DOD LS460W – geriausias automobilinis DVR su SONY EXMOR jutikliu

SKU: 55-017 Turiu klausimą
nuolaida DOD LS460W – geriausias automobilinis DVR su SONY EXMOR jutikliu
Gamintojas DOD
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 182,41 U$
Kaina įskaitant PVM 218,90 U$ 306,90 U$
- +

Prekės aprašymas DOD LS460W – geriausias automobilinis DVR su SONY EXMOR jutikliu

DOD LS460W – Geriausias DVR automobilyje su SONY EXMOR jutikliu, kuris padvigubina šviesos jautrumą iki ISO 3200. WDR technologija, 3D triukšmo mažinimas, didelė diafragma F/1.6 . Itin didelio jautrumo jutiklis kartu su didele F/1.6 diafragma. , pažangus WDR vaizdo apdorojimas ir 3D triukšmo mažinimas priskiria LS460W pasaulinės klasės fotoaparatams ir užtikrina neįtikėtiną našumą esant silpnam apšvietimui. Atsikratykite baimės dėl baisių vaizdo įrašų, įrašytų esant prastam matomumui be gatvių apšvietimo. DOD LS460W yra dar geresnis nei ankstesnis modelis DOD LS430W su patobulintais komponentais.

DOD LS460W yra su pirmuoju Sony jutikliu , specialiai sukurtu automobiliniams DVR, kuris padvigubina šviesos jautrumą iki ISO 3200 . Puikus jutiklis turi 20 % didesnį vaizdo dydį ir 60 % didesnį pikselių dydį nei bet kada anksčiau, todėl fotoaparatas gali efektyviau fiksuoti šviesą net ir tamsoje. Itin didelio jautrumo jutiklis kartu su didele F/1.6 diafragma, pažangia WDR technologija ir 3D triukšmo mažinimu priskiria LS460W pasaulinės klasės fotoaparatams ir užtikrina neįtikėtiną našumą esant silpnam apšvietimui. Be to, 5X greičio GPS procesorius, greičiausia GPS technologija automobiliniame DVR, užtikrinanti tikslų sekimą, dabar nusipelnėte krištolo skaidrumo vaizdo įrašų bet kurioje lengvoje ir itin greitoje GPS pozicijoje .

Dod LS460W automobilio kamera

Didžiausias visų laikų ISO jautrumas – kuo didesnis fotoaparato ISO skaičius, tuo jis bus dar geresnis. Naujausias jutiklis siūlo platų jautrumo diapazoną iki ISO3200 , didžiausio jautrumo, taikomo automobiliniam DVR, žymiai padidina gebėjimą užfiksuoti šviesą net esant silpnam apšvietimui . Dabar, esant nepaprastam šviesos jautrumui, nereikia bijoti siaubingai tamsių vaizdo įrašų, įrašytų keliuose be gatvės šviesos.

Dod kamera iso3200

Didelė objektyvo diafragma F1.6 – kuo didesnė diafragma, tuo didesnis našumas esant silpnam apšvietimui!
F/1.6 ryškus objektyvas padidina šviesos pralaidumą prasto apšvietimo sąlygomis, o tai leidžia užfiksuoti nuostabų ryškumo gylį ir puikų naktinį vaizdą.

dod LS460W diafragma

Naujausias modelis DOD LS460W yra geriausia automobilių kamera rinkoje.

DOD LS460W fotoaparato privalumai ir naujoviškos funkcijos:
ls460w didesnis jutiklis Puikus jutiklis turi 20 % didesnį vaizdo dydį ir 60 % didesnį pikselių dydį nei bet kada anksčiau, o tai reiškia, kad jis gali surinkti ir sukurti 60 % daugiau šviesaus vaizdo, kad pasiektų geriausius rezultatus ir puikų našumą esant prastam apšvietimui ir tikslias spalvas. Didelis jutiklis ir didelis pikselis sukuria puikų vaizdą su išskirtinėmis detalėmis, ryškiomis spalvomis ir skustuvo ryškumu.
dod wdr technologija WDR yra galinga vaizdo technologija , skirta filmuoti aiškius vaizdo įrašus net esant dideliam kontrastui, stipriam foniniam apšvietimui, akinimui ir šviesos atspindžiui, naudojant įvairius ekspozicijos lygius, kad būtų užtikrintas aiškus vaizdas tiek šviesiose, tiek tamsiose srityse. Dėl pažangios WDR technologijos nakties kadrai tampa ryškesni ir sumažinamas stiprios šviesos poveikis, kad vaizdas būtų gražiausias.
„dod auto“ fotoaparato šešių elementų objektyvas Šešių elementų fotoaparato objektyvas efektyviau fiksuoja šviesą. Dėl tikslaus šviesos kelio dizaino jautrus objektyvas gali sukurti ryškesnį ir aiškesnį vaizdą.
ls460w panoraminis kampas Panoraminis vaizdas iki 140° itin plataus kampo. Visiškai naujos konstrukcijos optinis objektyvas fiksuoja vaizdus itin plačiu matymo kampu, iki 140 laipsnių, be jokių iškraipymų, todėl gali užfiksuoti viską, kas yra priešais jūsų automobilį.
Full HD raiškos automobilio kameraFull HD“ CMOS jutiklis suteikia aiškiausias detales ir aiškumą HD raiškos 1080p vaizdo įraše, kad užtikrintų geriausius rezultatus, puikų veikimą esant silpnam apšvietimui ir tikslias spalvas.
automatinis laiko kalibravimas dvr Automatinis laiko kalibravimas. Nepriklausomai nuo laiko nustatymų. Su integruotu 5X greičio GPS procesoriumi tikslus vietos laikas sukalibruojamas ir automatiškai išsaugomas LS460W automobiliniame DVR.
automobilio dvr hud kompasas HUD greičio ir kompaso ekranas. Su integruotu 5X greičio GPS procesoriumi , realaus laiko elektroninis kompasas rodomas ekrane ir gali nurodyti kryptį, kuria einate. Be to, 5 kartus greitesnis atnaujinimas leidžia tiksliai sekti automobilio greitį.
DVR įspėjimas apie greičio viršijimą Išmanusis įspėjimas apie greičio viršijimą. Su integruotu 5X greičio GPS procesoriumi, kai automobilio greitis viršys iš anksto nustatytą greičio ribą, rodomas įspėjamasis signalas, kad vairuotojai sulėtintų važiavimo greitį.
.
ls460w procesoriaus lustas 2X greičio procesoriaus lustas. Integruotas naujas apdorotas lustas pagerina vaizdo įrašų našumą iki 2 kartų greičiau , palyginti su kitais rinkoje esančiais lustais. Tai užtikrina geresnį vaizdo įrašymą ir didelio efektyvumo vaizdo apdorojimą.

3D triukšmo mažinimas – sumažina vaizdų triukšmą ir dėmes, o filtravimas užtikrina dar efektyvesnį vaizdo triukšmo mažinimą, ypač esant prastam apšvietimui. Atėjo laikas atsikratyti erzinančio triukšmo ir mėgautis aiškiais vaizdo įrašais

Dod camera 3D triukšmo mažinimasLaikinas įrašymas saugumo sumetimais naudojamas, kai norite užfiksuoti vaizdą daug mažesniu kadrų dažniu, nei buvo naudojamas sekai peržiūrėti. Šią funkciją galima įjungti statant automobilį, todėl LS460W yra saugos įtaisas.

Dod camera time-lapse

DOD LS460W PC programinė įranga – DOD grotuvas

DOD LS460W kompiuterio programinė įranga

Produkto specifikacijos:

Vaizdo įrašo skiriamoji geba : 1920x1080@30fps, 1280x720@60fps
Jutiklis: Sony Exmor
ISO jautrumas: iki ISO 3200
Objektyvas: šeši elementai 140° plataus kampo
GPS procesorius: 5x
Ekranas: 2,7 colio 16:9 TFT LCD
Vaizdo įrašo formatas: MOV (H.264)
G jutiklis: 3 Acis, 4G
Įrašymo sąsaja: Micro SD iki 32GB
Baterija: 3,7 V 140 mAh ličio jonų baterija
Matmenys: 112,5 (ilgis) x 59,5 (plotis) x 37,4 (aukštis) mm
Svoris: 100 g

Prekės savybės:

G-sensor automatinis paleidiklis failų apsaugai
Galimybė išsaugoti valstybinio numerio numerį arba vartotojo vardą kaip įrodymą
Slaptažodžio apsauga
Judesio aptikimas
Greitas mygtukas nutildyti
SOS failų užrakinimo funkcija
HDMI išvestis

Pridedami priedai:

1x automobilinis DVR DOD LS460W
1x automobilinis pakrovėjas
1x laikiklis
1x siurbtukas
1x vartotojo vadovas

E-parduotuvės įvertinimas

98 %

DOD LS460W yra dar geresnis nei ankstesnis apdovanojimus pelnęs automobilio DVR modelis DOD LS430W su patobulinta optika Sony Exmor jutiklis padvigubina šviesos jautrumą iki ISO 3200 . 20 % didesnis vaizdo dydis ir 60 % didesnis pikselių dydis nei bet kada anksčiau. GERIAUSIAS automobilių DVR pasaulyje yra paruoštas jums.

Komentarai

Kitos prekės