Didelės talpos 20000mAh išorinė baterija

SKU: 11-229 Turiu klausimą
naujas Didelės talpos 20000mAh išorinė baterija
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 54,09 U$
Kaina įskaitant PVM 64,90 U$ 99,00 U$
- +

Prekės aprašymas Didelės talpos 20000mAh išorinė baterija

Didelės talpos 20000mAh išorinė baterija - nešiojamasis įkroviklis turi modernią ir elegantišką išvaizdą ir yra padengtas poliruotu aliuminiu, kuris užtikrina apsaugą nuo mechaninių pažeidimų. Itin efektyvus įkroviklis skirtas įkrauti iPod, iPhone, mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, MP3 grotuvus, GPS įrenginius ir kt. Taip pat galite įkrauti fotoaparatus ir foto kameras, kas tinka atostogoms ar išvykoms į gamtą, kur neturite prieigos prie elektros lizdo. Dėl 20000mAh talpos baterijos jis įkrauna klasikinio išmaniojo telefono bateriją daugiau nei 10 kartų.

Power Bank yra naujo tipo ličio polimero baterija, kuri garantuoja mažą svorį, didelę talpą, minimalų savaiminį išsikrovimą ir puikų našumą. Baterija turi dvi USB išvestis, kurios leis vienu metu įkrauti du įrenginius. Vienas iš išėjimų yra USB 3, kurio išvesties našumas yra iki 2,4 A , todėl jūsų įrenginys įkraunamas greičiau nei įprasti maitinimo blokai. Antroji USB išvestis turi 1,6 A našumą. Visiškas Powerbank įkrovimo laikas yra 10 valandų. Akumuliatoriaus įkrovos lygį rodo keturi šviesos diodai, todėl niekada neatsitiks, kad jūsų POWERBANK išsikraus ir jūs apie tai nesužinosite.

Didelės talpos įkroviklis

Išorinis akumuliatorius aprūpintas išmaniaisiais lustais, užtikrinančiais jo apsaugą nuo viršįtampio, perkaitimo, perkrovimo ir visiško iškrovimo. Naudojimas labai paprastas. Tiesiog prijunkite įrenginį per USB kabelį prie išorinės baterijos ir įjunkite. Po įkrovimo atjunkite įrenginio USB laidą ir išorinė baterija po kelių sekundžių automatiškai išsijungs. „Powerbank“ puikiai tinka festivaliams, stovyklavimui, kelionėms, kelionėms į užsienį arba kaip avarinis maitinimo šaltinis įtemptomis dienomis, kai įprastos jūsų įrenginio baterijos tiesiog neatlaiko jūsų poreikių. Baterija įkraus beveik visus nešiojamus įrenginius su USB mini/micro USB jungtimis. Įrenginys lengvai įkraunamas naudojant USB laidą per kompiuterį arba iš elektros lizdo.

Funkcijos:

Apsauga nuo viršįtampio, perkaitimo, perkrovimo ir gilaus iškrovimo
Du USB išėjimai su 2.4A ir 1.6A našumu
LED indikatorius, rodantis išorinės baterijos išsikrovimą
Jis įkrauna bateriją 10 kartų daugiau nei dabartinis mobilusis telefonas
Baterijos talpa iki 20000mAh
Ličio polimero baterija

Specifikacijos:

Baterijos tipas: Li-Pol
Išėjimas: 5V / 2,4A, 5V / 1,6A
Įvestis: 5V / 2,5A
Talpa: 20000mAh
Pilnas įkrovimo laikas: 10 valandų
Tarnavimo laikas: 500 įkrovimo ciklų
Darbinė temperatūra: -20°C iki +50°C
Apsauga nuo viršįtampio: taip
Apsauga nuo perkaitimo: taip
Apsauga nuo perkrovimo: taip
Visa apsauga nuo iškrovimo: taip
Matmenys: 156 * 72 * 18 mm
Svoris: 340 g

Turinys:

1x išorinė baterija 20000mAh
1x USB laidas

Komentarai

Kitos prekės