AHD atbulinės eigos komplektas su 7" LCD monitoriumi + 3x kamera + 18x IR LED

SKU: 19-047 Turiu klausimą
Gamintojas PROFIO
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 265,84 U$
Kaina įskaitant PVM 319,00 U$ 409,20 U$
- +

Prekės aprašymas AHD atbulinės eigos komplektas su 7" LCD monitoriumi + 3x kamera + 18x IR LED

AHD atbulinės eigos komplektas su 7" LCD monitoriumi + 3x kamera + 18x IR LED iki 10m turi platų panaudojimo spektrą, tinka furgonams, mikroautobusams, karavanams, autobusams, sunkvežimiams, puspriekabėms, žemės ūkio technikai ir kitoms transporto priemonėms. LCD monitorius, 3x kameros įvestis, viskas AHD raiška Dėl monitoriaus ir kameros AHD raiškos visas detales matysite aiškiai ir ryškiai, o AHD kamera pasirūpins vaizdo kokybe ne tik dienos metu , bet su 18 IR šviesos diodų puikiai matysite važiuodami atbuline eiga net naktį.. LCD ekrano dydis lemia šį rinkinį kaip idealų pagalbininką važiuojant atbuline eiga.

Turite galimybę prijungti iki 3 atbulinės eigos kamerų – tai ypač įvertinsite montuojant į didesnes motorines transporto priemones, kur reikia daugiau vaizdų iš skirtingų kampų. Šios sistemos dėka jūs tiksliai žinosite, kas vyksta už transporto priemonės ar aplink ją. Į šį rinkinį įeina 7" LCD monitorius + 3x IR naktinio matymo kamera + 3x 20m laidas, skirtas kamerai sujungti su monitoriumi. Šis miniatiūrinis rinkinys turi platų panaudojimo spektrą. Tinka furgonui, mikroautobusui, nameliui, autobusui, sunkvežimiui, puspriekabės, žemės ūkio ar statybinė technika ir kitos transporto priemonės Kameros IP apsaugos lygis yra iki IP 66 , tai reiškia, kad ji yra atspari vandeniui, dulkėms ir pažeidimams.

Pirmasis atbulinės eigos komplektas rinkoje su 1024x600p AHD raiška ir 7 colių LCD monitoriumi su galimybe prijungti iki 3 AHD kamerų su IR Night Vision funkcija.

Dėl monitoriaus ir kameros AHD raiškos visas detales matysite aiškiai ir ryškiai.

Automobilių komplektai transporto priemonėms

Monitorius turi OSD meniu , leidžiantį reguliuoti ryškumą, ryškumą, kontrastą, taip pat leidžia pasukti ir atspindėti vaizdą, kad tikroviškai būtų rodoma dešinė ir kairė pusės. Nuotolinio valdymo pultas palengvina funkcijų valdymą. Taip pat yra pora įmontuotų garsiakalbių ir 1024x600px ekrano skiriamoji geba 16:9. Kiekviena kamera turi savo kanalą, o atskiros kameros perjungiamos nustatytais mygtukais tiesiai monitoriuje arba per nuotolinio valdymo pultą. Skystųjų kristalų ekranas leidžia prijungti reikiamą kamerą su atbulinės eigos žibintais naudojant perjungimo grandinę, leidžiančią automatiškai persijungti į pasirinktą kamerą, kuri pasirodo monitoriuje važiuojant atbuline eiga. Skystųjų kristalų ekraną prie kamerų galite prijungti įvairiais būdais, pavyzdžiui, norėdami įjungti važiuojant atbuline eiga arba užvedus automobilį. Kameros kampas reguliuojamas. Monitorius su kamera yra su reguliuojamu laikikliu , kurį galite pritvirtinti reikiamoje vietoje. Taip pat yra skydelis nuo saulės, kuris garantuoja aiškų vaizdą ir be akinimo.

Ahd 3 kameros varpelių rinkinys LCD 10 + kamera su IR

Tuo atveju, jei jums reikia monitorių pritvirtinti kitaip nei su laikikliu (kas yra pakuotėje), mūsų pasiūlyme galite rasti dar tris stovų tipus, kurie leidžia pritvirtinti monitorių, pavyzdžiui, prie priekinio stiklo arba kur yra reikia. Tuo atveju, jei reikia statyti kamerą ant priekabos, kurią galima nuimti iš automobilio ar sunkvežimio, mūsų el.parduotuvėje galite įsigyti atbulinės eigos kameros jungiamąjį laidą priekaboms ir puspriekabėms. Taip užtikrinamas lengvas atbulinės eigos sistemos atjungimas ir vėl prijungimas.

Funkcijos:

AHD 7" LCD monitorius
Galima prijungti iki 3 kamerų
Naktinis matymas iki 10m
Kameros žiūrėjimo kampas 150°
OSD meniu su nuotolinio valdymo pultu
Ekrano skiriamoji geba 1024x600px

Monitoriaus techninės specifikacijos:

7" LCD monitorius
Sistema: PAL/NTSC
Kraštinių santykis: 16:9
Monitoriaus skiriamoji geba: 1024x600
Įėjimai: 3x AV
Kontrastas: 300:1
Reguliuojamas: ryškumas, kontrastas, spalva
Maitinimas: DC 12V-24V
Energijos sąnaudos: 5W
Darbinė temperatūra: -10ºC iki 60ºC
Laikymo temperatūra: -20ºC iki 70ºC

Kameros specifikacijos:

Vaizdo jutiklis: MIX SONY225 CMOS 1/3"
Rezoliucija: HD 1024x600
Sistema: PAL / NTSC
Minimalus apšvietimas: 0,1 LUX
IR naktinis matymas: taip 18 IR šviesos diodų
Naktinio matymo atstumas: 10 m
Žiūrėjimo kampas: 150°
IP apsauga: IP 66 atsparus vandeniui, dulkėms, atsparus pažeidimams
Energijos sąnaudos: 3W
Darbinė temperatūra: -20 iki 70 °C
DC maitinimas: 12V-24V

Pakuotės turinys:

1x 7" AHD LCD monitorius
3x AHD atbulinės eigos kamera
3x Pajungimo laidas 20m
1x nuotolinio valdymo pultas
1x skydelis nuo saulės
1x laikiklis monitoriaus tvirtinimui
3x laikiklis kameros tvirtinimui
4x maitinimo laidas
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės