„Timekettle ZERO“ laisvų rankų įrangos vertėjas mobiliesiems („Android“ / „iOS“)

SKU: 70-017 Turiu klausimą
Gamintojas LAIKAS
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 137,50 U$
Kaina įskaitant PVM 165,00 U$
- +

Prekės aprašymas „Timekettle ZERO“ laisvų rankų įrangos vertėjas mobiliesiems („Android“ / „iOS“)

Timekettle ZERO laisvų rankų įrangos vertėjas mobiliesiems telefonams (Android/iOS) gali išversti į 40 kalbų ir 93 kirčius. Šis patogus miniatiūrinis laisvų rankų įrenginys veikia iškart po prijungimo – prijunkite ir paleiskite, valdomas per telefone esančią programą. Jei dažnai keliaujate darbo, atradimų ar tiesiog savo pomėgio tikslais, žinote, kaip tai gali būti problemiška, kai lankotės šalies, kurioje esate, įžymybėse arba norite pažinti naują kultūrą ir žmones, gali susidurti su užsienio kalbos barjeru. Štai kodėl ZERO nešiojamas mini patogus vertėjas yra čia jums!

Nešiojamas mini kalbos (balso) vertėjas ZERO – kompaktiškas dizainas ir maži matmenys

Pagal naująjį mini kišeninį vertėją galite pasikliauti jo visiškai nešiojamu dizainu , kuris tilps į jūsų piniginę, kišenę ar rankinę. Sukurtas su maža, bet galinga jautria mikrofono sistema , 40 pasaulio kalbų vertėjas ZERO efektyviai atskiria balso įvestis iš keturių skirtingų krypčių su visiškai integruotu triukšmo mažinimu , kad įvestis būtų gauta aiškiai ir tiksliai. To nepasieksite naudodami jokią įprastą vertimo programą.

nulis vertėjas

Išmanus bendravimas paprastas – laisvų rankų įranga

Su išmaniąja atkūrimo technologija jūsų ZERO laisvų rankų įrangos vertėjas lengvai įrašys balsą ir leis jį gimtąja kalba tiesiai per išmanųjį telefoną. Mėgaukitės pokalbiu be rankų, palaikydami akių kontaktą ir jums nereikės nustoti kalbėti ar apsiriboti, nes ZERO verčia realiuoju laiku . Dar niekada nebuvo sukurtas vertėjas su tokiomis protingomis atkūrimo funkcijomis!

kalbos vertėjas

3 sudėtingi režimai

Jūsų naujasis nešiojamasis mini momentinis vertėjas ZERO turi tris sudėtingus režimus, kurie gali padėti naršyti įvairiose situacijose. Idealiai tinka susitikimams, pokalbiams ir net kasdieniams pokalbiams. „ ZERO Translator“ palaiko išmaniųjų telefonų „Plug and Play“ technologiją, todėl bet kuriuo metu galite turėti tiesioginę prieigą prie išverstų pokalbių.

mini vertėjas

Vertimo režimas

Vertimo režimas puikiai tinka, kai ieškote greito sakinių vertimo į kitas kalbas. Tiesiog prijunkite ZERO prie telefono ir pradėkite kalbėti. ZERO voice vertėjas tiksliai įrašys, išvers ir pateiks jūsų sakinius realiuoju laiku tiesiai išmaniojo telefono ekrane , kad visiems būtų lengviau suprasti ir žiūrėti, kas buvo pasakyta.

miniatiūrinis kalbos vertimas

Susitikimo režimas

Proveržio ZERO 4 mikrofonų technologija leidžia įrašyti ir padalinti iki keturių skirtingų garsiakalbių balsus bet kuriame pokalbyje susitikimo režimu. Taip galėsite lengviau atkreipti dėmesį į susitikimą ir patikrinti, kas buvo pasakyta jūsų gimtąja kalba, apžvelgti, kas ką pasakė. ZERO gali įrašyti kelias kalbas už jus vienu metu . Ir tada jūs netgi galite ištraukti dienoraštį, išsaugoti jį savo telefone arba el. paštu kolegoms!

vertėjas išmaniesiems telefonams

Interviu režimas

Įrašydami pokalbius nepasitikėkite savo išmaniuoju telefonu ar delniniu įrenginiu – viskuo pasirūpins ZERO vertėjas! ZERO mini vertėjas iš karto įrašo jūsų pokalbį , atskiria klausiančiojo balsus nuo pašnekovo ir išsaugo juos visus tiesiai išmaniajame telefone ! Jums nebereikia nerimauti dėl aiškaus įrenginio įrašymo – ZERO yra specialiai sukurtas su adaptyviu triukšmo mažinimu , kad jūsų pokalbiai būtų įrašyti aiškiai ir tiksliai.

mažiausias vertėjas

Adaptyvus triukšmo slopinimas

ZERO travel vertėjas naudoja pažangų mikroprocesorių ir neuroninio tinklo algoritmą , kad užtikrintų, jog jūsų adaptyvus triukšmo mažinimas veiktų vienu metu izoliuojant skirtingus garsiakalbius. Ši unikali funkcija padidina tikslumą iki 90% ir palaiko daugiakryptį įrašymą iš 4 skirtingų krypčių.

nulinės kalbos vertėjas

Palaiko 40 kalbų ir 93 kirčius!

Nešiojamasis mini vertėjas ZERO yra išsamiausias šiuo metu rinkoje esantis tokių mažų matmenų vertimo įrenginys. Turėdami iki 40 kalbų ir 93 skirtingų akcentų palaikymą, galite būti tikri, kad galėsite bendrauti, išreikšti ir suprasti viską praktiškai bet kurioje pasaulio vietoje!

Visos palaikomos kalbos (40)

portugalų, arabų, supaprastinta kinų, tradicinė kinų, vokiečių, italų, rusų, japonų, korėjiečių, katalonų, čekų, danų, suomių, graikų, hebrajų, hindi, kroatų, vengrų, indoneziečių, malajų, olandų, norvegų, lenkų, rumunų, bulgarų, slovakų, slovėnų, švedų, tamilų, telugų, tajų, turkų, vietnamiečių, islandų, ukrainiečių, urdu, filipiniečių

Visi palaikomi kirčiai (93)

Anglija, JAV, Australija, Kanada, Gana, Airija, Indija, Kenija, Nigerija, Naujoji Zelandija, Filipinai, Tanzanija, Pietų Afrika, Singapūras, Prancūzija, Kanada, Ispanija, Amerika, Argentina, Bolivija, Čilė, Kolumbija, Kosta Rika, Dominikos Respublika, Ekvadoras, Gvatemala, Hondūras, Meksika, Nikaragva, Panama, Peru, Puerto Rikas, Paragvajus, Salvadoras, Urugvajus, Venesuela, Portugalija, Brazilija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Bahreinas, Alžyras, Egiptas, Izraelis, Indija, Irakas, Jordanija, Kuveitas, Libanas, Marokas, Omanas, Palestina, Kataras, Saudo Arabija, Tunisas, Kinija, Kantonas, Taivanas, Vokietija, Italija, Rusija, Japonija, Korėja, Ispanija, Čekija, Danija, Suomija, Graikija, Izraelis, Kroatija, Vengrija, Indonezija, Malaizija, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Rumunija, Bulgarija, Slovakija, Slovėnija, Švedija, Indija, Šri Lanka, Malaizija, Singapūras, Tailandas, Turkija, Vietnamas, Islandija, Ukraina, Indija, Pakistanas, Filipinai

pasaulio kalbų vertėjas

NULIS mažiausias vertėjas pasaulyje

ZERO yra daugiau nei tik kišeninis vertėjas – tai sudėtingas kalbos įrankis , specialiai sukurtas padėti keliautojams, verslo profesionalams, žurnalistams, skaitmeninių įrenginių ir aukštųjų technologijų programėlių gerbėjams ir padėti jiems lengviau pasinerti į naują aplinką. , taip pat bendrauti su kitais, nepaisant kalbų skirtumo, jaustis tikri, kad gali patogiai bendrauti užsienyje.

Ir nepamirškite, ZERO vertėjas yra tobulai mažas , kad tilptų bet kur – kišenėje, krepšyje ar piniginėje! Tiesiog prijunkite jį prie savo išmaniojo telefono ir pradėkite kalbėti , „Zero“ perims valdymą ir pasirūpins vertimu.

mažiausias vertėjas pasaulyje

Vertimo programos / kišeniniai vertėjai

Žemo dažnio ir sekliojo ryšio sprendimas. Kadangi dauguma vertėjų dirba rankiniu būdu nukreipdami vertėjo įrenginį į respondentą arba spausdami mygtukus, daugelis nereikalingų operacijų, reikalingų šių brangių įrenginių valdymui, buvo sunkiai valdomos ir netinkamos naudoti.

vertėjas 40 kalbų

Su lengvu metaliniu korpusu, kurio dydis 4 cm x 1,5 cm x 7 mm ir įdėtas į kompaktišką dėklą, ZERO vertėjas be problemų gali būti lengvai laikomas krepšyje, piniginėje ar net marškinių kišenėje. Diegimas greitas, programą galima rasti „Google Play“ parduotuvėje ir „Huawei“ programų galerijoje arba „Apple“ parduotuvėje . Tiesiog įkiškite įrenginį į telefoną, spustelėkite programą ir jūsų rankose bus tiksliausias ir galingiausias vertėjas.

belaidis vertėjas

ZERO travel vertėjas turi naudingą funkciją, leidžiančią išsaugoti visus pokalbius telefone ir galimybę juos išsaugoti naudojimui ateityje arba siųsti pokalbių žurnalus el. paštu. Tiesiog išimkite ZERO vertėją, atsisiųskite programą į savo telefoną, prijunkite vertėją prie telefono ir įrenginys išvers pokalbį. Tiesiog taip paprasta! Galima aiškiai girdėti balsą ir aiškiai perskaityti ekrane esantį tekstą.

nulis vertėjas

Techninės specifikacijos:
Produktas: nešiojamas mini vertėjas ZERO
Spalva: erdvinė pilka (tamsiai pilka)
Medžiaga: Aliuminis
Matmenys: 40 x 17 x 7,2 mm
Matmenys (su jungtimi): 40 x 25 x 7,2 mm
Svoris: 6,6g
Jungtis: OTG
Suderinamas su: USB Type C/Lightning (Apple)

Mikrofonas:
Tipas: Analoginis mikrofonas
Dažnio atsakas: nuo 20 Hz iki 20 000 Hz
Mikrofonų skaičius: 4
Atpažinimo kryptis: priekinė/galinė/kairė/dešinė
Balso atpažinimo kampas (horizontalus): 60°
Balso atpažinimo kampas (vertikalus): 0 ~ 40°
Rekomenduojamas balso atpažinimo atstumas: nuo 20 cm iki 100 cm
Maks. balso atpažinimo atstumas: 150 cm

Programinė įranga:
Programa: Timekettle
Palaikomos kalbos: 40
Palaikomi kirčiai: 93
Palaikomos sistemos ir versijos: iOS 11.0 ir naujesnės versijos / Android 7.0 ir naujesnės versijos
Valdymas: automatinis/rankinis
Triukšmo mažinimas: Spindulio formavimas / neuroninis tinklas

Pakuotės turinys:

1x ZERO Vertėjas
1x vartotojo vadovas

Komentarai

Kitos prekės