Mini OBD GPS lokatorius su GPS + LBS padėties nustatymu

SKU: 09-052 Turiu klausimą
Gamintojas PROFIO
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 82,50 U$
Kaina įskaitant PVM 99,00 U$
- +

Prekės aprašymas Mini OBD GPS lokatorius su GPS + LBS padėties nustatymu

Mini kompaktiškas OBD GPS lokatorius su GPS + LBS padėties nustatymu. Tiksli jūsų transporto priemonės lokalizacija realiuoju laiku , kai dabartinė padėtis yra mažesnė nei 10 metrų , tai puikus keleivinių ir komunalinių transporto priemonių sekimo ir apsaugos įrenginys. Gaukite visą reikiamą informaciją apie sekamą transporto priemonę realiu laiku ir peržiūrėkite įveiktą maršrutą bei transporto priemonės būseną.

OBD įrenginys yra suderinamas su daugeliu transporto priemonių, esančių rinkoje nuo 2004 m. Su šiuo įrenginiu jums nereikės problemų su dideliu tikslumu nustatydami savo transporto priemonės lokalizaciją.

Jis gali būti naudojamas daugiausia įmonių automobiliams arba automobilių nuomai. Įrenginyje yra laisvai prieinama „TrackSolid“ programa (iOS, Android) jūsų mobiliajam telefonui, su kuria galite sekti dabartinę transporto priemonės , kurioje yra lokatorius, buvimo vietą, taip pat turėsite apžvalgą apie perspėjimus.

gps obd lokatorius

Signalizacija apie atjungimą

OBD įrenginys turi standartinę sąsają, todėl jo montavimas transporto priemonėje yra labai paprastas. Tuo atveju, jei pašalinis asmuo atjungs ODB įrenginį, būsite nedelsiant informuotas SMS žinute į jūsų mobilųjį telefoną.

GPS obd lokatoriaus signalas apie atsijungimą

Minimalus energijos suvartojimas

Prietaisas aprūpintas didelio našumo MTK2503D lustu, kuris sunaudoja itin mažai energijos ir todėl neturi neigiamo poveikio automobilio akumuliatoriui.

GPS sekimo įrenginio energijos suvartojimas

Diegimo nereikia

Įdiegimas labai paprastas, tiesiog prijunkite OBD ieškiklį prie transporto priemonės sąsajos ir įrenginys bus aktyvus. Daugumoje transporto priemonių sąsaja yra po vairu (žr. paveikslėlį – A sritis).

obd gs lokalizatoriaus diegimas nereikalingas

Miniatiūrinis ir kompaktiškas dizainas

Tai labai mažas ir lengvas prietaisas, kurį galima laikyti vienoje rankoje. Dėl šios priežasties jį galima lengvai paslėpti tiesiai transporto priemonėje, kad kiti nepastebėtų.

obd GPS lokatorius mini ir kompaktiškas dizainas

Signalizacija apie greičio viršijimą

Jei transporto priemonė juda didesniu nei leistinu greičiu, įrenginys išsiųs SMS žinutę numatytuoju mobiliojo telefono numeriu.

greičio signalizacijos gps sekiklis

Senkančios baterijos signalizacija

Kai baterija nukris iki 10%, įrenginys išsiųs įspėjamąją SMS žinutę "Įspėjimas! Baterija išsikrovusi, prašome laiku įkraukite!" į numatytąjį SOS mobiliojo telefono numerį.

baterijos būklės GPS lokatorius

Transporto priemonių parko valdymas

Jei savo įmonėje turite transporto priemonių parką, galite juos stebėti vienu metu naudodami vieną paskyrą. Naudodami „Tracksolid“ vienu metu galite stebėti iki 10 000 transporto priemonių.

parko valdymo GPS sekimo priemonė

Dvigubas GPS + LBS sekimas

OBD įrenginys palaiko GPS ir LBS lokalizaciją. GPS yra skirtas lauko vietai nustatyti, kai nuokrypis yra iki 10 metrų, ir priklauso nuo duomenų gavimo iš palydovų. LBS skirtas nustatyti patalpų lokalizaciją mažesniu nei 50-150 metrų tikslumu (pastatuose, patalpose, įmonėse), o sekimas gaunamas iš duomenų per GSM tinklą, todėl ši funkcija gali veikti visur mobiliojo signalo diapazone ( pavyzdžiui, rūsyje).

GPS sekimo įrenginys + lbs padėties nustatymo įrenginys

Funkcijos:

OBD įrenginys su GPS
Kompaktiškas ir miniatiūrinis dizainas
Integruota baterija, kuri užtikrina jos funkcionalumą net išėmus iš žiebtuvėlio
Padėties nustatymas mažesniu nei 10 metrų tikslumu

Specifikacijos:

Antena: GPS/GSM/Bluetooth
Baterija: 50 mAh ličio
Tinklo ryšys: GSM/GPRS
Dažnis: GSM 900/1800 MHz
Darbinė įtampa: 12 V DC
Darbinė temperatūra: -20 ~ 70°C transporto priemonėje
Drėgmės diapazonas: 5% - 95%
Matmenys: 47 mm x 24 mm x 31 mm
Svoris: 30 g

Turinio paketas:

1x OBD GPS lokatorius
1x Vartotojo vadovas

Komentarai

Kitos prekės