Priekinis žibintas su kamera Full HD vandeniui atsparus IP65

SKU: 10-190 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 100,84 U$
Kaina įskaitant PVM 121,00 U$
- +

Prekės aprašymas Priekinis žibintas su kamera Full HD vandeniui atsparus IP65

Priekinis žibintas su kamera Full HD vandeniui atsparus IP65 su 4000 mAh baterija, kortelės atminties palaikymu iki 128GB ir 2 apšvietimo režimais tinka naktiniam sportui, stovyklavimui ar apsauginėms jėgoms, tokioms kaip SBS. Vandeniui atsparus priekinis žibintas su didelio ryškumo LED + Full HD kamera tinka kasdieniam svarbių akimirkų įrašymui. Bėgimas, bėgiojimas ar žygiai pėsčiomis yra mėgstama daugelio žmonių veikla. Šios veiklos metu dažnai randame ar pamatome ką nors gražaus ir nemalonu nutraukti bėgimą, išsitraukti telefoną ir bėgti su juo. Priekinis žibintas su integruota Full HD kamera elegantiškai išsprendžia šią problemą. Daugiau niekada nereikės nutraukti savo veiklos ir viską, ką įamžinsite vaizdo įraše. Kitas privalumas yra tai, kad kol fotoaparatas įrašo, nereikia jos laikyti rankose, taigi jūs turite laisvų rankų įrangą , kas gali būti naudinga įvairioms apsaugos pajėgoms ar SBS.

Priekinis žibintas su Full HD kamera tinka naktiniam sportui, stovyklavimui, apsauginėms ar saugumo pajėgoms, tokioms kaip SBS

Priekinis žibintas su kamera

Pagrindinė šio žibinto funkcija, žinoma, yra šviesos šaltinis. Priekinis žibintas siūlo du režimus: pilną arba apskritą apšvietimą. Žinoma, kol jis spindi, taip pat galite įrašyti vaizdo įrašus, todėl tai yra originalus aksesuaras prieš konkurentus. Tamsoje galite nesunkiai bėgti, vaikščioti ar stovyklauti, kol įrašinėjate tai, ką matote – taip pat naudinga ko nors ieškant ar vengiant objektų. Priekinis žibintas taip pat turi IP65 atsparumą vandeniui . Prietaiso galvutė pasukama 90 laipsnių , kad būtų lengviau matyti, pavyzdžiui, kliūtis ant žemės. Vienu įkrovimu jis gali įrašyti vaizdo įrašą vidutiniškai iki 5 valandų.

Dėl reguliuojamo priekinio žibinto korpuso kampo reljefo paviršių matote net ir tamsoje

reguliuojamo kampo priekinis žibintas su kamera

Funkcijos:

Du šviesos režimai
1920x1080p vaizdo įrašas
Palaiko atminties korteles iki 128 GB
Baterijos talpa 4000 mAh
Atsparumas vandeniui IP65

Specifikacijos:

Pikselis: 12 megapikselių CMOS
Vaizdo raiška: 1080p
Kadrų dažnis: 30 kadrų per sekundę
Vaizdo įrašo formatas: AVI
Matymo kampas: 72°
Baterijos talpa: 4000 mAH
Maksimalus baterijos veikimo laikas: iki 5 valandų
Maksimali atminties kortelės talpa yra 128 GB

Į paketą įeina:

1x priekinis žibintas su kamera
1x suspaudimo dirželis
1x įkrovimo laidas
1x Micro USB adapteris
4x klipai
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės