Spy bluetooth ausinė + itin galingas 7W stiprintuvas + mikrofonas

SKU: 09-040 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 174,16 U$
Kaina įskaitant PVM 209,00 U$
- +

Prekės aprašymas Spy bluetooth ausinė + itin galingas 7W stiprintuvas + mikrofonas

„Spy Bluetooth“ ausinė + ypač galingas 7 W stiprintuvas + mikrofonas yra naujausia nematoma ausinių ausinė su išoriniu jautriu mikrofonu. Šiuo metu TOP modelis šnipinėjimo ausinių rinkoje !!! Nematomos ausinės - nano mini šnipų ausinė + 7 W stiprintuvas saugumo ir studentų reikmėms (egzaminai) yra ideali mikro ausinė jums.

Visi žino jūsų gyvenimo situaciją, kai įvertintumėte, kad kas nors galėtų jums patarti ar padėti sunkioje situacijoje ir niekam apie tai nežinant. Jis skirtas studentams testų, egzaminų metu, prekybininkams verslo susitikimų metu ir kitoms situacijoms. Patobulinta šnipinėjimo ausinė yra revoliucinis įrenginys, leidžiantis nuotoliniu būdu susisiekti su kuo nors naudojant mobilųjį telefoną, bet niekam apie tai nežinant. Norėdami valdyti „Bluetooth“ priedėlį, tiesiog įdėkite SIM kortelę ir įjunkite įrenginį.

šnipinėjimo ausinės su 7W stiprintuvu

Pakabinkite ant kaklo „Bluetooth“ vėrinį , kad susietumėte siųstuvą su ausinėmis ir į ausį įkiškite mini ausines. Naudojant itin galingą 7W galios stiprintuvą, signalas belaidžiu būdu perduodamas į imtuvą, kur signalas paverčiamas balsu. Vėrinys turi prailgintą laidą geriau nei ankstesniame modelyje, todėl visą įrenginį galima lengvai paslėpti kišenėje. Bendravimui naudojamas jautrus mikrofonas , kurį galite prisegti ant drabužių. Paskambinus į SIM kortelę, įrenginys automatiškai priima skambutį ir galite pradėti bendrauti.

spy bluetooth ausinė su mikrofonu

Rekomenduojame klientams nepirkti pigių nekokybiškų šnipų ausinių imitacijų per nepatikrintus pardavėjus.

Šnipo ausinės garantija - 24 mėn. Ekspertų patarimai ir aptarnavimas.

Šnipų ausinės yra tokios formos, kad tilptų į ausies būgnelį – būtų nepastebimos. Jis pagamintas iš netoksiškos medžiagos. Parduodama šnipinėjimo ausinė už puikią kainą galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite tai, ko ieškote.

šnipinėjimo ausinių naudojimas

Naujausias patobulintas populiariosios šnipų ausinės modelis. Palyginti su ankstesniu modeliu, jis turi patobulintą anatominę formą, kad būtų galima visiškai užsandarinti ausį nuo garso nutekėjimo į aplinką. Ragelį sudaro naujausias jautrus imtuvas (ritė), stabilus mikrogarsiakalbis su labai ryškiu ir aiškiu garsu su minimaliu triukšmu. Ausinę maitina viena miniatiūrinė mygtukų baterija. Ausinę galite lengvai įkišti į ausies kanalą. Ant ausinės pritvirtintas permatomas kabliukas, kuriuo galima ištraukti ausinę iš ausies. Dar lengvesniam valdymui su rageliu mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlome magnetinį pincetą. Pridedama baterija, kurios veikimo laikas iki 7 valandų.

Funkcijos:

Profesionalus dizainas, puiki garso kokybė
Ergonomiškas dizainas, patogus valdymas
Baterijos veikimo laikas iki 7 valandų
Paprastas valdymas ir skambučių priėmimas.
Palaikykite laisvų rankų įrangą abipusiam ryšiui.

Specifikacijos:

Dažnio atsakas: 180Hz-5600Hz
Iškraipymo koeficientas <2 %
Išėjimas: 115 db
Optimali vertė: 40 db
Jautrumas: <100 db
Darbinė srovė: 0,65 mA
Triukšmas: 20 db
Stiprintuvas: 7W
Pokalbio laikas vienu įkrovimu: 12 valandų
Darbinė temperatūra: -10° C - 60° C
Baterijos tipas: SR416SW 337
Baterijos veikimo laikas: iki 7h
Matmenys/svoris: 13x6mm /0,5 g
Pakuotės dydis/svoris: 52x42x14mm/0,8g


Pakuotėje yra:

1x Spy ausinė
1x Clip mikrofonas
1x Bluetooth kilpa 7w pakabinimui ant kaklo
1x USB laidas
1x maitinimo adapteris
1x baterija
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės