Daugiafunkcis detektorius, skirtas aptikti šnipinėjimo įrenginius

SKU: 09-004 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 78,84 U$
Kaina įskaitant PVM 94,60 U$
- +

Prekės aprašymas Daugiafunkcis detektorius, skirtas aptikti šnipinėjimo įrenginius

Daugiafunkcis detektorius, skirtas aptikti įvairius šnipinėjimo įrenginius . Jis išsiaiškins, ar šnipinėjimo klaida yra jūsų mobiliajame telefone. Jei prietaisas užfiksuoja siunčiamą signalą, jis pradeda švilpti arba vibruoti ir užsidega žali šviesos diodai. Ši puiki programėlė yra įrenginys, kuris tarnauja kaip GSM detektorius, nesvarbu, ar tai būtų šnipinėjimo klaida, ar bet koks belaidis signalas jūsų namuose, biure ar kitose patalpose.

Klaidų aptikimo įrenginiai - Profesionalus CC308 yra įrenginys, kuris naudojamas kaip GSM arba bet kokio belaidžio signalo klaidų detektorius jūsų bute, biure ar kitose vietose. Galite nusipirkti internetu mūsų parduotuvėje.

Šis specialiai modifikuotas aparatas taip pat nustato, ar jūsų mobilusis telefonas nėra perimtas. Jei prietaisas paims transliacijos signalą, jis pradės švilpti arba vibruoti, o žalias šviesos diodas užsidegs priklausomai nuo signalo intensyvumo.

  • Našumas 50mW - 200mW su aptikimo diapazonu 30-50 cm.
  • Našumas 300mW - 600mW su aptikimo diapazonu 100-200 cm.
  • Našumas 800mW - 1200mW su aptikimo diapazonu 300-1000 cm.
  • Integruota 1200 mAh ličio baterija
  • Dažnių diapazonas 1MHz-3000MHz.
  • Matmenys: 93mm * 48mm * 17mm
  • Svoris: 58g.

daugiafunkcinis klaidų detektorius

Kelių klaidų detektorius veikia visais GSM dažniais, įskaitant belaides kameras. Galite lengvai sužinoti, kad jūsų aplinkoje kas nors skambina arba kas valdo jūsų telefoną. Mirksintis švilpimas ar vibracija turi tęstis 1 minutę ir ilgiau, o jei taip, tai neabejotina, kad per jūsų telefoną siunčiami duomenų ar garso signalai. Prietaisas gali lengvai užfiksuoti belaidžius fotoaparatus, klausymosi klaidas ir kitus belaidžius įrenginius. Parduodamas GSM detektorius gera kaina galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite tai, ko ieškote.

Įrenginys palaiko ausinių prijungimą, jei reikia atlikti tylų aptikimą, tai reiškia, kad be garso. GSM signalo aptikimo diapazonas yra iki 10 M (priklauso nuo aptinkamo GSM signalo stiprumo).

Pakuotėje yra:

1 x Daugybinis klaidų detektorius
1x ausinės

Komentarai

Kitos prekės