Garso įrašymo rašiklis - Skaitmeninis paslėptas balso šnipinėjimo įrašymo įrenginys + 8 GB

SKU: 09-096 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 110,00 U$
Kaina įskaitant PVM 132,00 U$
- +

Prekės aprašymas Garso įrašymo rašiklis - Skaitmeninis paslėptas balso šnipinėjimo įrašymo įrenginys + 8 GB

Garso įrašymo rašiklis – skaitmeninis paslėptas balso šnipinėjimo įrašymo įrenginys + 8 GB + MP3 grotuvas. Idealus diktofonas garsams fiksuoti didesniais atstumais. Rašiklis turi 8 GB atminties su garso aptikimo funkcija ir ekranu slaptam garso įrašymui. Diktofonas maitinamas arba per pridedamą USB laidą, arba per įkraunamą ličio polimero bateriją, kuri yra visiškai įkrauta ir leidžia nepertraukiamai įrašyti balsą ir garsus iki 38 valandų WAV formatu. Pridedamos ausinės gali būti naudojamos garso failams leisti. Diskretiškas garso įrašymas bet kur.

skaitmeninis diktofonas rašiklyje

Skaitmeninis diktofonas turi 1,2" LCD ekraną , kuriame galite matyti atskirų komandų ir funkcijų eigą. Dėl nešiojamo kompaktiško dizaino diktofoną visada galėsite lengvai laikyti ir paslėpti kaip šnipinėjimo įrenginį kišenėje , pavyzdžiui, kad galėtumėte įrašyti slaptą ar diskretišką Diktofonas yra idealus mobilusis įrašymo įrenginys, skirtas garsams fiksuoti dideliais atstumais, taip pat siūlo MP3 grotuvo funkciją mėgstamoms dainoms, kurias galite perkelti į įrenginį naudodami pridedamus USB duomenis. kabelis.

diktofonas rašiklyje paslėptas šnipas

Skaitmeninis diktofonas elegantiškame rašiklyje - 8GB vidinė atmintis. Įrenginys siūlo 5 funkcijas viename rašikliu, garso įrašymą, mp3 grotuvą, USB atmintinę, automatinį garso įrašymą – įsijungia, kai nustatomas padidėjęs triukšmo lygis . Tai novatoriškas įrenginys, kuriame dera elegantiškas dizainas ir tuo pačiu malonus dizainas, leidžiantis išnaudoti visas savo funkcijas. Raktų pakabelyje paslėptas skaitmeninis diktofonas dėl triukšmo mažinimo įrašo aukščiausios kokybės garsą, todėl puikiai papildo mokymus, verslo susitikimus, dalykinius ir kitus pokalbių įrašymo tikslus. Integruota 8 GB atmintis suteikia daug vietos ilgalaikiams balso įrašams įrašyti, taip pat dėl ​​integruotos ličio baterijos, kuri tarnaus maždaug 38 valandas nepertraukiamo įrašymo.

šnipinėjimo rašiklis – garso įrašymo garso įrašas

Garso aptikimo funkcija yra svarbi – įrašius garsą pradedamas automatinis įrašymas

rašiklis su paslėptu diktofono šnipinėjimo garso įrašymo įrenginiu

Skaitmeniniame rašiklyje yra klasikinis rašiklis, todėl galite rašyti pastabas ir vienu metu įrašyti garsą iš susitikimų, pokalbių, telefono skambučių niekam nepastebėdami. Rašiklis taip pat tarnauja kaip MP3 grotuvas dėl integruotos atminties, į kurią USB laidu galite įrašyti mėgstamas dainas arba atkurti įrašytus pokalbius ir klausytis jų per ausines. Į integruotą 8 GB atmintį galima įkelti įvairius kitus failus, todėl rašiklis atlieka ir klasikinę nešiojamojo USB atmintinės funkciją. Skaitmeninis rašiklis yra nešiojamas ir praktiškas dėl klasikinio rašiklio išmatavimų, pasitarnaus įvairiose gyvenimo situacijose, kai reikalingas ir nepastebimas garso įrašymo būdas.

diktofonas rašikliu – automatinis įrašymas

Funkcijos:

Visomis funkcijomis pasižymintis rašiklis
Balso įrašytuvas
Automatinio įrašymo funkcija garso aptikimo atveju
MP3, WMA ir WAV grotuvas
USB atmintinė
Stereo ausines

Specifikacija:

Garso įrašymo formatas: WAV
Medžiaga: cinko lydinys
Funkcijos: garso įrašymas vienu paspaudimu, automatinis garso įrašymas, mp3 grotuvas, rašiklis
Vidinė atmintis: 8 GB
Maitinimas: įmontuota įkraunama ličio baterija
Svoris: 50g
Įrašymo laikas (atminties talpa): iki 20 valandų
Įrašymo laikas (baterijos veikimo laikas): iki 38 valandų
Budėjimo laikas: iki 60 valandų
Palaikomi atkūrimo formatai: mp3, wav, wma
Ekranas: 1,2 colio OLED
Dažnis: 48KHZ
Kokybė: 192KBPS
Spalva: juoda
Matmenys: 142x15mm

Pakuotės turinys:

1x įrašymo rašiklis
1x ausines
3x atsarginis rašiklio papildymas
1x USB laidas
1x vadovas

Komentarai

Kitos prekės