Automobilio kamera galinio vaizdo veidrodėlyje DOD RX8W su GPS

SKU: 55-020 Turiu klausimą
Gamintojas DOD
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 206,25 U$
Kaina įskaitant PVM 247,50 U$
- +

Prekės aprašymas Automobilio kamera galinio vaizdo veidrodėlyje DOD RX8W su GPS

Naujoji automobilio kamera galinio vaizdo veidrodėlyje DOD RX8W turi įmontuotą itin greitą GPS procesorių, kuris yra 5 kartus greitesnis nei kiti. Valdymo klaviatūra paprasta ir lengva naudotis tamsoje. Atėjo laikas nustatyti automobilio kameros plonumo standartą galinio vaizdo veidrodėlyje. Todėl naujasis šios serijos modelis DOD RX8W yra 1 cm plono dizaino, todėl jį lengviau priderinti prie originalaus galinio vaizdo veidrodėlio. Reguliuojamas objektyvo kampas yra 60% didesnis nei anksčiau, kas leidžia nustatyti horizontalius ir vertikalius kampus iki 40 laipsnių. DOD RX8W su daugiasluoksniu vakuuminiu paviršiumi padengtu veidrodėlio paviršiumi gali panaikinti už jus važiuojančios transporto priemonės šviesų akinimą .

Jis turi didesnį žiūrėjimo plotą, o plačiaekranis (16:9) ekranas suteikia platesnį ekraną vaizdo įrašams leisti. WDR technologija leidžia prisitaikyti prie aplinkos šviesos, todėl nakties kadrai tampa aiškesni ir sumažinama stipri šviesa, kad vaizdas būtų gražiausias. Jame yra 3DNR – skaitmeninis triukšmo mažinimas ir šešių elementų aštrus objektyvas , sudarytas iš 6 sluoksnių stiklo ir suteikiantis stulbinančiai ryškų ir neiškraipytą vaizdą. DOD RX8W yra su velcro juostele , kuri yra tvirtesnė ir patikimesnė tvirtinimo prie originalaus galinio vaizdo veidrodžio metodas.

Vertinsite GPS Logger funkciją – jūsų važiavimo įrašus (GSP vietą, faktinį greitį, vaizdo įrašą) galėsite leisti juos savo kompiuteryje su pridedama programine įranga. Idealiai tinka įmonėms, kurios kontroliuoja darbuotojų, profesionalių vairuotojų ir kt.

Automobilio kamera galinio vaizdo veidrodėlyje DOD RX8W su GPS

automobilio galinio vaizdo veidrodėlis su gps rx8w

Funkcijos:
Automobilio kamera ir galinio vaizdo veidrodėlis DOD RX8W
Pažangi WDR technologija – užfiksuoja puikų vaizdą bet kokioje šviesoje
3DNR triukšmo mažinimas – esant silpnam apšvietimui
Objektyvo dizainas: Anti-glare
Patentuotas tvirtinimas su velcro juostele
Reguliuojamo kampo objektyvas – bet kokia kryptimi
4,3 colių 16:9 plačiaekranis ekranas
Integruotas GPS itin greitas procesorius, 5 kartus greitesnis nei kiti.
DOD RX8W su 1 cm plonu dizainu yra pritaikomas prie originalaus galinio vaizdo veidrodėlio.
Klaviatūra lengva ir paprasta naudoti tamsoje
Šešių elementų objektyvo kamera suteikia stulbinančiai aiškų ir neiškraipytą vaizdą.

WDR technologija Galinga WDR technologija. Stulbinantis vaizdo įrašas bet kokioje šviesoje. WDR technologija,
gerai subalansuotas poveikis visomis sąlygomis. Tai padaro naktines scenas aiškesnes ir sumažina stiprią šviesos ekspoziciją, kad būtų pasiektas gražiausias vaizdas.
Triukšmo mažinimo kameros 3DNR (skaitmeninio triukšmo mažinimo) skaitmeninis triukšmo mažinimas – sumažina triukšmą esant prastam apšvietimui. Skaitmeninis triukšmo mažinimas efektyviai sumažina su skaitmeniniu signalu susijusį triukšmą ir užtikrina švarų vaizdą.
GPS procesorius GPS procesorius – Integruotas itin greitas GPS procesorius, 5 kartus greitesnis nei kiti, jūs nusipelnėte turėti kuo detalesnius ir tiksliausius duomenis, kad atkurtumėte būseną kiekvienoje situacijoje.

plono dizaino dizainas


Plonas dizainas. Atėjo laikas nustatyti automobilio kameros plonumo standartą galinio vaizdo veidrodėlyje. DOD RX8W su 1 cm plonu dizainu yra pritaikomas prie originalaus galinio vaizdo veidrodėlio.
ovali klaviatūra Klaviatūra lengva ir paprasta naudoti tamsoje. Naujoviškas lazerinis klaviatūros apšvietimas lengvai valdomas net tada, kai transporto priemonėje nėra šviesos. Foninis apšvietimas automatiškai išsijungia po 10 sekundžių. Praktiškas, patogus ir elegantiškas.
reguliuojamo kampo objektyvas Reguliuojamo kampo objektyvas bet kuria kryptimi. Reguliuojamas objektyvo kampas yra 60% didesnis nei anksčiau, kas leidžia nustatyti horizontalius ir vertikalius kampus iki 40 laipsnių. Jis turi visą nuskaitymo kampų diapazoną, kad pagerintų montavimo galimybes ant daugumos veidrodžių.
anti oslnovacie blogas veidrodis Veidrodis nuo akinimo. Važiuojant naktį, nuo veidrodėlio atsispindi šviesa, kas erzina ir apakina vairuotoją. DOD RX8W su daugiasluoksniu vakuuminiu paviršiumi padengtu veidrodėlio paviršiumi gali panaikinti už jus važiuojančios transporto priemonės šviesų akinimą .
Plačiaekranis ekranas 4,3 "16:9 plačiaekranis ekranas. Didesnis žiūrėjimo plotas plačiaekranis ekranas suteikia platesnį vaizdo įrašų atkūrimo ekraną. Galite žiūrėti bet kokį vaizdo įrašą.
šešių elementų objektyvo kameros 6G kameros objektyvas. Sudėtingas šešių elementų aštrus objektyvas, sudarytas iš 6 sluoksnių stiklo, užtikrinantis nuostabiai aiškų ir neiškraipytą vaizdą.
„pruzon“ lipdukas kameroms pritvirtinti Velcro juostelė. Tradicinis montavimas naudojant segtuką arba guminius galus dažnai atleidžia elastingumą. Siekiant tvirtesnio tvirtinimo, DOD RX8W yra su lipnia juostele, kuri yra tvirtesnė ir patikimesnė tvirtinimo prie originalaus galinio vaizdo veidrodžio metodas.

DOD PC programinė įranga – DOD Player

DOD LS460W kompiuterio programinė įranga

Specifikacijos:

Vaizdo įrašo skyra 1920 x 1080 @ 30 kadrų per sekundę, 1280 x 720 @ 30 kadrų per sekundę, 1280 x 720 @ 60 kadrų per sekundę, 848 x 480 @ 30 kadrų per sekundę, 640 x 480 @ 30 kadrų per sekundę
3 megapikselių 1/3 "CMOS jutiklis
140° plataus kampo objektyvas
4,3 "16:9 platus ekranas
Suspausto vaizdo formatas – H.264
Vaizdo įrašo formatas MOV
Atminties kortelė – Micro SDHC Class 10 (palaikoma iki 32 GB)
Integruotas mikrofonas/garsiakalbis
Integruota didelės talpos baterija 3,7V 300mAh
Maitinimas 5V 1A
Dydis 8,5x31x1 cm
Svoris 298 g
Darbinė temperatūra -20 °C ~ 65 °C

Pridedami priedai:

1x Profi kameros automobilis DOD RX8W
1x automobilinis pakrovėjas
1x laikiklis
1x siurbtukas
1x Instrukcija anglų kalba

Komentarai

Kitos prekės