Apie mus

Įmonė

Efeel.com yra vienas didžiausių internetinių kamerų – šnipinėjimo, vaizdo stebėjimo, automobilių, apsaugos kamerų – perpardavėjų. 2009 m. įkurta Efeel.com būstinė yra Slovakijoje (centrinėje Europoje). Mūsų verslo filosofija paprasta: duokite vartotojams ir įmonėms tai, ko jie nori, kada jie to nori. Mes niekada nenustojame tobulinti savo pasaulinio lygio veiklos, pirmiausia iškeldami savo klientus ir jų poreikius.

Media Leaders Ltd. turi tarptautiniu mastu pripažintą kokybės vadybos sistemos sertifikatą ISO 9001:2015
Spustelėkite norėdami gauti daugiau informacijos
iso zertifikat 9001:2008

Produktai

Savo klientams siūlome šimtus produktų, o mūsų prekių kategorijų ir siūlomų produktų sąrašas kasdien auga. „Efeel“ klientai žino, kad gauna geriausias kainas ir išskirtinius pasiūlymus dėl daugybės produktų, tokių kaip apsaugos kameros, vaizdo stebėjimo kameros, automobilių kameros, šnipinėjimo kameros ir daugelis kitų.

Mūsų puikūs santykiai su visais pagrindiniais pardavėjais reiškia, kad mūsų klientai visada ras specialių karštų produktų pasiūlymų iš kiekvienos produktų skilties. Siekdami padėti savo klientams pasirinkti tinkamus produktus, palengviname prieinamumą, kainas, apžvalgas ir įvertinimus.


Aptarnavimas

Efeel.com visada stengiamės padėti klientams sutaupyti laiko ir pinigų. Štai kodėl investavome į svetainės kūrimą, leidžiančią jiems saugiai tvarkyti savo paskyras be įsikišimo. Tai įgalinantis, 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, 7 dienas per savaitę, užtikrinantis , kad klientai liktų patenkinti, o kainos – konkurencingos .