„Bluetooth“ raktų pakabukas – „WiFi tracker“ raktų ieškiklis su GPS vieta + dvipusis signalas

SKU: 09-120 Turiu klausimą
naujas „Bluetooth“ raktų pakabukas – „WiFi tracker“ raktų ieškiklis su GPS vieta + dvipusis signalas
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 64,16 U$
Kaina įskaitant PVM 77,00 U$
- +

Prekės aprašymas „Bluetooth“ raktų pakabukas – „WiFi tracker“ raktų ieškiklis su GPS vieta + dvipusis signalas

„Bluetooth“ raktų pakabukas – „WiFi Tracker“ raktų ieškiklis su GPS vieta + dvipusis signalas. Šis raktų pakabukas veikia kaip apsaugos nuo pametimo prietaisas arba netgi kaip asmens ar gyvūno ieškiklis. Įjunkite šį sekiklį ir susiekite jį su telefonu per Bluetooth . Tada atsisiųskite programą į savo telefoną rankiniu būdu arba naudodami vadove pateiktą QR kodą (iOS / Android). Prie programos galite prijungti iki 8 „Bluetooth“ stebėjimo priemonių. Vaizdo ieškiklį galite valdyti naudodami programą.

Įrenginys susisiekia su jūsų telefonu per programėlę ir būsite įspėtas, kai objektas ar asmuo išeis iš efektyvaus „Bluetooth“ diapazono. Sekiklis pradės pypsėti, būsite įspėtas žadintuvu mobiliajame telefone, o programėlė net parodys paskutinę sekiklio GPS vietą.

Raktų ieškiklis – bluetooth ieškiklis raktams, mobiliajam telefonui ir kt

Raktų ieškiklis – bluetooth ieškiklis raktams, mobiliajam telefonui ir kt

Pritvirtinkite sekiklį prie visko, ką galite pamesti, ir paspauskite mygtuką „Signalas“ mobiliojoje programėlėje, kad surastumėte sekiklį aktyviame diapazone. Tai padės greitai surasti pamestus raktus ar net iš akių iškritusį vaiką, apie tai iš karto būsite informuoti, taip pat galėsite panaudoti savo automobiliui, augintiniams, krepšiui, portfeliui ar kitiems daiktams. Garsus pyptelėjimas nuves jus prie pamesto daikto. Arba, pavyzdžiui, išėjus iš namų ir pamiršus piniginę, į kurią pirmą kartą įdėjote išmanųjį vaizdo ieškiklį, telefone įspės žadintuvas.

Jis taip pat veikia atvirkščiai DVIPUSIS žadintuvas. Kai sekiklis nutolsta nuo mobiliojo telefono, seklys pradės pypsėti, tačiau mobiliajame telefone taip pat įsijungs žadintuvas. Taigi, pavyzdžiui, eini į darbą, bet pamiršai namuose mobilųjį telefoną, su savimi turi sekiklį, išeini ir kai tik pajudi toliau, sekiklis pradeda pypsėti ir supranti, kad palikai mobilųjį. telefonas namuose. Vis dėlto naudingas dalykas? Įrenginys turi ir dar vieną praktišką funkciją, naudodamiesi nuotolinio valdymo pulteliu sekimo įrenginyje, šį pakabuką taip pat galite naudoti kaip nuotolinį paleidiklį fotografuojant asmenukę mobiliuoju telefonu . Tereikia paspausti sekiklio valdymo mygtuką (žinoma, turi būti aktyvi ir mobilioji programėlė).

„Bluetooth“ įrenginys, apsaugantis nuo praradimo


Funkcijos:

Medžiaga: plastikas + cinko lydinys
Bluetooth versija: V4.0
DVIPUSIS signalas
Darbinis atstumas: maks. 10 m
Maitinimas: 1 x CR2032 baterija (nepridedama)
Programa mobiliesiems: atsisiųskite IK anti-lost (iSearching) iš App Store arba Google Play
Suderinamumas: Android 4.3/iOS 7.0 ir naujesnės versijos
Dydis: apytiksl. 7x3x1 cm

Valdymo mygtukas: palaikykite 3 sekundes, kad įjungtumėte, arba 5 sekundes, kad išjungtumėte įrenginį.

Pakuotėje yra:
1x raktų pakabukas
1x naudojimo instrukcija

Komentarai

Kitos prekės