Belaidė atbulinės eigos kamera HD 3x su monitoriumi 7" HD – atsarginis rinkinys

SKU: 19-092 Turiu klausimą
naujas nuolaida Belaidė atbulinės eigos kamera HD 3x su monitoriumi 7" HD – atsarginis rinkinys
Gamintojas PROFIO
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 330,00 U$
Kaina įskaitant PVM 396,00 U$ 484,00 U$
- +

Prekės aprašymas Belaidė atbulinės eigos kamera HD 3x su monitoriumi 7" HD – atsarginis rinkinys

Belaidė atbulinės eigos kamera HD 3x su monitoriumi 7" HD - Atsarginis rinkinys. Unikalus rinkinys su aukštos kokybės aiškiu ir ryškiu vaizdu bei perdavimu per WiFi signalą be trukdžių. Atbulinės eigos sistema naudojant belaidį perdavimą dideliais atstumais sunkvežimiams ar kitoms transporto ir komunalinėms mašinoms. pirmasis AHD WiFi atbulinės eigos komplektas rinkoje sukurtas reiklioms darbo aplinkoms, kuriose būtina mokėti orientuotis ir viską kontroliuoti.

Šio rinkinio pranašumas visų pirma yra AHD raiška (720p), kuri perduodama per WiFi perdavimą. Su WiFi AHD rinkiniu garantuojamas kokybiškas ir ryškus vaizdas, kuris perduodamas be laidų ir sudėtingo montavimo. Unikali naujovė PROFIO Electronics prekės ženklo atbulinės eigos komplektų pasiūloje .

Atbulinės eigos kameros su monitoriumi AHD WiFi rinkinys yra unikalus savo aukštos kokybės aiškiu ir ryškiu vaizdu bei perdavimu WiFi signalu be trukdžių.

Galimybė prijungti iki 4 AHD WiFi kamerų

belaidė atbulinės eigos kamera

Atviroje erdvėje WiFi signalo diapazonas yra iki 200 m. Dėl šių parametrų signalo stiprumas ir stabilumas yra labai geri be trukdžių iš aplinkinės zonos. Metalinės transporto priemonių ir mašinų dalys neturi įtakos signalo perdavimui. Belaidė atbulinės eigos kamera sunkvežimiams ar žemės ūkio mašinoms. Signalas yra stiprus ir stabilus net ir didesniu atstumu.

Atbulinės eigos kamera WiFi AHD atbulinės eigos komplektas pasižymi itin dideliu wifi ryšio diapazonu iki 200m laisvoje erdvėje.

atbulinės eigos ahd wifi kamera

Belaidė atbulinės eigos kamera su monitorių komplektu yra 1x WiFi AHD 7" automobilio monitorius ir 3x WiFi AHD atbulinės eigos kamera (galima prijungti max. 4 WiFi atbulinės eigos kameras). Monitorius ir kamera komplektuojami su reguliuojama konsole, kurią galėsite pritvirtinti prie reikiama vieta.Komplektas turi platų panaudojimo spektrą, dėl didelio našumo wifi antena tinka ne tik didesniems automobiliams bet ir furgonams, nameliams, mikroautobusams, autobusams, sunkvežimiams, puspriekabėms, žemės ūkio ar statybų technikai ir kitos transporto priemonės.Kameros apsaugos IP lygis yra iki IP66, o tai reiškia, kad yra atsparus vandeniui, dulkėms ir pažeidimams. Galinė ar priekinė parkavimo kamera taip pat tinka furgonams, tokiems kaip fiat ducato, mercedes sprinter ir kt.

Vaizdas iš kamerų gali būti rodomas atskirai arba visas keturias kameras greta.

kombaino atbulinės eigos sistema

Prie WiFi monitoriaus vienu metu galima prijungti iki 4 WiFi kamerų , ką ypač įvertinsite montuojant į didesnes motorines transporto priemones, kur reikia daugiau vaizdų iš skirtingų kampų. Šios sistemos dėka jūs tiksliai žinosite, kas yra už transporto priemonės ar aplink ją. LED monitoriaus ryškumas yra 500:1, o skiriamoji geba yra 1024x600. Fotoaparato objektyvas su plačiu iki 150° fotografavimo kampu taip pat turi IR naktinio matymo funkciją. Monitorius turi paprastą OSD meniu , per kurį galite reguliuoti spalvas, ryškumą ir kontrastą. Skystųjų kristalų ekranas gali rodyti visas 4 kameras vienu metu arba galite perjungti atskiras kameras. „Wi-Fi“ kamera taip pat turi vaizdo atspindėjimo funkciją, kuri leidžia nustatyti, kad jūsų požiūriu būtų rodoma tikroji dešinė ir kairė pusės. Kiekvienos kameros vaizdo atspindėjimą galite reguliuoti tiesiogiai naudodami monitoriaus mygtuką. Taip pat galite nesunkiai suaktyvinti pagalbines atbulinės eigos linijas, o specialiu mygtuku monitorius automatiškai suporuoja prijungtas WiFi AHD kameras.

WiFi atbulinės eigos kamera su monitoriumi - AHD atbulinės eigos komplektas su HD raiška

atbulinės eigos kamera su ahd monitoriumi sunkvežimiams

AHD WiFi 7" LED monitorius su aiškiu ir ryškiu vaizdu
AHD WiFi atbulinės eigos kamera su signalo diapazonu iki 200m
Montavimas nereikia traukti laidų, automatinis poravimas palietus mygtuką
Monitorius su galimybe vienu metu prijungti iki 4 WiFi kamerų
IR naktinio matymo kameros funkcija

Stebėkite technines specifikacijas:

Modelis: Profio Ultra View S7
7" AHD LED monitorius
Sistema: PAL/NTSC
Kraštinių santykis: 16:9
Monitoriaus skiriamoji geba: 1024x600
Įėjimai: 4 kanalų 2.4G WiFi vaizdo signalo įvestis
Kontrastas: 500:1
Galimybė nustatyti: ryškumas, kontrastas, spalva
Maitinimas: DC 12V-24V
Energijos sąnaudos: 5W
Darbinė temperatūra: -10 iki 60°C
Laikymo temperatūra: -20 iki 70°C
Matmenys: 180 x 121 x 24 mm

Techninės kameros specifikacijos:

Modelis: Profio Parking Camera S9
Vaizdo jutiklis: SHARP 1/4 CMOS
Rezoliucija: 720P
WiFi ryšys: 2.4G WiFi su 100m diapazonu
Minimalus apšvietimas: 1 LUX
IR naktinis matymas: taip
Matymo kampas: 150°
IP apsaugos lygis: IP 66 atsparus vandeniui, dulkėms, atsparus pažeidimams
Energijos sąnaudos: 3W
Darbinė temperatūra: -10 iki 60°C
Laikymo temperatūra: -20 iki 70°C
Matmenys: 86,5 x 77 x 75 mm

Pakuotės turinys:

1x 7" LED AHD WiFi monitorius
3x AHD WiFi atbulinės eigos kamera
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės