Kokybės sertifikatas EN ISO 9001:2015

Media Leaders Ltd. turi tarptautiniu mastu pripažintą kokybės vadybos sistemos sertifikatą. ISO 9001:2015

Tarp pagrindinių „Leaders Media Ltd.“ tikslų priklauso aukščiausio lygio klientų aptarnavimo paslaugų teikimas. Orientuojamės į nuolatinį savo organizacijos veiklos tobulinimą ir nuosekliai dirbame siekdami užsibrėžtų tikslų gaminių ir paslaugų kokybės bei tarptautinių kokybės standartų vykdymo srityje. Mūsų pastangų rezultatas – teikiamų paslaugų kokybės pripažinimas ne tik Media Leaders Ltd. valdomose internetinėse parduotuvėse tarp klientų ir tarptautiniu mastu pripažinto kokybės sertifikato gavimas. Mūsų klientų ir visų suinteresuotųjų šalių pasitenkinimas yra pagrindinė mūsų ilgalaikės sėkmės prielaida.

EN ISO 9001:2015 nustato reikalavimus kokybės valdymo sistemai, kai organizacija turi įrodyti savo gebėjimą nuosekliai tiekti produktus, atitinkančius klientų poreikius, ir orientuota į klientų pasitenkinimo didinimą efektyviai taikant sistemą, įskaitant procesus nuolat tobulinti šią sistemą. Visi šio tarptautinio standarto reikalavimai paprastai taikomi bet kuriai organizacijai, neatsižvelgiant į jos tipą, dydį ir siūlomų gaminių rūšį.

Sertifikatas patvirtina, kad Leaders Media Ltd. kokybės sistema atitinka kokybės sistemos EN ISO 9001:2015 reikalavimus.