POWERBANK – nešiojamas įkroviklis 10000mAh

SKU: 11-227 Turiu klausimą
naujas POWERBANK – nešiojamas įkroviklis 10000mAh
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 42,16 U$
Kaina įskaitant PVM 50,60 U$ 77,00 U$
- +

Prekės aprašymas POWERBANK – nešiojamas įkroviklis 10000mAh

POWERBANK - nešiojamas įkroviklis 10000 mAh - galingas įkroviklis ir išorinė baterija, skirta jūsų iPod, iPhone, mobiliųjų telefonų, planšetinių kompiuterių, MP3 grotuvų, GPS įrenginių ir kt. įkrovimui. Dėl savo minimalaus dydžio ir svorio tilps beveik visur, todėl jis idealiai tinka pernešimui ir tvarkymui. Baterija skirta įkrauti iPod, iPhone, mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, MP3 grotuvus, GPS įrenginius ir kt. Galingas modernaus ir elegantiško dizaino įkroviklis ir išorinė baterija . Taip pat galite įkrauti fotoaparatus ir foto kameras, kas tinka atostogoms ar išvykoms į gamtą, kur neturite prieigos prie elektros lizdo. Dėl 10000mAh talpos baterijos jis įkraus klasikinio išmaniojo telefono bateriją daugiau nei 5 kartus.

Power Bank yra naujo tipo ličio polimero baterija, kuri garantuoja mažą svorį, didelę talpą, minimalų savaiminį išsikrovimą ir puikų našumą. Baterija turi dvi USB išvestis, kurios leis vienu metu įkrauti du įrenginius. USB prievadų išvesties našumas yra 1A ir 2,1A. Pilnas Powerbank įkrovimo laikas yra 7-8 valandos. Akumuliatoriaus įkrovos lygį rodo keturi šviesos diodai, todėl niekada neatsitiks, kad jūsų POWERBANK išsikraus ir jūs apie tai nesužinosite. išorinis įkroviklis

Išorinis akumuliatorius aprūpintas išmaniaisiais lustais, užtikrinančiais jo apsaugą nuo viršįtampio, perkaitimo, perkrovimo ir visiško iškrovimo. Naudojimas labai paprastas. Tiesiog prijunkite įrenginį per USB kabelį prie išorinės baterijos ir įjunkite. Po įkrovimo atjunkite įrenginio USB laidą ir išorinė baterija po kelių sekundžių automatiškai išsijungs. Įrenginyje yra LED diodas, kuris gali būti naudojamas kaip žibintuvėlis, kai įrenginys neįkraunamas. Kai baterija visiškai įkrauta, šis šviesos diodas gali nuolat šviesti kelias savaites. Powerbank idealiai tinka festivaliams, stovyklavimui, kelionėms, kelionėms į užsienį arba kaip avarinis maitinimo šaltinis įtemptomis dienomis, kai įprastos jūsų įrenginio baterijos tiesiog neatlaiko jūsų poreikių. Baterija įkraus beveik bet kurį nešiojamąjį įrenginį su USB mini/micro USB jungtimis. Įrenginys lengvai įkraunamas naudojant USB kabelį per kompiuterį arba iš elektros lizdo.

Funkcijos:

Apsauga nuo viršįtampio, perkaitimo, perkrovimo ir visiško iškrovimo
Du USB išėjimai su 1A ir 2.1A našumu
LED indikatorius, rodantis išorinės baterijos išsikrovimą
Jis įkrauna bateriją 5 kartus daugiau nei dabartinis mobilusis telefonas
Baterijos talpa iki 10000mAh
LED diodas avariniam apšvietimui

Specifikacijos:

Baterijos tipas: ličio jonų
Išėjimas: 5V / 1A, 5V / 2,1A
Įvestis: 5V / 1A
Talpa: 10000mAh
Pilnas įkrovimo laikas: 7-8 valandos
Gyvenimo trukmė min. 500 įkrovimo ciklų
Darbinė temperatūra: -20°C iki +50°C
Apsauga nuo viršįtampio: taip
Apsauga nuo perkaitimo: taip
Apsauga nuo perkrovimo: taip
Visa apsauga nuo iškrovimo: taip
Matmenys: 120 * 41,5 * 25 mm
Svoris: 170 g

Turinys:

1x išorinė baterija 10000mAh
1x USB laidas

Komentarai

Kitos prekės