Raktų pakabuko balso įrašymo įrenginys – šnipinėjimo garso įrašymas (balso aptikimas) su 16 GB atmintimi

SKU: 09-063 Turiu klausimą
naujas Raktų pakabuko balso įrašymo įrenginys – šnipinėjimo garso įrašymas (balso aptikimas) su 16 GB atmintimi
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 73,34 U$
Kaina įskaitant PVM 88,00 U$
- +

Prekės aprašymas Raktų pakabuko balso įrašymo įrenginys – šnipinėjimo garso įrašymas (balso aptikimas) su 16 GB atmintimi

Raktų pakabuko diktofonas – šnipinėjimo garso įrašymas (balso aptikimas) su 16 GB atmintimi​. Įrašymo metu jis neskleidžia jokio garso ar šviesos, o tai garantuoja diskretiškumą. Kompaktiškas įrenginys, sukurtas nepastebėti. Ar dažnai skaitote paskaitas įvairiuose renginiuose? Ar reikia fiksuoti pokalbį diskretiškai ir nepastebimai? Ar norite, kad diktofonas visada būtų po ranka? Garso įrašymo įrenginys padės jums bet kurioje situacijoje. Klausymosi įrenginys veikia dviem režimais.

Garso aktyvinimo režimas ištartą žodį įrašys tik tuo atveju, jei dalyviai tikrai kalba, kitu atveju persijungs į budėjimo režimą. Nepertraukiamo įrašymo režimas nenutrūkstamai įrašomas 60 minučių intervalais. Režimų perjungimas yra intuityvus, naudojant slinkties mygtuką n. Kai mygtukas paspaudžiamas į aukštesnę padėtį, režimas įjungiamas garsu arba balsu. Paspaudus mygtuką į vidurinę padėtį, įrenginys išsaugo įrašą ir išsijungia. O nuspaudus mygtuką į apatinę padėtį, vėl įjungiamas nepertraukiamo įrašymo režimas.

Diktofonas maitinamas per integruotą adapterį, todėl jums nereikės jaudintis dėl baterijų. Viso įkrovimo režimu jis gali veikti apie 60 valandų garso aktyvavimo režimu ir apie 6 valandas nepertraukiamo įrašymo režimu, todėl visada pasiruošęs, kai to prireiks. Įrenginys su pokalbių pasiklausymu, žinoma, suderinamas su „Mac“ ir „Windows“.

Garso įrašymo įrenginys raktų pakabuke – šnipinėjimo skambučių įrašymo įrenginys

Garso įrašymo įrenginys raktų pakabuke – šnipinėjimo skambučių įrašymo įrenginys

Išmanusis diktofonas naudojamas daugeliui žmonių ir turi daug kokybiškų funkcijų. Jei akumuliatoriaus talpa nukrenta iki kritinio lygio, jis automatiškai išsaugos garsą prieš jį išjungdamas . Jis taip pat turi intelektualų triukšmo mažinimą – įrašymo sparta iki 192 kbps. Norėdami perkelti failus iš diktofono į kompiuterį, jums nereikia papildomos programinės įrangos – tiesiog prijunkite juos USB kabeliu ir perkelkite failus. Norėdami leisti įrašytą garsą, tiesiog išjunkite ir prijunkite ausines prie 3,5 mm lizdo. Niekada nerizikuokite prarasti svarbų pokalbį, paskaitą ar kitą garso medžiagą.

Techninės specifikacijos:

  • Dažnis: Mp3 - 8KHz - 48KHz 320Kbps, 32KHz - 48KHz 48Kbps - 192Kbps
  • VMA: 32Khz-48Khz 48Kbps-192Kbps
  • Atmintis: 16 GB
  • Įvestis: Micro USB
  • Suderinamos sistemos: Windows, Mac, Linux

Pakuotės turinys:

1x Garso įrašymo įrenginys raktų pakabuke
1x usb laidas
1x ausinės
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės