3G WiFi dviguba automobilio kamera + GPS tiesioginis sekimas - PROFIO X1

SKU: 14-029 Turiu klausimą
Gamintojas PROFIO
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 275,00 U$
Kaina įskaitant PVM 330,00 U$
- +

Prekės aprašymas 3G WiFi dviguba automobilio kamera + GPS tiesioginis sekimas - PROFIO X1

WiFi dviguba automobilio kamera + GPS tiesioginis sekimas - PROFIO X1 Tracking Cam X1 su funkcija 3G Hotspot. Tiesioginis transporto priemonės stebėjimas per GPS, taip pat tiesioginiai fotoaparato vaizdai jūsų telefone realiu laiku. Ši unikali automobilio kamera , kaip pirmoji pasaulyje, siūlo GPS internetinį transporto priemonių sekimą per telefono programą bei „tiesioginį“ vaizdą iš dabartinės kelionės.

Tai dviejų automobilių vaizdo kamera (priekinė ir vidinė), kurios priekinė kamera turi FULL HD 1920x1080px skiriamąją gebą, 30 kadrų per sekundę greičiu , 140 laipsnių kampu ir 3G WiFi palaikymą . Vaizdai saugomi palaikomoje iki 32 GB talpos „micro SD “ atminties kortelėje. Kameros korpusas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl yra atsparus aukštai temperatūrai ar dideliam šalčiui .

Profio Tracking CAM X1 yra puikus ir sudėtingas būdas padidinti jūsų automobilio saugumą nuolat stebint arba kompleksinis sprendimas įmonėms stebėti savo transporto priemonių parką.

Įdėjus SIM kortelę į vaizdo kamerą, ji sukurs 3G WiFi prieigos tašką (SIM kortelėje turi būti aktyvuotos duomenų paslaugos) ir galėsite mėgautis naršymu internete bet kada ir bet kur . Galite žiūrėti tiesioginį vaizdo įrašą iš fotoaparato per laisvai prieinamą mobiliąją programą ( Android/iOS palaikymas ), vadinamą „ Car Matrix “. Su šia programėle taip pat galima internete stebėti transporto priemonės GPS padėtį žemėlapyje. Kabelių rinkinys skirtas tiesioginiam prijungimui prie 12/24V saugiklių dėžutės, todėl automobilio kamera gali būti maitinama nuolat. Privalumas yra dvigubas objektyvas , užtikrinantis priekinės arba galinės (vidinės) kameros įrašus, įskaitant garsą (taip pat galite išjungti garso įrašymą). Vidinė kamera turi IR naktinio matymo funkciją , kuri naktį gali apšviesti visą transporto priemonės erdvę.

3g automobilio kamera su GPS – sekimas per programėlę

Naudodami programą savo mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje galite prisijungti prie savo transporto priemonės.
Žemėlapyje rodoma dabartinė jo vieta su laiku, greičiu ir GPS koordinatėmis. Programa taip pat palaiko tiesioginį vaizdą.

„WiFi“ automobilio kamera su gps - tiesioginis stebėjimas per programėlę

Mėgaukitės nemokama GPS sekimo paslauga tiesiogiai per www.car-matrix.com žiniatinklio sąsają

Nereikia diegti jokios programinės įrangos. Viskas pasiekiama internetu iš žiniatinklio naršyklės darbalaukyje, nešiojamajame kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar mobiliajame telefone. Pagrindinė funkcija yra motorinės transporto priemonės, nesvarbu, ar tai automobilis, ar sunkvežimis, sekimas. Jei transporto priemonė yra prisijungusi, žemėlapyje matysite dabartinę jos vietą ir galėsite toliau sekti jos maršrutą. Jei jis neprisijungęs, bus rodoma paskutinė žinoma jo vieta. Kiekviena transporto priemonė po registracijos turi savo ID numerį, o naudodamiesi šiuo ID galite rasti vairavimo įrašus savo vairavimo istorijoje. Pradėję archyvuotą važiavimą pamatysite judėjimą žemėlapyje. Išsamiame tvarkaraštyje galite pamatyti, kuriuo metu ir kokiu adresu tuo metu buvo konkreti transporto priemonė. Atskiros transporto priemonės stotelės žemėlapyje pažymėtos raudona vėliava ir nurodoma, kiek laiko transporto priemonė stovėjo toje vietoje. Iš važiavimo galite eksportuoti failą excel formatu , kuriame rasite tikslų transporto priemonės laiką ir vietą.

Funkcija GEO FENCE leidžia išsiųsti pranešimą el. paštu išvažiuojant iš pažymėtos vietos (jei transporto priemonės vairuotojas netyčia išvažiuoja iš suplanuoto maršruto)

profio kamera automobilio tiesioginio stebėjimo transporto priemonėje per GPS
Spustelėkite norėdami padidinti vaizdą

Labai įdomi funkcija LISTEN & TALK , todėl per kameroje integruotus garsiakalbius galima tiesiogiai girdėti ir kalbėtis su automobilio ekipažu .

profio automobilio kamera 3g

6 stiklų lęšiai objektyve

Aukštos temperatūros medžiagos, atsparios įvairioms vairavimo sąlygoms. Šešių sluoksnių stiklo lęšiai užtikrina didelę kadrų raišką ir puikų spalvų balansą vairuojant dieną ir naktį.

profio car dvr 6G stiklinis objektyvas

FULL HD 1080 vaizdo kokybė

PROFIO Tracking Cam X1 suteikia puikias vaizdo galimybes. Kadrai bus užfiksuoti labai aiškiai. Viskas, kas užfiksuota šia vaizdo kamera, bus perkelta į sklandžius ir nuostabius vaizdo įrašus.

automobilio kamera full hd raiška

WDR funkcijos palaikymas

PROFIO Tracking Cam X1 palaiko WDR funkciją. WDR yra pažangiausia technologija, pritaikyta vaizdo kameroje, nepaisant to, ar aplinka per šviesi, ar tamsu, fotoaparato vaizdas visada yra aiškus ir ryškus.
fotoaparato palaikymas wdr technologija

Visiškas 3 juostų aprėptis su 140° plataus kampo objektyvu

Siekiant sumažinti akluosius taškus, PROFIO Tracking Cam X1 naudoja 140° plataus kampo stiklinį objektyvą, kuris patogiai fiksuoja 3 važiavimo juostas kelyje.
Profi stebėjimo kamera plataus kampo 3 juostų aprėptis

„Mediatek“ išmanusis lustas

„Profi Tracking Cam X1“ turi didelio našumo lustą MTK6580, kuris užtikrina mažas energijos sąnaudas ir užtikrina greitą, galingą ir stabilų fotoaparato veikimą.

profio kamera mediatek išmanusis lustas

3G didelės spartos duomenų perdavimas

Vaizdo kameros modelis PROFIO Tracking Cam X1 palaiko WCDMA 3G didelės spartos duomenų perdavimą, kuris gali pasiekti iki 7,2MB/s greitį. 3G duomenų perdavimas yra beveik 43 kartus greitesnis nei pasenęs 2G tinklas.
profio kamera 3g duomenų perdavimas

Vibruojanti apsaugos nuo vagystės signalizacija

Įrenginys persijungia į transporto priemonės apsaugos režimą po 5 minučių sustabdžius transporto priemonės variklį. Jei kameros jutikliai fiksuoja vibraciją transporto priemonėje, signalizacija įsijungia ir įspėja jus pranešimu per išmaniojo telefono programą.

profio automobilio kameros vibracijos signalizacija

Įrašymas kilpoje

Vaizdo įrašai išsaugomi įdėtoje micro SD kortelėje po 3 minučių. Kai atminties kortelė pilna, seniausi įrašai bus perrašyti naujausiais faktinių vaizdų fiksavimo įrašais. Tai užtikrina nenutrūkstamą įrašymą cikle.

profio kameros įrašymas ciklo metu

Integruotas G jutiklis

Avarinio stabdymo ar smūgio metu G-Sensor tokią situaciją įvertina kaip rimtą ir pradeda automatinį įrašo išsaugojimą. Vėliau užfiksuotas vaizdo įrašas užrakinamas nuo perrašymo, todėl jis nebus perrašytas, net jei SD atminties kortelė pilna.

Profi stebėjimo kameros g jutiklio apsauga

Specifikacijos:

Modelis: PROFIO Tracking Cam X1
Procesorius: ARM Cortex A7 Quad-Core 1,3GHz
Operacinė sistema: Android 5.1
„Flash“ atmintis: „eMMC Flash“ 8 GB
RAM atmintis: DDR3L 1GB Dažnis 533MHz
GPS: GSM ir WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA + (21Mbps) EDGE GPRS
Vaizdo raiškos priekinė kamera: Full HD 1080p su 30 kadrų per sekundę, H.264 kodavimas, reguliuojamas fotografavimo kampas FOV (D) 140 °
Vaizdo raiškos vidinė kamera: 640 * 480px
„Wi-Fi“: 802.11 b/g/n, 2,4 GHz dažnis, viešosios interneto prieigos taškas
Nuotolinis stebėjimas: kompiuteris ir programėlė – kompiuterio programinė įranga: www.car-matrix.com , APP mobiliesiems: CarMatrix
Tiesioginis žiūrėjimas: abi dvigubos kameros per APP
G jutiklis: Taip
Mikrofonas: Taip
Integruoti garsiakalbiai: Taip
Palaiko micro SD: iki 32GB
Maitinimas: 10V - 36V
Kameros matmenys: 85 (ilgis) * 55 (plotis) * 50 (aukštis) mm
Kameros svoris: 135 g
Darbinė temperatūra -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

Pakuotėje yra:

1x automobilio kamera PROFIO sekimo kamera X1
1x Kabelių rinkinys, skirtas tiesiogiai prijungti prie saugiklių dėžutės 12V/24V - (ilgis 2 metrai)
1x laikiklis
1x 3M labai lipni etiketė
1x rankinis

profio camera x1 paketo turinys

profo elektronika „Tracking Cam X1“ yra aukščiausios kokybės naujojo PROFIO ELECTRONICS prekės ženklo produktas, kuris labai specializuojasi kuriant ir gaminant novatoriškas kameras, kurios suteikia naujų dimensijų jų kasdieniniam naudojimui.

Komentarai

Kitos prekės