Žiūronai su fotoaparatu - 100 m naktį / 400 m dieną - 3x optinis padidinimas + 2x skaitmeninis priartinimas

SKU: 10-601 Turiu klausimą
naujas nuolaida Žiūronai su fotoaparatu - 100 m naktį / 400 m dieną - 3x optinis padidinimas + 2x skaitmeninis priartinimas
Gamintojas PROFIO
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 146,66 U$
Kaina įskaitant PVM 176,00 U$ 319,00 U$
- +

Prekės aprašymas Žiūronai su fotoaparatu - 100 m naktį / 400 m dieną - 3x optinis padidinimas + 2x skaitmeninis priartinimas

Žiūronai su fotoaparatu - 100m naktis / 400m diena - 3X optinis padidinimas + 2X skaitmeninis priartinimas. Skaitmeniniai naktinio matymo akiniai su įrašymu SD kortelėje + FOTO/VIDEO. Rankinis naktinio matymo žiūronas 3x optinis padidinimas ir 2x skaitmeninis priartinimas su sriegiu trikojo laikikliui. PROFIO ELECTRONICS užtikrina naktinį matymą stabili įrenginio padėtis prieš akis, kad būtų galima matyti tamsoje.

Skaitmeniniai naktinio matymo akiniai

Prietaiso dizainas paremtas kariuomenės modeliais, todėl jis patrauklus žaidimams lauke ar naktiniams žygiams. Kiekvienas iš mūsų kartą svajojo, kad galės matyti naktį. Ar tu vienas iš jų? Jei taip, tai nesukels problemų dėl šio naktinio matymo. Taip yra todėl, kad tai novatoriškas įrenginys, aprūpintas IR LED naktiniu matymu ir revoliuciniu plačiakampiu monitoriumi , leidžiančiu patogiai žiūrėti abiem akimis.

3x optinis priartinimas + 2x skaitmeninis priartinimas su F 1.4 reguliuojama objektyvo diafragma dienos ir nakties dvigubu režimu

Naktinis matymas – skaitmeniniai žiūronai

Naktinio matymo prietaisas suteikia galimybę matyti net absoliučioje tamsoje iki 100 m atstumu, o dieną iki 400 m atstumu . Dėl 2x priartinimo galite stebėti savo tikslą geriausiu detaliu vaizdu . Galite reguliuoti įrenginio ryškumą pagal išorinę šviesą ir sufokusuoti objektyvą, kad matytumėte detalų vaizdą.

Skaitmeniniai naktinio matymo žiūronai gali būti naudojami medžioklei, lauko veiklai, gamtos stebėjimui ar turto apsaugai dienos ir nakties sąlygomis. Integruotas IR LED apšvietimas, paprastas valdymas, galimybė kurti vaizdus ir vaizdo įrašus su vėliau saugojimu SD kortelėje, kurios talpa iki 32 GB, ergonomiškas korpusas, adapteris trikojui – tai tik dalis skaitmeninių privalumų. binokulinis naktinis matymas.

Karinis naktinis matymas tiek mėgėjams, tiek profesionalams

Žiūronai naktiniam matymui - 3X optinis padidinimas

Įrenginys palaiko SD korteles, kurios leidžia užfiksuoti stebimą vaizdą vaizdo įrašų ir nuotraukų pavidalu , kuriuos galėsite leisti tiesiai įtaisytame monitoriuje. Įrenginys turi itin lygų juodą gumuotą paviršių ir lengvai naudojamus integruotus mygtukus. Pakuotėje rasite reguliuojamą dirželį kaklui ar rankai patogiam naktinio matymo nešiojimui.

Žiemą dienos trumpėja, todėl dažnai mums sunku mėgautis veikla, kuria paprastai mėgaujamės likusia metų dalimi. Tačiau naudojant šį naktinio matymo įrenginį niekas netrukdys mėgautis mėgstama veikla, nepaisant lauko apšvietimo. Naktinį matymą galima naudoti medžiojant, stovyklaujant, žvejojant ar tiesiog stebint gamtą.

Skaitmeniniai naktinio matymo akiniai su optiniu priartinimu

Nešiojamas naktinis matymas ir elektroninis vaizdo ieškiklis su LED diodais ir 7 infraraudonųjų spindulių šviesos jautrumo nustatymais leis pamatyti pasaulį kaip niekada anksčiau. Bet jūs galite ne tik tai pamatyti, bet ir fotografuoti bei filmuoti. Žiūronai su naktiniu matymu gali nufotografuoti nuostabius vaizdo įrašus ir nuotraukas vienu mygtuko paspaudimu – visa tai saugoma iki 32 GB išorinės SD kortelės atmintyje.

Nešiojamas naktinio matymo ir elektroninis vaizdo ieškiklis iki 400 m

Funkcijos:

Vaizdas, kurio nuotolis yra iki 400 m per dieną
Naktinis matymas iki 100m
3x optinis priartinimas
Galimybė reguliuoti objektyvo ryškumą ir fokusavimą
Micro SD kortelių palaikymas
Vaizdo ir nuotraukų fiksavimo funkcija
Trikojo adapteris
Automatinis IR filtras


Specifikacijos:

Žiūronai naktiniam matymui
Skaitmeninis naktinis matymas + elektroninis vaizdo ieškiklis
Automatinis IR filtras
Diafragma: F1.4 su reguliuojama diafragma dienos ir nakties dvigubu režimu
IR LED naktinis matymas
Kraštinių santykis 4:3
Galimybė užfiksuoti vaizdus ir vaizdo įrašus
Matomas atstumas: 100m naktį, 400m dieną
Galimybė priartinti ir nutolinti 2x skaitmeninį ZOOM
Patvarumas: iki 10 valandų naudojant dieną, iki 4 valandų naudojant naktį
Vaizdo įrašo peržiūra / nuotraukų atkūrimas
Objektyvas / fokusavimas / reguliavimas rankiniu būdu
Matymo laukas: 10°
IR LED šviesumas/bendras 2W
SD kortelės lizdas (maks. 32 GB) į komplektaciją neįeina
Maitinimas: šarminė baterija 8x AA 1,5V (į komplektaciją neįeina)
Energijos sąnaudos: 2,5W, kai IR šviesos diodas yra visiškai įjungtas
Spalva: juoda
Matmenys: 18,5 cm x 14,5 cm x 5,5 cm
Svoris 603 g


Pakuotės turinys:

1x naktinis matymas
1x kaklo dirželis
1x vartotojo vadovas

Komentarai

Kitos prekės