Akiniai su Wifi HD kamera – transliacija per programėlę mobiliajame telefone

SKU: 10-119 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 124,66 U$
Kaina įskaitant PVM 149,60 U$
- +

Prekės aprašymas Akiniai su Wifi HD kamera – transliacija per programėlę mobiliajame telefone

Akiniai su Wifi HD kamera – transliacija per programėlę mobiliajame telefone. Stilingi HD akiniai nuo saulės su aukštos kokybės vaizdu – idealus įrenginys vaizdo ir garso įrašymui , kad ir kur būtumėte. Wifi HD kamera su akiniais nuo saulės su microSD kortelės palaikymu iki 64GB ir tiesiogine transliacija internetu. Jei jums reikia įrašyti interviu, susitikimą ar tiesiog įamžinti savo atostogų ar įvairių sporto šakų įrašus, šie HD kameros akiniai kaip tik jums.

Stilingi HD akiniai nuo saulės su aukštos kokybės vaizdu ir tiesiogine transliacija internetu.

Wifi akinius galima prijungti prie maršrutizatoriaus arba sukūrę prieigos tašką galite prijungti prie savo mobiliojo telefono ir planšetinio kompiuterio . Su tiesiogine interneto transliacija keturi vartotojai gali būti prijungti prie jūsų akinių ir stebėti jūsų transliaciją bet kurioje pasaulio vietoje. Akinių nuo saulės privalumas yra tas, kad galite užfiksuoti būtent tai, ką matote ir net laisvomis rankomis, kas naudinga ypač sportuojant ar atostogaujant, o kartu esate apsaugoti nuo saulės. Akiniai su kamera yra valdomi per P2PLiveCam aplikaciją per vietinį wifi tinklą, susiejus su mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Programėlė palaiko ir Android, ir iOS, ją galite atsisiųsti iš Google Play arba iTunes. Kitas variantas yra prisijungti prie nešiojamojo ar kompiuterio per vietinį wifi tinklą. Nėra nieko lengvesnio ir praktiškesnio už šią akiniuose įmontuotą kamerą. Fotoaparato įrašas saugomas tiesiai į „ microSD“ kortelę su akiniais nuo saulės iki 64 GB (nepridedama).

Akiniai nuo saulės su HD wifi kamera

Suporavę su telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, galite pakeisti vaizdo kameros arba fotoaparato nustatymus. Galite pasirinkti HD 1080x720P vaizdo įrašą 25 kadrų per sekundę arba 640 x 480p 25 kadrų per sekundę greičiu. Įrašyti vaizdo įrašai išsaugomi „microSD“ kortelėje ASF formatu, o įrašant per vietinį „Wi-Fi“ tinklą arba internetu – AVI formatu. Galite atkurti įrašytus failus iš kortelės naudodami nemokamai atsisiunčiamą VLCPlayer arba SMPlayer. Akinius taip pat galite naudoti kaip apsaugos kamerą. Tiesiog padėkite juos taip, kad objektyvas galėtų stebėti reikiamą sritį ir per programą nustatyti judesio aptikimą. Signalizacija jums praneš apie judesio aptikimą vaizdo žinute, o įrašas bus išsaugotas „microSD“ kortelėje ir tada galėsite atsisiųsti failus į savo mobilųjį telefoną. Judesio aptikimas efektyvus iki 6 m. Tiesioginis vaizdo perdavimas ir vaizdo įrašymas yra su garsu. Mikrofonas gali įrašyti garsą iki 4m. Programėlėje taip pat yra ciklinio įrašymo funkcija , kuri leis automatiškai pašalinti seniausius failus ir įrašyti naujus, kai kortelė pilna.

Wifi hd kamera akiniuose nuo saulės

Naudodami 64 GB „microSD“ kortelę, galite įrašyti iki 64 valandų HD vaizdo įrašą su 1280x720P raiška. Integruota baterija yra 250 mAh talpos ir leidžia įrašyti 25 minutes vienu įkrovimu. Akinius taip pat galima prijungti prie powerbank, leidžiančio pratęsti vaizdo įrašymo laiką pagal prijungtos išorinės baterijos talpą (pavyzdžiui, 2500mAh galia skirta įrašymo laikui iki 4 valandų). Fotoaparatą su akiniais nuo saulės taip pat galima prijungti prie nuolatinio maitinimo šaltinio per USB maitinimo adapterį. Objektyvo matymo kampas yra 120º, todėl galite stebėti didelius plotus.  

Taip pat ant jūsų akinių yra vienas galingas LED , kuris leis orientuotis net ir tamsoje. Šį praktišką apšvietimą tikrai įvertinsite daugelyje situacijų.


Funkcijos:

Wifi kamera paslėpta akiniuose
Įrašymas su galimybe tiesiogiai transliuoti internetu
Judesio aptikimo ir aliarmo pranešimų siuntimas.
Naudoja microSD korteles iki 64GB
Galimybė maitinti per maitinimo bloką
WiFi ryšys per vietinį tinklą arba maršrutizatoriaus ryšį

Specifikacijos:

Vaizdo įrašo skiriamoji geba: 1280x720P, 25 kadrai per sekundę, 640x480, 25 kadrai per sekundę
Garsas: garso įrašymas iki 5m
Vaizdo įrašymo formatas: AFS/AVI
Atmintis: microSD kortelė iki 64GB
Objektyvas: 2 megapikselių CMOS
Matymo kampas: 120º
Jungtis: USB
Interneto ryšys: taip
Tiesioginio perdavimo jungčių skaičius: 4 vartotojai
Darbinė temperatūra: -20 iki +60

Pakuotės turinys:

1x WiFi akiniai su kamera
1x USB laidas
1x diegimo kompaktinis diskas
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės