Šnipų rinkinys – akiniai FULL HD Wifi kamera + realaus laiko ryšys per „Spy“ ausinę

SKU: 10-620 Turiu klausimą
naujas nuolaida Šnipų rinkinys – akiniai FULL HD Wifi kamera + realaus laiko ryšys per „Spy“ ausinę
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 275,00 U$
Kaina įskaitant PVM 330,00 U$ 429,00 U$
- +

Prekės aprašymas Šnipų rinkinys – akiniai FULL HD Wifi kamera + realaus laiko ryšys per „Spy“ ausinę

Šnipų rinkinys - Akiniai FULL HD Wifi kamera + realaus laiko bendravimas per Spy ausinę - idealiai tinka nepastebimam vaizdo įrašymui bendraujant su kitu asmeniu. Šnipinėjimo akinių ir ragelio rinkinys – tobulas fotoaparato maskavimas, o kartu su Spy rageliu yra idealus šnipų derinys nepastebimai stebėti ir bendrauti. Šnipo akiniai pasirūpins tiesioginiu užfiksuotų vaizdų perdavimu vietinio WiFi diapazone, o su kitu asmeniu galėsite bendrauti telefonu naudodami Bluetooth Spy ausines. Unikalus šnipų rinkinys ras savo panaudojimą įvairiose gyvenimiškose situacijose, kai prireikia slaptos pagalbos telefonu, tačiau tuo pačiu reikia užtikrinti tiesioginį vaizdo perdavimą.

SET - Elegantiški jutikliniai akiniai su FULL HD kamera ir WiFi + tiesioginis vaizdo perdavimas (Android / iOS) + realaus laiko ryšys per Spy ragelį


Akiniai su WiFi kamera + FULL HD + jutiklinis valdymas + tiesioginis vaizdo perdavimas (Android/iOS)tobulas kameros maskavimas. Stilingi ir tuo pat metu šnipinėjimo akiniai yra praktiški, kad būtų galima nepastebimai fiksuoti aplinką ir ypač lengva konstrukcija, tik 40 g . Jie yra patogūs kasdieniam naudojimui. Tuo pačiu metu jums nereikia spausti jokių mygtukų, nes jie reaguoja tik į prisilietimą. Su šiais šnipais su akiniais įrašinėji būtent tai ką matai ir tuo pačiu turi laisvas rankas be jokio įtarimo.

Kitas privalumas – tiesioginis perdavimas per WiFi ryšį tiesiai į jūsų mobilųjį telefoną per aplikaciją „ GPS CAM “, kuri yra laisvai prieinama Android ir iOS. Naudodami programą galite ne tik žiūrėti užfiksuotus vaizdus, bet ir atkurti jau įrašytus vaizdo įrašus. Akiniai padeda sukurti savo Wi-Fi tinklą, kurio diapazonas yra iki 30 m , todėl galite žiūrėti tiesioginį įrašą savo draugams šalia jūsų.

Kamera akiniuose su wifi palaikymu (per mobiliąją programėlę) – puikiai užmaskuotas fotoaparato objektyvas

Akiniai su FULL HD kamera ir WiFi

Kamera įmontuota į akinių rėmelį ir skenuoja per vienpusį skaidrų plastiką, kas užtikrina jo slaptumą. Fotoaparatas nematomas plika akimi, jokiu kampu arba esant apšvietimui iš fono. Valdymas yra gana paprastas naudojant jutiklinį kilimėlį akinių rėmelio išorėje, be to, jis sukurtas taip, kad būtų nepastebimas. Nufotografuotas vaizdas įrašomas didelės Full HD raiškos 1920 x 1080p raiška ir 30 kadrų per sekundę greičiu iki 32 GB talpos microSD kortelėje . Akiniai aprūpinti integruota 280 mAh talpos įkraunama baterija, kuri įmontuota tiesiai į nuimamą rankeną.

Jei reikia įkrauti akumuliatorių, atkabinkite rankenėlę ir įkraukite ją naudodami mikro USB kabelį . Didelis privalumas yra tai, kad pakuotėje yra dar viena atsarginė rankena su baterija, kurią pritvirtinate prie akinių kraunant kitą bateriją . Tai leidžia nepertraukiamai įrašyti vaizdo įrašą. Taip pat įvertinsite baterijos įkrovimo per Powerbank funkciją , kuri užtikrins, kad visada po ranka turėsite įkrautą bateriją.

WiFi SET - jutikliniai akiniai su FULL HD kamera + tiesioginis vaizdo perdavimas

Šnipo akiniai yra puikus pasirinkimas, jei jums reikia neįkyriai ir neįtariant užfiksuoti susitikimo . Akiniai turi platų panaudojimo spektrą, nes juos galite naudoti, pavyzdžiui, per šventę, koncertą ar įrašydami įvairias gyvenimo patirtis. Šie šnipų akiniai puikiai maskuoja nuo bet kokių įtarimų, nes yra stilingas jūsų aprangos priedas. Prijungę Full HD akinius prie kompiuterio per USB, jie veikia kaip atminties kortelių skaitytuvas , o įrašytus vaizdo įrašus ir nuotraukas galite atsisiųsti tiesiai į kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį.

Šnipo akiniai su FULL HD kamera

Akinių savybės:

Elegantiški akiniai su HD kamera
Vaizdo įrašas Full HD raiška
Jutiklinis valdymas ant akinių rankenos
WiFi ryšio palaikymas
„microSD“ kortelės naudojimas iki 32 GB

Akinių specifikacijos:

Optika: 2,0 MP CMOS
Vaizdo įrašo skiriamoji geba: 1920x1080p
Kadrų santykis: 30 kadrų per sekundę
Vaizdo įrašo suspaudimas: H.264
Vaizdo įrašo formatas: AVI
Skenavimo kampas: 70°
Atminties kortelės: microSD kortelės 8-32GB
Baterija: 280 mAh
Baterijos veikimo laikas: apytiksl. 100 minučių (darbo laikas)
Įkrovimo laikas: 1-2 valandos
Tinklo ryšys: WiFi
Maitinimas: DC-5V
Maitinimo laidas: mikro USB
Sistemų palaikymas: iOS, Android
Matmenys: 149mm x 146mm x 41mm
Svoris: 40 g

Spy ausinės su bluetooth stiprintuvu, naujausio modelio - kiekvienas iš mūsų žino gyvenimo situacijas, kai būtume dėkingi, jei kas nors galėtų patarti ar padėti keblioje situacijoje, niekam apie tai nežinant. Jis skirtas studentams egzaminų metu, verslininkams verslo derybų metu ir kitose situacijose.

Šnipų ausinė yra revoliucinis įrenginys, leidžiantis susisiekti su kuo nors per atstumą per mobilųjį telefoną arba siųstuvą, niekam to nežinant. Principas paprastas, tereikia į ausį įkišti belaidę šnipo ausinę (kurios nesimato dėl savo miniatiūrinio dydžio), o ant kaklo užkabinkite bluetooth karolį (skirtą susieti su mobiliuoju telefonu) su itin galinga galia ir 20 W galios stiprintuvu. , per kurį signalas belaidžiu būdu perduodamas į ausinę, kur signalas pasikeičia į balsą.

Rekomenduojame klientams nepirkti pigių žemos kokybės šnipinėjimo ausinių imitacijos per nepatikrintus pardavėjus.

Šnipinėjimo telefonui suteikiame 24 mėnesių garantiją. Ekspertų patarimai ir aptarnavimas. Šnipų ausinės yra suformuotos taip, kad puikiai tilptų į ausies būgnelį, todėl visiškai nesimato. Jie pagaminti iš nekenksmingos medžiagos.

šnipo klausos pagalbininkas

Naujausias pažangus populiariosios šnipų ausinės modelis. Palyginti su ankstesniu modeliu, jis turi patobulintą anatominę formą, kad ausis nepriekaištingai apsaugotų nuo garso nutekėjimo į aplinką. Ragelį sudaro jautrus imtuvas (ritė), stabilus mikrogarsiakalbis su labai švariu ir aiškiu garsu bei sumažintu triukšmu.

šnipo klausos pagalbininkas nustatyti klausymą

Ausinė tiesiog įkišama į ausies kanalą. Prie ragelio pritvirtintas permatomas kabliukas, kuriuo lengva ištraukti ausinę. Norėdami dar lengviau valdyti ragelį , mūsų el. parduotuvėje siūlome magnetinį pincetą . Pakuotėje yra baterija, kuri veikia iki 7 valandų.

šnipinėjimo ausinės ir „Bluetooth“ kilpos schema

Šnipo ausinės savybės

pliusas Profesionalus dizainas, puiki garso kokybė
pliusas Ergonomiška forma, patogus valdymas
pliusas Baterija: 1,55 V (337 SR 416SW) baterijos veikimo laikas iki 7 valandų
pliusas Matmenys: 13x6 mm
pliusas Darbinis dažnis: visi dažniai
pliusas Bluetooth ryšys su mobiliaisiais įrenginiais.
pliusas Lengva valdyti ir priimti skambučius.
pliusas Laisvų rankų įrangos palaikymas dvipusiam ryšiui.
pliusas Galimybė pradėti įrašymą tiesiai iš savo telefono – leisti MP3 failus.
pliusas Vieno įkrovimo pokalbių laikas yra iki 12 valandų, budėjimo režimas – iki 130 valandų.
pliusas „Bluetooth“ kilpoje yra įmontuota 700 mAh ličio baterija
pliusas „Bluetooth“ kilpoje yra 20 W stiprintuvas
pliusas Integruotas mikrofonas

šnipinėjimo ausinių parametrai

Komplekto pakuotėje yra

 1. WiFi akiniai su kamera
 2. 2x akinių rankena su rankomis
 3. Mikro USB laidas
 4. Valymo šluostė
 5. USB su programine įranga
 6. Akinių instrukcija
 7. Naujausia šnipo ausinė
 8. Mikrofonas
 9. Bluetooth kilpa 20W, skirta pakabinti ant kaklo
 10. USB kabelis
 11. Maitinimo adapteris
 12. Ragelis vadovas

Komentarai

Kitos prekės