Automobilinis pakrovėjas 2x USB su GPS lokatoriumi + stebėjimas balsu

SKU: 09-051 Turiu klausimą
Gamintojas PROFIO
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 91,66 U$
Kaina įskaitant PVM 110,00 U$
- +

Prekės aprašymas Automobilinis pakrovėjas 2x USB su GPS lokatoriumi + stebėjimas balsu

Automobilinis pakrovėjas 2x USB su GPS lokatoriumi + balso stebėjimas . Įkroviklis suderinamas su visomis rinkoje esančiomis transporto priemonėmis , nes yra prijungtas prie automobilio žiebtuvėlio. Tai suteiks pakankamai informacijos realiuoju laiku apie stebimą transporto priemonę. Iš pirmo žvilgsnio jis atrodo kaip klasikinis automobilinis įkroviklis, tačiau slepia GPS lokatorių. Kompaktiškas ir stilingas įrenginio dizainas puikiai dera su jūsų automobilio interjeru, todėl jums nereikia jaudintis, kad jis bus atskleistas.

Su šiuo automobiliniu įkrovikliu neturėsite problemų dėl savo transporto priemonės buvimo vietos nustatymo, jei pasiskolinsite ją savo draugui ar vaikui, taip išvengsite nepageidaujamų emocijų ir baimės ar rūpesčių, ar ekipažui viskas gerai. Įrenginyje yra laisvai prieinama „TrackSolid“ programa (iOS, Android) jūsų mobiliajam telefonui, su kuria galite sekti dabartinę transporto priemonės , kurioje yra automobilinis įkroviklis, vietą, taip pat turėsite apžvalgą apie perspėjimus. .

GPS lokatorius automobilyje automobiliniame įkroviklyje

Paprastas montavimas

Dauguma GPS lokatorių rinkoje esančių įrenginių turi labai sudėtingą montavimą. Nesijaudinkite, nes naudojant šį modelį nereikia jokios sąrankos. Tiesiog prijunkite automobilinį įkroviklį prie automobilio cigarečių žiebtuvėlio ir galėsite naudotis visomis jo funkcijomis.

GPS lokatorius automobilinio įkroviklio montavime

SOS pagalbos skambutis

Nelaimės atveju galite 3 sekundes paspausti atitinkamą SOS mygtuką, kad suaktyvintumėte aliarmą. Tada prietaisas siunčia SMS žinutę numatytuoju mobiliojo telefono numeriu ir taip pat rinks jį, kol bus gautas skambutis.

GPS sekimo avarinis SOS mygtukas

Balso stebėjimas

SMS žinute į įrenginį išsiuntus komandą "Monitorius", įrenginys atsakys "Gerai" ir tada surinks numatytąjį SOS mobiliojo telefono numerį. Sulaukęs skambučio, SOS numeriu nurodytas asmuo galės išgirsti, kas vyksta aplink automobilinį įkroviklį ar transporto priemonės vidų. Klausymosi metu įrenginys neskleidžia jokių garso ar šviesos signalų, todėl tai yra visiškas nepastebimas klausymasis.

GPS lokatoriaus automobilinis įkroviklis su balso stebėjimu

Transporto priemonės būklės aptikimas

Įrenginys palaiko transporto priemonės būsenos aptikimą, nesvarbu, ar jis įjungtas, ar išjungtas. Jei pašalinis asmuo užvedė automobilį be jūsų žinios, iš karto gausite pranešimą į savo telefoną.

kelių automobilių įkroviklio transporto priemonės būsenos aptikimas

Senkančios baterijos signalizacija

Automobilinis įkroviklis turi įmontuotą 130 mAh ličio bateriją, todėl gali veikti net nuėmus nuo uždegimo. Kai baterija nukris iki 10%, įrenginys išsiųs įspėjamąją SMS žinutę "Įspėjimas! Baterija išsikrovusi, prašome laiku įkraukite!" į numatytąjį SOS mobiliojo telefono numerį. Jei baterija bus mažesnė nei 1%, kitas tekstinis pranešimas „Įspėjimas! Baterija per mažai, maitinimas išsijungs automatiškai“.

GPS lokatorius automobilio įkroviklio akumuliatoriuje

Signalizacija apie greičio viršijimą

Jei transporto priemonė juda didesniu nei leistinu greičiu, įrenginys išsiųs SMS žinutę numatytuoju mobiliojo telefono numeriu.

automobilinis kroviklis su GPS lokatoriaus greičio aptikimu

Garso signalizacija

Jei įrašomas garsas aplink automobilinį įkroviklį viršija 70 dB, įrenginys automatiškai apie tai praneš, paskambinęs numatytuoju mobiliojo telefono numeriu. Todėl automobilinis įkroviklis su GPS lokatoriumi yra idealus sprendimas apsaugoti jūsų automobilį.

GPS lokatoriaus garso signalizacijos aptikimas

Funkcijos:

USB automobilinis įkroviklis su GPS lokatoriumi
Įspėjimas, kai garsai viršija 70 db
Automobilio salono išklausymas telefonu
Integruota baterija, kuri užtikrina jos funkcionalumą net išėmus iš žiebtuvėlio
SOS mygtukas

Specifikacijos:

Baterija: 3,7V/130 mAh ličio
Tinklo ryšys: GSM/GPRS
Dažnis: GSM 850/900/1800/1900 MHz
2x USB išvestis: 5V
Darbinė įtampa: 9-15 V DC
Darbinė temperatūra: -20 ~ 60°C transporto priemonėje
Maksimali drėgmė: 5% - 95%
Matmenys: 84 mm x 44 mm x 38 mm
Svoris: 81 g

Pakuotėje yra:

1x automobilinis įkroviklis su GPS sekikliu
1x Vartotojo vadovas

Komentarai

Kitos prekės