoliniu būdu išjungti variklį (naudojant relę), jei transporto priemonė būtų pavogta. Kamera, esant poreikiui (SOS, maitinimo išjungimas, automobilio akumuliatoriaus gedimas), taip pat veikia su pridedama išorinio laido baterija, kurios talpa 450 mAh.

Dvi kamera – GPS sekimo įrenginys automobilyje su „WiFi“ ir 3G SIM palaikymu, kad būtų užtikrinta puiki apžvalga ir vairavimo patirtis.

dviguba automobilio kamera skirta parko valdymui

Avariniu atveju galite paspausti SOS mygtuką 3 sekundes, kad įjungtumėte SOS signalą. Tada fotoaparatas siunčia SOS SMS iš anksto nustatytais telefono numeriais ir pradeda tų numerių perrinkimo ciklą, kol atsiliepia. Vibracijos aliarmas: prietaisas persijungia į vibracijos aliarmo režimą po 5 minučių nuo transporto priemonės variklio sustabdymo. Jei pastatytoje transporto priemonėje aptinkama vibracija , programa APP CarMatrix įspės jus pranešimu. Vairuotojo elgesio analizė : integruotas 9 ašių G jutiklis leidžia kamerai geriau atlikti vairuotojo elgesio analizę. Jei vairuotojas elgsis netinkamai, pvz., greitai įsibėgės, stipriai stabdys ar dideliu greičiu stabdys, fotoaparatas per aplikaciją praneš apie tai , o tuo tarpu išsaugos vairavimo įrašą SD kortelėje ir į debesies serverį. Profio Tracking CAM X2 yra idealus ir sudėtingas būdas padidinti savo automobilio saugumą nuolat stebint, arba tai yra kompleksinis sprendimas įmonėms stebėti savo automobilių parko judėjimą.

PROFIO X2 automobilio kamera su funkcijomis transporto priemonės apsaugai ir nuotoliniam stebėjimui realiu laiku.

automobilių kameros GPS nuotolinis stebėjimas

Įdėjus SIM kortelę į vaizdo kamerą, ji sukurs 3G WiFi prieigos tašką (SIM kortelėje turi būti aktyvuotos duomenų paslaugos) ir galėsite mėgautis naršymu internete bet kada ir bet kur . Galite žiūrėti tiesioginį vaizdo įrašą iš kameros per laisvai prieinamą mobiliąją programą ( Android/iOS palaikymas ), pavadintą " Car Matrix " arba per asmeninio kompiuterio platformą . Su šia programėle taip pat galima internete stebėti transporto priemonės GPS padėtį žemėlapyje. Kabelių rinkinys skirtas tiesioginiam prijungimui prie 12/24V saugiklių dėžutės, todėl automobilio kamera gali būti maitinama nuolat. Privalumas yra dvigubas objektyvas , užtikrinantis priekinės arba galinės (vidinės) kameros įrašus, įskaitant garsą (taip pat galite išjungti garso įrašymą). Vidinė kamera turi IR naktinio matymo funkciją , kuri naktį gali apšviesti visą transporto priemonės erdvę.

automobilio kameros PROFIO programėlė

Prie transporto priemonės galite prisijungti naudodami mobiliojo telefono programą, kompiuterio platformą ar planšetinį kompiuterį.
Žemėlapyje rodoma dabartinė jo vieta su laiku, greičiu ir GPS koordinatėmis. Programa taip pat palaiko tiesioginę peržiūrą realiuoju laiku.

profio x2 kamera automobilinis gps sekimo mobilusis telefonas

Mėgaukitės nemokama GPS sekimo paslauga tiesiogiai per www.car-matrix.com žiniatinklio sąsają

Nereikia diegti jokios programinės įrangos. Viskas pasiekiama internetu iš žiniatinklio naršyklės darbalaukyje, nešiojamajame kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar mobiliajame telefone. Pagrindinė funkcija yra motorinės transporto priemonės, nesvarbu, ar tai automobilis, ar sunkvežimis, sekimas. Jei transporto priemonė yra prisijungusi, žemėlapyje matysite dabartinę jos vietą ir galėsite toliau sekti jos maršrutą. Jei jis neprisijungęs, bus rodoma paskutinė žinoma jo vieta. Kiekviena transporto priemonė po registracijos turi savo unikalų ID numerį, o naudodamiesi šiuo ID galite rasti vairavimo įrašus savo vairavimo istorijoje. Pradėję archyvuotą važiavimą pamatysite judėjimą žemėlapyje. Išsamiame tvarkaraštyje galite pamatyti, kuriuo metu ir kokiu adresu tiksliai tuo momentu buvo transporto priemonė. Atskiros transporto priemonės stotelės žemėlapyje pažymėtos raudona vėliava ir nurodoma, kiek laiko transporto priemonė stovėjo toje vietoje. Iš važiavimo galite eksportuoti failą excel formatu , kuriame rasite tikslų transporto priemonės laiką ir vietą.

Funkcija GEO FENCE leidžia išsiųsti pranešimą el. paštu išvažiuojant iš pažymėtos vietos (jei transporto priemonės vairuotojas netyčia išvažiuoja iš suplanuoto maršruto)

„Profi“ automobilio kameros tiesioginis stebėjimas
Spustelėkite norėdami padidinti vaizdą

Nuotolinio valdymo pultas

Ši unikali automobilio kamera leidžia nuotoliniu būdu valdyti fotoaparato atkūrimą, taip pat galimybę nuotoliniu būdu tiesiogiai iš fotoaparato padaryti nuotrauką ar vaizdo įrašą. Dėl variklio išjungimo funkcija jis yra puikus apsaugos nuo vagystės įrankis. Vibracijos signalizacija įspėja apie nepageidaujamus smūgius (įsibrovimą į automobilį, smūgį ar avariją).

programa, skirta stebėti kamerą automobilyje

„WiFi HOTSPOT“.

Užvedus variklį, „WiFi Hotspot“ bus automatiškai įjungtas. Viešosios interneto prieigos taško pavadinimas yra "IMEI", o slaptažodis yra aštuoni paskutiniai IMEI skaitmenys. Tereikia atidaryti „Car-Matrix“ programėlę, prisijungti prie atitinkamo „WiFi“ ir tada lengvai atkurti įrašus ar redaguoti nustatymus.
programa su gps automobilio viešosios interneto prieigos taško kamera

3G didelės spartos duomenų perdavimas

Tiesiog įdėkite 3G SIM kortelę ir galėsite lengvai prisijungti prie interneto. Kamera Profio Tracking Cam X2 palaiko 2G GSM ir 3G WCDMA duomenų perdavimą. Taigi galite prisijungti prie didelės spartos interneto beveik bet kur.

automobilio kamera 3G didelės spartos duomenų perdavimas

Vibracinė signalizacija nuo vagystės

Kai ACC įjungtas, signalas ir indikatoriai iš karto sustoja. Įrenginys persijungia į automobilio apsaugos režimą po 5 minučių nuo transporto priemonės variklio sustabdymo. Jei kameroje esantys jutikliai fiksuoja automobilio vibraciją, signalizacija įjungiama ir per 10 sekundžių įspėja per išmaniojo telefono programą.

automobilio kamera profio x2 vibracijos signalizacija

Degalų / maitinimo nutraukimas

Telefonui gavus įsibrovimo aliarmą per pranešimą, galima išsiųsti variklio išjungimo komandą. Tai padaryti galima tik saugumo sumetimais ir tik tuo atveju, jei įrenginys turi identifikuotą GPS padėtį ir automobilio greitis mažesnis nei 20 km/val.

profio x2 degalų / galios nutraukimo variklio išjungimas

Tiesioginis stebėjimas realiuoju laiku

Žiūrėkite vaizdus iš savo automobilio fotoaparato bet kada ir bet kur naudodami mobiliąją programą CarMatrix tiesiai išmaniajame telefone.

Realaus laiko sekimo automobilio kamera

Integruotas G jutiklis

Avarinio stabdymo ar susidūrimo atveju G jutiklis rimtai įvertina situaciją ir automatiškai pradeda įrašinėti. Tada jis užrakina vaizdo failą avarijos metu. Šis vaizdo įrašas gali būti įrodymas avarijos atveju.

profio x2 įmontuotas g jutiklis

SOS pagalbos skambutis

Avariniu atveju galite paspausti SOS mygtuką 3 sekundes, kad įjungtumėte SOS signalą. Tada fotoaparatas siunčia SOS SMS iš anksto nustatytais telefono numeriais ir pradeda tų numerių perrinkimo ciklą, kol atsiliepia.

profio automobilio kamera sos pagalbos skambutis

Transporto priemonių parko valdymas

Jei savo įmonėje turite transporto priemonių parką, galite juos stebėti vienu metu naudodami vieną paskyrą. Naudodami mūsų Car-Matrix platformą vienu metu galite sekti iki 10 000 transporto priemonių. Jums patogu nuolat stebėti savo laivyną.

profio kamera – transporto parko valdymas

6 sluoksnių viso stiklo lęšis

Pagaminta iš aukštos temperatūros medžiagų, atsparių įvairioms vairavimo sąlygoms. Šešių sluoksnių stiklo lęšiai užtikrina didelę kadrų raišką ir puikų spalvų balansą vairuojant dieną ir naktį.

Profio X2 fotoaparato automobilio 6 sluoksnių stiklo objektyvas

FULL HD 1080 vaizdo kokybė

Profio Tracking Cam X2 “ suteikia puikias vaizdo galimybes. Kadrai bus užfiksuoti labai aiškiai. Viskas, kas užfiksuota šia vaizdo kamera, bus perkelta į sklandžius ir nuostabius vaizdo įrašus. Atėjo laikas mėgautis aštriais ir gražiais kadrais.

profio x2 full hd kokybės automobilinis fotoaparatas

Įrašymas ciklo metu

Vaizdo įrašai bus saugomi „micro SD“ kortelėje kas 3 minutes. Vaizdai paprastai išsaugomi aplanke DVRMEDIA/CarRecorder/GENERAL (pagrindinė kamera). Jei SD kortelė pilna, senesni įrašai bus automatiškai perrašyti.

Profio x2 vaizdo kameros kilpos įrašymas

WDR (Wide Dynamic Range) palaikymas

Ši vaizdo kamera palaiko WDR funkciją. WDR yra pažangiausia technologija, naudojama vaizdo kameroje, neatsižvelgiant į tai, ar aplinka per šviesi, ar tamsi. Kameros vaizdas visada aiškus ir ryškus.

automobilio kamera palaiko WDR funkciją

Visas 3 eismo juostas

Kad būtų sumažintas aklinas negyvasis kampas, fotoaparatas Profio stebėjimo kamera X2 naudoja 140° plataus kampo stiklinį objektyvą, kuris patogiai fiksuoja 3 eismo juostas keliuose. Kamera yra labai jautri ir leidžia tiksliai ir detaliai įrašyti vaizdą.

Profio X2 kamera aprėpia 3 juostas keliuose

Specifikacijos:

Modelis: PROFIO Tracking Cam X2
Procesorius: ARM Cortex A7 keturių branduolių 1,3 GHz
Operacinė sistema: Android 4.4
„Flash“ atmintis: „eMMC Flash“ 8 GB
RAM atmintis: DDR3L 1GB Dažnis 533MHz
GPS: GSM ir WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA + (21Mbps) EDGE GPRS
Vaizdo raiškos priekinė kamera: Full HD 1080p su 30 kadrų per sekundę, H.264 kodavimas, reguliuojamas fotografavimo kampas FOV (D) 140 °
Vaizdo raiškos vidinė kamera: 640*480px
„Wi-Fi“: 802.11 b/g/n, 2,4 GHz dažnis, viešosios interneto prieigos taškas
Nuotolinis stebėjimas: kompiuteris ir programėlė – kompiuterio programinė įranga: www.car-matrix.com , APP mobiliesiems: CarMatrix
Tiesioginis stebėjimas: abi dvigubos kameros per APP
G jutiklis: Taip
Mikrofonas: Taip
Integruoti garsiakalbiai: Taip
„Micro SD“ palaikymas: iki 64 GB
USB duomenų sąsaja: Micro USB 5 Pin
Išorinė baterija: 450 mAh
Maitinimas: 12V - 24V
Darbinė temperatūra -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)
Kameros matmenys: 109 (ilgis) * 69 (plotis) * 52 (aukštis) mm
Kameros svoris: 225 g

Pakuotėje yra:

1x PROFIO sekimo kamera X2
1x laidas, skirtas tiesiogiai prijungti prie saugiklių dėžutės 12V/24V - (ilgis 2 metrai)
1x laikiklis
1x 3M lipnus lipdukas
1x išorinė baterija 450 mAh
1x relė su laidu
1x laidas su SOS mygtuku
1x SIM / Micro SD užrakinimo užraktas ir raktai
1x rankinis

Profio X2 fotoaparato automobilio pakuotės turinys

profo elektronika Camera Tracking Cam X2 yra aukščiausios kokybės naujojo PROFIO ELECTRONICS prekės ženklo produktas, kuris labai specializuojasi kuriant ir gaminant novatoriškus fotoaparatus, kurie suteikia naujų dimensijų jų kasdieniniam naudojimui.

Komentarai

Kitos prekės