4k automobilio kamera GPS DOD GS980D + 5G WiFi + diafragma f/1,5 + 3 colių ekranas

SKU: 55-220 Turiu klausimą
Gamintojas DOD
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 366,66 U$
Kaina įskaitant PVM 440,00 U$
- +

Prekės aprašymas 4k automobilio kamera GPS DOD GS980D + 5G WiFi + diafragma f/1,5 + 3 colių ekranas

4k automobilinė kamera GPS DOD GS980D +5G WiFi + diafragma f/1.5 + 3" ekranas. Naujos kartos NEXT GEN - DOD GS980D automobilių kameros su palaikymu iki 256GB micro SD kortele. Automobilinė kamera su visiškai nauju OmniVison OS08A10 vaizdo jutikliu priekinei kamerai ir SONY STARVIS IMX307 CMOS.Galinės kameros jutiklis garantuoja revoliucinį naktinį matymą net naktį ir net visiškoje tamsoje.DOD GS980D yra automobilio kamera su visu vaizdo įrašymu 4K raiška priekyje ir FULL HD raiška galinei kamerai neprilygstama kokybe abiejuose kameros vaizdo kanaluose su 30 kadrų per sekundę įrašymo dažniu, H.265 vaizdo suspaudimu ir f/1.5 diafragma , kad vaizdas būtų aiškus.

Vietoj ličio jonų baterijos įtaisytas super kondensatoriusužtikrina dar didesnį fotoaparato patvarumą ir ilgaamžiškumą. Kamerų rinkinys turi plačiakampį iki 140° priekinės ir galinės kameros objektyvą, leidžiantį stebėti tikrai platų kampą aplink savo automobilį, priartėjusį prie žuvies akies parametrų. Maži priekinės kameros išmatavimai, tik 97x54x40mm garantuoja, kad ji nepritrauks dėmesio arba neužblokuos jūsų vaizdo.

Automobilio kameradviguba 4k + 1K kamera su papildoma galine kamera

Taigi nepraleisite nė vienos detalės, taip pat turėsite įrašą iš automobilio galinės dalies (atsitrenkus atgal ir pan.). Galinės kameros naudojimas yra neprivalomas, priekinė kamera taip pat gali būti naudojama atskirai. Galimybė pasukti vaizdą 180 laipsnių kampu priekinei ir galinei kamerai (kamerą galima montuoti „aukštyn kojomis“).

geriausia automobilio kamera GPS DOD GS980D 5G WiFi f/1.5 ir 3 colių ekranas

f/1.5 diafragmos objektyvas , užtikrinantis ryškų ir aiškų vaizdą. H.265 vaizdo glaudinimas, MP4 failas. Micro SD palaikymas iki 256 GB. Automobilio kamera taip pat turi iki 6400 ISO jautrumą, kad būtų galima puikiai fotografuoti prasto apšvietimo sąlygomis ir filmuoti naktį. Integruotas GPS procesorius leidžia vairuotojams labai tiksliai fiksuoti greitį ir padėtį. Kamerą galima lengvai valdyti naudojant mygtukus ir aiškų 3.0" LCD ekraną . Kabelio jungtis tarp kamerų yra maždaug 6m ilgio . DOD S980D fotoaparatą galima prijungti prie 12/24V maitinimo šaltinio , todėl galima naudoti be jokių problemos kitose transporto priemonėse, pvz., sunkvežimiuose ar autobusuose. Priekinė kamera taip pat lengvai pritvirtinama prie automobilio priekinio stiklo, naudojant 3M lipnų laikiklį su GPS registratoriumi.

Geriausia dviguba GPS automobilio kamera su 5G Wifi palaikymu ir 4K raiška

Geriausia 4k 5G automobilio kamera su GPS

CE sertifikuota automobilio kamera, skirta naudoti visoje Europos Sąjungoje

Sertifikuota automobilio kamera, skirta naudoti visoje ES (ty taip pat Austrijoje, Vokietijoje ir kitose valstybėse narėse). Jis atitinka techninių standartų kriterijus ir gali būti naudojamas transporto priemonėje.

Sertifikuota CE automobilių kamera, skirta ES - automobilinės kameros

Dash kameros naujos kartos automobiliui NEXT GEN - DOD GS980D

Aukščiausia automobilio kamera ir naujas apdovanojimus pelniusio Taivano gamintojo DOD-TECH flagmanas.  

profesionali automobilio kamera dod gs980d – naujos kartos kameros

Iki 4K + 1K įrašymo raiška iš fotoaparato

Taigi, važiuodami greitai, prasto apšvietimo sąlygomis (lietus, sniegas, tamsa ir pan.) nepraleisite nė vienos detalės (pvz., valstybinio numerio įskaitomumo).

Iki 4K + 1K įrašymo raiška iš fotoaparato – dod gs980d

Didelės spartos duomenų perdavimas – 5G WIFI

Duomenų peržiūra ir bendrinimas tiesiogiai per mobilųjį telefoną, neišimant atminties kortelės

5G wifi duomenų perdavimo didelės spartos kamera

Programa Android/iOS

Aiški programa iš DOD (Android/iOS) , skirta išmaniesiems telefonams ar planšetiniams kompiuteriams, kurioje galėsite atkurti savo vairavimo vaizdo įrašus susieję per Wifi, sekti savo esamą padėtį per google maps ar keisti kameros nustatymus.

programa iš DOD Android/iOS - dod car camera

F/1.5 diafragma garantuoja didelį jautrumą ir ryškų vaizdą net esant prastam apšvietimui dieną ar naktį

Didelis našumas esant silpnam apšvietimui – diafragmos dydis atspindi šviesos kiekį, patenkantį į jutiklį fotografuojant. Kuo didesnė diafragma (mažesnis f skaičius), tuo daugiau šviesos užfiksuos fotoaparato jutiklis. Dėl didžiausios diafragmos, kuri yra 66 % didesnė, palyginti su konkurencija rinkoje, DOD kameros sukuria ryškiausią vaizdą.
4k kamera f/1.5 diafragma ultra HD 4k dod gs980d

Integruotas GPS modulis patentuotame laikiklyje su 3M lipduku

Patentuotas tikrai tvirtas užsegamas laikiklis , skirtas pašalinti vibraciją ar nepageidaujamus garsus įraše su 3M lipduku (su USB-C jungtimi, skirta maitinti tiesiai iš laikiklio) su įmontuotu GPS jutikliu.

dod gs980d - laikiklyje įmontuotas GPS modulis

Automobilio kamera maitinama per USB-C sąsają

DOD GS980D automobilinė kamera maitinama per USB-C sąsają (ne klasikinę mikro arba mini USB), ty tai yra naujas didelės spartos duomenų perdavimo standartas, taip pat ir automobilio kameros maitinimas.

DOD GS980D fotoaparato maitinimo šaltinis - usb C laidas

Puikus naktinis matymas dėl HDR technologijos užtikrina ryškų vaizdą net sutemus

Tai High Dynamic Range technologija, kuri leis daug geriau matyti labai ryškias ir labai tamsias vaizdo dalis vienu metu . Santrumpa HDR – tai technologija, leidžianti pagerinti detalių atkūrimą tamsiose ir šviesiose užfiksuotos scenos dalyse tuo pačiu metu.
High Dynamic Range technologija – GS980D

Stebėjimo ir automobilių apsaugos rinkos lyderis – visiškai naujas 5-osios KARTOS STATYMO REŽIMAS

Didelis privalumas – patobulinta naujos kartos atnaujinimo 5.0 parkavimo režimo funkcijų sistema. Gera kamera įrašo vairuojant, tačiau geresnė kamera jūsų automobilį bus stebima 24 valandas per parą , 7 dienas per savaitę. Kamera suteikia dvi parkavimo apsaugos parinktis. Pirmasis yra įrašymas naudojant TIMELAPS funkciją. Tai laiko intervalo įrašymas, kai fotoaparatas kas 1 sekundę sukuria vaizdus , ​​kurie vėliau sujungiami į vaizdo įrašą, todėl nepraleisite jokios įrašymo detalės, kurią turėsite patikrinti.

Antrasis režimas yra įrašymas susidūrimo aptikimo metu . Šiuo režimu fotoaparatas turi aktyvų G jutiklį , kuris aptinka perkrovą ir pradeda vaizdo įrašymą smūgio atveju. Stovėjimo režimui reikalingas nuolatinis maitinimas, geriausia naudojant mūsų siūlomą nuolatinių kabelių rinkinį .

naujas 5 kartos parkavimo režimas – galinga automobilio kamera

Superkondensatorius

DOD GS980D fotoaparate vietoj ličio baterijų yra įmontuotas superkondensatorius . Superkondensatorius užtikrina geresnę apsaugą nuo aukštesnės temperatūros ir nekyla pavojaus sugadinti ar sprogti, kaip naudojant klasikinius akumuliatorius. Be to, jis tarnauja ilgiau nei prietaisų skydeliai su ličio jonų akumuliatoriais.

super kondensatorius - Dod automobilio kamera GS980D

Palaiko iki 256GB micro SD kortelę

Automobilio kamera palaiko micro SD korteles iki 256GB (įprastos automobilio kameros tik iki 128GB). Avarijos, staigaus stabdymo ar automobilio pakrypimo atveju kameros rinkinys turi G jutiklio funkciją , kuri apsaugo failus susidūrimo atveju. Be to, esant kritinei situacijai, vartotojai gali rankiniu būdu apsaugoti esamą failą, paspaudę mygtuką „SOS“.
atminties kortelė - 256 GB micro SD kortelė

G-sensor duomenų apsauga smūgio atveju

Smūgio, avarinio stabdymo ar automobilio pasvirimo atveju jis automatiškai apsaugos visus išsaugotus ir esamus įrašus. Naudojant šią funkciją svarbūs failai nebus ištrinti ar perrašyti , net jei įrašoma laiko kilpa.

G jutiklio duomenų apsauga

Ciklinis įrašymas – ciklinis įrašymas

Kai įdėtoje micro SD kortelėje yra pilna vietos, ji gali automatiškai perrašyti senesnius failus naujesniais, todėl failai nuolat ištrinami iš naujo.

įrašymas kilpoje – ciklinis kameros įrašymas

Naujas H.265 vaizdo suspaudimas

Automobilio kamera aprūpinta nauja H.265 kompresija , kuri užtikrina , kad įrašai išsaugomi mažesniu dydžiu. Šio suspaudimo įrašymas užims 30 % mažiau vietos atminties kortelėje , o vaizdo kokybė išliks. Taigi atminties kortelė gali talpinti daug daugiau įrašų, palyginti su senesniu H.264 suspaudimu. 1 minutė užtrunka apie 215 MB 4K priekinėje kameroje ir apie 70 MB 1K galinėje kameroje.

, H.265 vaizdo suspaudimas - DOD automobilių kameros

Specifikacijos:

Vaizdo raiška: priekinė kamera: 3840x2160@30fps, galinė kamera 1920x1080@30fps
Jutiklis: priekinė kamera: OmniVison OS08A10, galinė kamera: SONY STARVIS IMX307 CMOS jutiklis
Ekranas: 3 colių IPS ekranas
Plataus kampo objektyvas: 140° (priekinis ir galinis fotoaparatas)
Diafragma: f/1,5
ISO jautrumas: iki ISO 6400
Vaizdo įrašo formatas: H.265 MP4
Įrašymo laikmena: Micro SDHC / SDXC klasė 10 (iki 256 GB)
Garsas: mikrofonas ir mono garsiakalbis (įtraukta)
Baterija: super kondensatorius
Įėjimo galia: 5V 2,5A
Priekinės kameros matmenys (l/w/h): 97x54x40mm
Galinės kameros matmenys: 60x30x33 mm
Priekinės kameros svoris: 91,6 g
Galinės kameros svoris: 28,2 g
Darbinė temperatūra -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

Pakuotės turinys:

1x DOD GS980D automobilio priekinė kamera
1x Laikiklis su 3M lipduku + GPS modulis
1x galinė kamera
1x prijungimo laidas galinei kamerai (6M)
1x 12-24V automobilinis pakrovėjas
2x Skaidrus apsauginis lipdukas, skirtas lengvai pritvirtinti laikiklį ant stiklo
1x rankinis

DOD automobilinė kamera GS980D - pakuotės turinys

Komentarai

Kitos prekės