360° HD panoraminė šnipinėjimo kamera su WiFi + IR LED

SKU: 10-150 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 128,34 U$
Kaina įskaitant PVM 154,00 U$
- +

Prekės aprašymas 360° HD panoraminė šnipinėjimo kamera su WiFi + IR LED

360 ° HD panoraminė šnipinėjimo kamera su WiFi + IR LED. Su šia kamera tikrai galėsite stebėti visą kambario erdvę – taip viską įamžinsite.   Jis turi judesio aptikimą ir siūlo žuvies akies vaizdą bei visą maždaug 100 kvadratinių metrų aprėptį, todėl užfiksuosite visą erdvę. Tokiam plačiam aprėpimui prireiktų mažiausiai 4 įprastų kamerų, tačiau mūsų 360° panoraminės kameros dėka sutaupysite daug pinigų .

Fotoaparatas palaiko „WiFi “ ryšį, leidžiantį lengvai montuoti ant sienos ar lubų ir valdyti mobiliuoju telefonu. Tiesiog atsisiųskite „V380“ mobiliąją programėlę (iOS, Android) į savo išmanųjį telefoną, suporuokite abu įrenginius ir pradėkite žiūrėti vaizdą realiuoju laiku. Apsaugos kamerą galima prijungti prie namų maršrutizatoriaus per „WiFi“ arba „Hot Spot“, leidžiantį bet kada ir bet kur peržiūrėti vaizdą naudojantis mobiliuoju telefonu. Nuskaitytą fotoaparato vaizdą galima redaguoti braukiant pirštu per išmanųjį telefoną, kad nustatytumėte idealų kampą, arba galite naudoti iki 5 rodymo režimų . Dėl kiekvieno režimo panoraminis fotoaparatas yra ideali apsauga, skirta naudoti patalpose.

apsaugos kamera – žuvies akis

Panoraminė kamera taip pat turi judesio aptikimą , todėl visada būsite įspėjami į savo mobilųjį telefoną , jei kambaryje judės. Galimybė nustatyti kameroje garsinį aliarmą , kuris įspėtų apie nepageidaujamus svečius ir įspėtų, kad yra stebima zona. Puikus būdas visada turėti saugius namus , biurą, parduotuvę ar garažą, kai nesate. Fotoaparatas neturi problemų dėl prasto apšvietimo ar net visiškos tamsos dėl infraraudonųjų spindulių šviesos diodų šviesos . Jis vis dar palaiko tą pačią aukštos kokybės HD vaizdo kokybę ir užtikrina naktinį matymą iki 9 metrų .

apsaugos kamera 360

Kamera taip pat siūlo dvipusį ryšį , nes joje yra įmontuotas didelio jautrumo mikrofonas ir garsiakalbis. Žiūrėdami vaizdo įrašą, kai esate darbe, galite klausytis ir kalbėtis savo vaiku ar augintiniu mobiliuoju telefonu. Užfiksuoti įrašai yra suglaudinami H.264, kad sumažintų failo dydį, o tada išsaugomi iki 32 GB palaikomoje „micro SD“ kortelėje (nepridedama). Jei SD kortelės atmintis pilna, ji pradės įrašinėti cikliškai ir perrašys seniausius įrašus, kad neprarastumėte esamų vaizdų.

panoraminė kamera

Funkcijos:

Full HD vaizdo įrašas realiuoju laiku
Dvipusis bendravimas
Judesio aptikimas ir automatinis įspėjimas
Įrašymas ciklo būdu
WiFi ryšys
Naktinis IR matymas

Specifikacijos:

Vaizdo įrašo raiška: HD 1280x960
Garsas: įmontuotas mikrofonas ir garsiakalbis
Atmintis: palaiko „micro SD“ korteles iki 32 GB
Darbinė temperatūra: -10 ~ 50 °C patalpose
Sistemos palaikymas: iOS 6.0 ar naujesnė versija, Android 4.0 arba naujesnė versija.
Matmenys: (P) 70 mm x (A) 36 mm
Svoris: 60 g

Pakuotės turinys:

1x 360° panoraminė kamera
1x USB laidas
1x kintamosios srovės adapteris 220V/USB
1x montavimo priedai
1x 3M lipdukas
1x paketėlis su 2 varžtais
1x Vartotojo vadovas

Komentarai

Kitos prekės