Kišeninis vertėjas į 72 kalbas ir nuotrauka – DOSMONO T2

SKU: 70-011 Turiu klausimą
Gamintojas DOSMONO
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 293,34 U$
Kaina įskaitant PVM 352,00 U$
- +

Prekės aprašymas Kišeninis vertėjas į 72 kalbas ir nuotrauka – DOSMONO T2

Kišeninis vertėjas į 72 kalbas + nuotrauka - Dosmono T2 su Bluetooth/WiFi ir 4G ryšiu, su dideliu 3,7" spalvotu ekranu, gali išversti kalbą ir nuotraukas. Išmanusis užfiksuotų tekstų vertėjas į 28 kalbas. Elektroninis balso vertėjas yra su kamera ir 3,7 colių jutikliniu ekranu . Kišeninis vertėjas gali tvarkyti balso vertimą į 72 kalbas ir į 28 kalbas taip pat gali išversti tekstą (per fotografuotus vaizdus) . Tai daugiafunkcis įrenginys su elektroniniu dvipusiu vertėju , kuris, be kita ko, apima funkciją „paspauskite ir kalbėkite“ (paspauskite ir kalbėkite ant „Walkie-Talkie“ pagrindo), kelionių gidą, Bluetooth ir WiFi ryšį, 4G tinklą per integruotą. SIM kortelė ir daug kitų papildomų funkcijų. Galite pradėti versti pokalbius su užsieniečiais ir visa kita, ko reikia versti. Atostogauti nebereikia vertėjo ar gido – jums pakanka šio elektroninio internetinio balso vertėjo.

Didelis spalvotas 3,7" jutiklinis ekranas leidžia patogiai valdyti įvairias įrenginio funkcijas. Balso vertėjas turi įmontuotą 13 Mpx galinę kamerą , leidžiančią užfiksuoti ne tik kokybiškus vaizdus, ​​bet ir fiksuoti tekstą užsienio kalba, o vėliau vertėjas išvers jį į pasirinktą kalbą.

Vertinant nufotografuotus sakinius ir tekstus palaikomos šios 28 kalbos: kinų (mandarinų), anglų (JAV), arabų, danų (Danija), vokiečių (Vokietija), ispanų (Ispanija), suomių (Suomija), italų (Italija), lenkų (Lenkija), portugalų (Portugalija), švedų (švedų), indoneziečių (Indonezija), čekų (čekų), filipiniečių (Filipinai), kroatų (Kroatija), islandų (Islandija), vengrų (Vengrija), vietnamiečių (Vietnamas), turkų (Turkija), graikų (Graikija), bulgarų (Bulgarija), ukrainiečių (Ukraina), hebrajų, tajų (Tailandas), prancūzų (Prancūzija), japonų (Japonija), korėjiečių (Pietų Korėja), rusų ( Rusija).

Geriausias sakinių ir tekstų vertimų internetu vertėjas – Dosmono T2.

Kišeninis vertėjas – išmanusis vertėjas DOSMONO T2

dosmono vertėjas

Nenustokite pažinti naujų šalių dėl kalbos barjero, palikite bendravimą novatoriškam vertėjui.

Revoliucinis internetinis vertėjas dėl savo praktiško, lengvo ir kokybiško dizaino tinka kasdieniam naudojimui gyvenime ir darbe . Naudojant pasaulinės klasės balso vertimo technologiją ir „Microsoft Azure“ debesies vertimo paslaugą, vertimo atpažinimo rodiklis siekia iki 97 % . Su 72 kalbų palaikymu jūsų kelionių limitai bus neriboti ir jums nebereikės nuspręsti, ar vykti į užsienio šalis, ar nevykti į užsienį dėl kalbos barjero.
dosmono t2

Nuskaitytų tekstų vertėjas

Rankraščiai, dokumentai, logotipai, raidės – vertėjas viską išverčia be jokių problemų. Tiesiog nuskaitykite tekstą, kurį norite išversti, ir ekrane bus rodomas vertimas į jums reikalingą kalbą.

kalbų ir nuotraukų vertėjas

Kelionių gidas

Jūsų įrenginyje yra vadovo funkcija, su kuria nepasiklysite jokioje šalyje. Jis suteiks jums pakankamai informacijos apie šalį, kurioje lankotės, susipažinti su vietos istorija, geografija, klimatu, kultūra, maistu ir pan.
Jis taip pat rekomenduos jums kelionių, sporto veiklos ar pėsčiųjų takų patarimų. Šiame įrenginyje taip pat rasite skaičiuoklę valiutai konvertuoti ir įvairiems matavimo vienetams.

kalbos vertėjas

Pasaulinis kalbinis bendravimas

Remdamiesi pasauliniu 4G tinklo signalu, galite sukurti grupę DOSMONO vertėjo naudotojų bendravimui. Sugeneruosite komunikacijos kodą privačiai grupei ir galėsite bendrauti su draugais ar verslo partneriais.
Galima iki 6 kanalų bendrauti su keliais vartotojais jų kalbomis verslo susitikimų, kelionių ir pan. metu.

nuotraukų vertėjas

Skaitmeninis vertėjas palaiko 4G tinklą – SIM kortelę

Įrenginio gale esančiu pincetu išimkite nano SIM kortelės laikiklį.
Tada įdėkite SIM kortelę (su auksine lustu žemyn) į laikiklį ir vėl įdėkite laikiklį į įrenginį.

wifi vertėjas

Itin ilgas baterijos veikimo laikas budėjimo režimu

Integruota 3300 mAh talpos vertėjo baterija įkraunama maždaug per 3 valandas, o vėliau užtikrina darbo laiką 8-10 valandų, budėjimo režimu iki 72 valandų (3 dienos).

Integruota internetinė vertėjo sistema palaiko 72 kalbas

Anglų, kinų, arabų, danų, vokiečių, ispanų, australų, prancūzų, italų, japonų, korėjiečių, portugalų, rusų, vietnamiečių, tajų ir daugelis kitų.

kalbos vertėjas

Funkcijos:

PLIUSAS Balso vertimo palaikymas 72 kalbomis
PLIUSAS Tekstų ir vaizdų vertimo palaikymas 28 kalbomis
PLIUSAS 3,7" jutiklinis ekranas
PLIUSAS Bluetooth, WiFi ir 4G tinklo ryšys
PLIUSAS 3,5 mm garso išvestis
PLIUSAS Nuotraukų vertėjas
PLIUSAS Kelionių gidas
PLIUSAS „Spausk, kad pasikalbėtumėte“ funkcija tarp vertėjų

Specifikacijos:

Modelis: T2
Ekranas: 3,7 colių TFT LCD jutiklinis ekranas
Ekrano skiriamoji geba: 800x480
Operacinė sistema: Android
Tinklo nustatymai: Bluetooth/WiFi/4G
Kalbos palaikymas: 72 balso vertimui
Garso išvestis: 3,5 mm ausinės
Palaikomi formatai: WAV, MP3, TXT
RAM: 1 GB
Atmintis: 16 GB
Galinė kamera: 13 Mpx
Baterija: 3300 mAh
Darbo laikas: iki 3 dienų
Įkrovimas: mikro USB
Spalva: juoda, oranžinė
Matmenys: 128 mm (ilgis) x 60 mm (plotis) x 14 mm (storis)
Svoris: 144 g

Pakuotės turinys:

1x Daugiafunkcis vertėjas
1x Micro USB laidas
1x pincetas
1x vartotojo vadovas

Komentarai

Kitos prekės