„Bluetooth“ nemokama garsiakalbis + „WiFi HD“ kamera + 16 GB atmintis

SKU: 10-176 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 115,50 U$
Kaina įskaitant PVM 138,60 U$
- +

Prekės aprašymas „Bluetooth“ nemokama garsiakalbis + „WiFi HD“ kamera + 16 GB atmintis

Bluetooth laisvų rankų garsiakalbis + WiFi 1080p HD kamera + 16 GB atmintis, su nuotoliniu Wi-Fi ryšiu, kad galėtumėte matyti tiesioginį vaizdo įrašą ir nuotraukas per programėlę savo mobiliajame telefone. Šis „Robotas“ su 16 GB vaizdo atmintimi ir „micro SD“ lizdu jūsų dainoms yra gana didelis, jo matmenys: 160 mm aukštis x 118 mm plotis x 96 mm gylis. Tai tikrai stilingas interjero papildymas ir suteikia stereo muzikos efektą klausantis MP3 įrašų (per Bluetooth ryšį su mobiliuoju telefonu arba grojant tiesiai iš įdėtos micro sd kortelės) ir netgi leidžia skambinti laisvų rankų įranga . Jame taip pat yra paslėpta „WiFi HD“ kamera , kuri fiksuoja vaizdo įrašą iki 1080p raiška 25 kadrų per sekundę greičiu , su H.264 glaudinimu , taip pat turi nuotraukų ir judesio aptikimo funkciją, taip pat veikia kaip „ Powerbank“.

Šio gaminio pranašumai yra jo pažangios funkcijos ir įranga – nes, išskyrus garsiakalbio funkciją, jis taip pat yra daugiafunkcis įrenginys ir turi WiFi HD kamerą su nuotoliniu Wi-Fi stebėjimu , todėl galite žiūrėti tiesioginį vaizdo įrašą ir nuotraukas per mobiliąją programėlę.

Atsisiųskite nemokamą „HDeCAM“ programėlę iš „Google Play“ parduotuvės (skirta „Android“) arba „App Store“ (skirta iOS) ir prijunkite savo mobilųjį įrenginį prie namų „Wi-Fi“, tada žiūrėkite FULL HD vaizdo įrašą 1080p raiška realiuoju laiku. Taigi, net ir jums nesant, galite matyti, kas vyksta jūsų namuose, biure ar parduotuvėje. Jis taip pat palaiko fotografavimą naudojant mini paslėptą kamerą , tiesiog dirbkite su išmaniuoju telefonu , kai esate namuose ar lauke, ir galite lengvai fotografuoti, tada išsaugoti arba peržiūrėti jas naudodami programą, kurią galite atsisiųsti, kaip aprašyta gaminio pakuotėje. .

Paslėpta WiFi 1080p HD kamera

Mini kamera yra garsiakalbio priekyje. Integruota kamera palaiko nuotolinį Wi-Fi žiūrėjimą , todėl galite žiūrėti tiesioginį vaizdo įrašą ir nuotraukas naudodami programą mobiliesiems.

Bluetooth garsiakalbis su paslėpta HD kamera

Bluetooth CSR 3.0+

Veiksmingas ir išmanus Bluetooth lustas , greitas susiejimas su įrenginiais, efektyvus Bluetooth diapazonas iki 8 metrų, galimybė priimti Bluetooth balso skambučius, atsiliepti, padėti ragelį ir perskambinti.

„Bluetooth“ garsiakalbis su laisvų rankų įranga ir MP3 grotuvu


Išmanus ir suderinamas garsiakalbis

Prie garsiakalbio galite prijungti Bluetooth palaikančius įrenginius , pvz., nešiojamuosius kompiuterius, mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, mikrofoną , USB ventiliatorių ar net naktinę lemputę. Suderinamas su iOS, Android, Windows ir kt. Yra su MP3 funkcija, tiesiog įdėkite Micro SD kortelę , kad galėtumėte klausytis dainų.

„Bluetooth“ garsiakalbių palaikymas TF kortelės MP3 atkūrimas

Mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių pakrovėjas

Be to, jį galima naudoti kaip maitinimo bloką kitiems USB įrenginiams , tokiems kaip mobilieji telefonai, iPad ar planšetiniai kompiuteriai, įkrauti. Didelės talpos 2200 mA baterija leidžia nepertraukiamai leisti MP3 dainas iki 12 valandų maksimaliu garsu.

2200 mAh baterija Bluetooth garsiakalbis

Mp3 grotuvas

Mėgaukitės stereo muzika belaidžiu būdu iš Bluetooth palaikančių įrenginių, pvz., mobiliųjų telefonų, iPad, nešiojamojo kompiuterio, planšetinio kompiuterio, asmeninio kompiuterio ir kt.

„Bluetooth“ garsiakalbis ir įkroviklis išmaniesiems telefonams „ipad“ ir planšetiniams kompiuteriams

Mikrofonas ir karaoke

Taip pat galite prijungti mikrofoną, kad visur dainuotumėte dainas, pasakytumėte kalbą vakarėlyje ar vestuvėse arba sukurtumėte karaokę namuose.

bluetooth garsiakalbis su mikrofono jungtimi

Dovanų patarimas

Puikus dovanų patarimas jūsų artimiesiems, vaikams, bet ir draugams ar pažįstamiems gimtadienio, Kalėdų ar bet kokių švenčių proga.

patarimas dovanoti "Bluetooth" garsiakalbį su kamera

Paslėptos kameros funkcijos ir specifikacijos:

Vaizdo įrašo raiška 640*480/1280*720/1920*1080
Nuotraukos raiška 1920*1080 (jpg formatas)
Vaizdo įrašo formatas ir kadrų dažnis: 25 kadrai per sekundę, H.264 suspaudimas (.AVI)
Laiko sinchronizavimo palaikymas
Nepertraukiamo fotoaparato įrašymo laikas iki 1,5 val
Nuotolinis vaizdo įrašas per HDeCAM programą, fotografavimas, vaizdo mobiliojo telefono aptikimas
Palaiko „Android“, „Apple“ ir „Windows“ kompiuterius, kad būtų galima nuotoliniu būdu žiūrėti vaizdo įrašus realiuoju laiku

Garsiakalbio funkcijos:

Mėgaukitės stereofonine muzika belaidžiu būdu iš Bluetooth palaikančių įrenginių, pvz., mobiliųjų telefonų, iPad, nešiojamojo kompiuterio, planšetinio kompiuterio, kompiuterio ir kt.
MP3 grotuvas: Integruotas Micro sd kortelės lizdas, skirtas tiesioginiam MP3 atkūrimui garsiakalbyje. (Palaiko iki 32GB kortelę).
Palaiko AUX garso įvesties funkciją.
Bluetooth laisvų rankų įranga, veikia su Bluetooth belaidžiam ryšiui.
2200 mA bateriją ir USB išvesties prievadą galima naudoti kaip maitinimo bloką telefonui ar kitiems USB įrenginiams įkrauti.
MP3 garso išvestis (3,5 mm ausinės arba mikrofono prievadas)
Lengva prieiga naudojant muzikos valdymo mygtukus
Puikus dovanų patarimas Jūsų artimiesiems, vaikams, bet ir draugams ar pažįstamiems.

Garsiakalbio specifikacijos:

Spalva: juoda
Korpuso medžiaga: ABS plastikas
Bluetooth versija: 3.0
Bluetooth ryšio atstumas: 8 metrai
Maitinimas: 2200 mA ličio baterija
Įkrovimo būdas: mikro USB įkrovimas
Įėjimo įtampa: 5 V DC
Atsako dažnių diapazonas: 150 Hz - 20 KHz
Išėjimo galia: 5 W
Saugykla: 16 GB vidinės atminties arba Micro SD kortelės palaikymas maks. 32 GB (kortelė neįtraukta)
Atkūrimo formatas: MP3
Funkcijos: Bluetooth, laisvų rankų įranga, balso instrukcijos, maitinimo blokas, AUX įvestis.
Produkto dydis: apytiksl. 160 x 118 x 96 mm

Pakuotės turinys:

1x Bluetooth Robot garsiakalbis su paslėpta WiFi kamera
1x USB maitinimo laidas
1x vartotojo vadovas

Komentarai

Kitos prekės