Klaidų detektorius RF PROFI - GSM 3G/4G LTE + Bluetooth + WiFi

SKU: 09-069 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 220,00 U$
Kaina įskaitant PVM 264,00 U$
- +

Prekės aprašymas Klaidų detektorius RF PROFI - GSM 3G/4G LTE + Bluetooth + WiFi

Klaidų detektorius RF PROFI - GSM 3G/4G LTE + Bluetooth + WiFi. Paslėptų kamerų ieškiklis ir klaidų šlavimo įrankis gali rasti paslėptus įrenginius dideliais atstumais. Geriausias klaidų detektorius, skirtas nustatyti GSM 3G/4G LTE, Bluetooth ir WiFi signalus , yra naujos klasės apsaugos nuo sekimo įrenginiai . Tokių klaidų, ypač „Bluetooth“ tipo, įprastos radijo dažnių paieškos sistemos iš tikrųjų neaptinka dėl žemo radiacijos lygio ir moduliacijos tipo. Šis GSM detektorius naudoja atskirą kanalą su aukštu (2,44 / 5,39 Ghz) dažniu ir jautrumu , kad surastų Bluetooth ir Wi-Fi įrenginius. Tada detektorius apdoroja demoduliuotą signalą, kad nustatytų, koks protokolas buvo rastas. Žinoma, detektorius randa ir „klasikinių“ klaidų (GSM, 3G, 4G, 5G DECT ir kt.). Novatoriškas įrenginys yra ne tik patobulintas įprastų detektorių modelis, bet ir visiškai nauja ir revoliucinga paieškos sistema.

klaidų detektorius rf

Detektorius turi pagrindines funkcijas

Plačiajuosčio ryšio antena (skirta ANT1 lizdui) suteikia platesnę aprėptį, ypač esant žemesniems dažniams, todėl galima padidinti įprastų VHF/UHF detektorių aptikimo diapazoną, išlaikant puikų jautrumą aukštesnėse juostose (GSM, Wi-Fi, Bluetooth).

Antena (skirta ANT2 lizdui) su 2–4 kartus didesniu jautrumu visiems šaltiniams, kurių dažnis didesnis nei 2 GHz (Wi-Fi 2,4 GHz, 5 GHz, Bluetooth, Wi-Max, LTE High ir kt.) Įrenginys gali rasti transliavimo signalo šaltinį ir tiksliai nustatykite jo vietą.

Magnetinio signalo detektorius – sumontuokite magnetinį zondą, įjunkite įrenginį ir paspauskite magnetinio aptikimo mygtuką. Kai užsidegs LED indikatorius, pradėkite paiešką. Kai randamas magnetinis šaltinis, užsidega baltas šviesos diodas ir galite išgirsti garso signalą.

RF/MAG jungiklis – pasirinkę MAG parinktį, nustatykite didžiausią jautrumą. Įdėkite magnetinę anteną ir sureguliuokite potenciometrą. Dėl didelio jautrumo detektorių gali paveikti geomagnetizmas ir geležiniai objektai. Sukamąja rankenėle nustatykite jautrumą nurodytai aplinkai.

ANT1 kanalas (1) naudojamas aptikti platų 50–6000 MHz dažnių diapazoną, ieškant visų tipų siųstuvų kambariuose, automobiliuose, ant kūno nešiojamų prietaisų, telefonų ar kitų tipų su skirtingais moduliavimo metodais, įskaitant šias juostas. : VHF, UHF, GSM 900/1800/1900 MHz, 3G, Wi-Fi, Wi-Max, 4G (LTE) ir kt.

Antrasis ANT2 kanalas (2), pažymėtas kaip „2,44 GHz 5,39 GHz“, naudojamas aptikti tik „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ (arba kitus signalus, kurių dažnis yra toks pat), bet su didesniu jautrumu. Klasikinis paieškos metodas yra naudoti ANT1 anteną, ty 50 - 6000 MHz, pirmiausia norint aprėpti platų dažnių diapazonų plotą. Tada srities nuskaitymo procedūra turi būti pakartota naudojant ANT2. Naudodami mygtukus ANT1/ANT2 galite perjungti tarp ANT1 ir ANT2.

MODE – paspaudę galite nustatyti norimą rodymo režimą. GARSO SIGNALIZAVIMAS – jei randamas koks nors šaltinis, iš garsiakalbio išgirsite garso signalizaciją. VIBRAVIMO REŽIMAS – jis įspėja jus vibracija, kai randamas šaltinis. SILENT MODE – jokio garso ir jokios vibracijos. Garso signalizacija leidžia greitai ieškoti, o pagal konkretų garsą patyręs operatorius gali atpažinti šaltinį.

klaidų šlavimo mašinos detektorius

Detektoriaus naudojimas kasdieniame gyvenime

Klaidų ir GPS jutiklių paieška automobilyje ar biure.
Pavyzdžiui, jei įtariate, kad kažkas neteisėtai klausosi jūsų telefono, galite pastebėti, kad telefonas siunčia daug signalų net tada, kai veikia tik budėjimo režimu.
Radiacijos lygio aptikimas iš stogo transliavimo stočių jūsų darbo zonoje arba gyvenamuosiuose pastatuose.
Patikrinimas, ar vaizdo kameros yra nukreiptos į jus ir stebi jūsų veiklą.
Ieškant belaidžių signalų, bazinių stočių telefonams ir kt.
Pavojingos mikrobangų spinduliuotės lygio aptikimas.
Ieškoma įtartinų belaidžių signalų.
Tualetų, viešbučių, pramogų įmonių patikrinimas, jei erdvėje yra kokių nors šnipinėjimo įrenginių.

Naudojimo informacija:

Dėl didelio detektoriaus jautrumo IŠJUNKITE netoliese esančius ryšio ir skaitmeninius įrenginius. Kai dirbate arti didelio spinduliuotės šaltinio, duomenys gali būti iškraipyti.

Jei prietaisas skleidžia signalą, bet šalia nėra spinduliuotės šaltinių, yra 3 galimybės

1. Jūsų ryšio įrenginys suporuotas su bazine stotimi.
2. Įtariamas šaltinis yra labai arti.
3. Esate per arti belaidžio maršruto parinktuvo

Specifikacijos:

Ryšio diapazonas: 50MHz - 5,4GHz
Dinaminio diapazono aptikimas: -50dBm-10dBm
Aptikimo jautrumas: <0,03mw
Aptikimo galia: 1,2 GHz belaidė kamera: 36 m² // 2,4 GHz: 25 m²
Mobilusis signalas: 2G, 3G, 4G 25m²
Magnetinis: 50mm ~ 150mm
Indikacijos būdas: 20 LED - šviesos/garso indikacija
Baterija: 3,7V 1500mAH
Darbo laikas: 20-45val.
Matmenys: 12,5 cm (aukštis) x 5,2 cm (plotis) x 2,2 cm (storis)
Svoris: 195g

Pakuotės turinys:

1x detektorius
2x antena
1x magnetinis zondas
1x Micro USB laidas
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės