DOD LS470W+ Automobilinė kamera – aukščiausios kokybės modelis

SKU: 55-022 Turiu klausimą
Gamintojas DOD
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 301,59 U$
Kaina įskaitant PVM 361,90 U$
- +

Prekės aprašymas DOD LS470W+ Automobilinė kamera – aukščiausios kokybės modelis

DOD LS470W+ Automobilinė kamera – aukščiausios kokybės modelis , kurį galite įsigyti internetu gera kaina. Prekė yra sandėlyje, paruošta užsakyti. Full HD, GPS registratorius iki 10 kartų greitesnio atnaujinimo, 150° matymo kampas, 7G stiklinis objektyvas, ISO iki 12800, WDR 2.0.

Kameros modelis DOD LS470W + lyginamas su modeliu DOD LS470W su poliarizaciniu filtru, 650mAh talpos baterija (baterijos veikimo laikas iki 3 val.), didesniu ekranu 3.0 ". Kiti kamerų ir DOD LS470W LS470W parametrai ir charakteristikos + yra vienodi.

Modeliai Automobilių DVR DOD LS470W LS470W + ir šiuo metu atstovauja geriausiems šiuolaikiniams pasiūlymams visas juodąsias dėžes automobiliuose pasaulinėje rinkoje. Tai liudija ne tik   naudojamos technologijos, bet aukščiau   vairuotojų, kurie aktyviai naudojasi šiomis kameromis, pasitenkinimas. Jų kaina yra santykinai didesnė, tačiau ji pasižymi techniniu sudėtingumu ir įrašais , kurie iš tikrųjų gali būti taikomi net ir nelaimingų atsitikimų atveju. Su šiomis kameromis tikrai atsitinka taip, kad negalite perskaityti transporto priemonės valstybinių numerių, kurie kaip nors pakenks ar grės. Autokameros, sertifikuotos naudoti visoje ES (pvz., Austrijoje, Vokietijoje ir kitose valstybėse narėse).   Atitinka techninių standartų kriterijus ir gali būti naudojamas transporto priemonėse.


Absoliuti naujovė DOD LS470W + turi Sony Exmor jutiklį su nauja pažangia WDR 2.0 technologija , kuri padidina jautrumą šviesai iki ISO 12800 (DOD LS460W tik 3200). Jame yra naujas 150° plataus kampo vaizdas be jokių iškraipymų (DOD LS460W 140° matymo kampas). 7G stiklo lęšis – septynių stiklo sluoksnių derinys, užtikrinantis nuostabiai ryškų, aiškų ir neiškraipytą vaizdą (DOD LS 460W – 6G stiklo objektyvas). Turi GPS 10x greičio procesorių, greičiausia automobilio GPS technologija užtikrina tikslų transporto priemonės greičio sekimą ir itin greitą GPS padėties nustatymą jūsų kelionėje (DOD LS460W – 5x GPS greičio procesorius). Fotoaparatas gaus visiškai naują perkurtą ir patobulintą programinę įrangą kompiuteriui – DOD GPS Player 2.0 (DOD LS460W – DOD GPS 1.6 grotuvas). Pridedamas parkavimo funkcijos režimas – stebėjimas parkavimo metu, kurio metu kamera užfiksuos judesį prieš kamerą ir automatiškai užfiksuos įrašus.

  Naujasis čempionas ką tik ateina - fotoaparatas DOD LS470W + !!!

dod ls470w promo +

Fotoaparatą lengva pritvirtinti prie priekinio stiklo naudojant siurbtuką su laikikliu, kuris lengvai pritvirtinamas prie fotoaparato. Integruotas G jutiklis , skirtas automatinei paleidimo failo apsaugai nuo smūgio, avarinio stabdymo ar automobilio pakreipimo, automatiškai apsaugos visus esamus ir saugomus vaizdo failus. Suteikite jums FULL HD vaizdo kokybę, kurios skiriamoji geba yra iki 1920 x 1080. Jame yra didelis 3,0 colių TFT LCD 16: 9 ekranas , kad būtų lengva peržiūrėti ir vaizdo nustatymus. Platus 150 ° žiūrėjimo kampo vaizdas, įrašomas kelias priekyje ir šonai, automatinis kalibravimo laikas naudojant GPS, HUD kompaso ekranas, HUD greičio ekranas. įvertinkite GPS registravimo funkciją, tokiu būdu įrašydami savo kelionės (GPS vieta, dabartinis greitis) vaizdo įrašą, galėsite žiūrėti savo kompiuteryje su pridedama programine įranga. Idealiai tinka įmonėms valdyti profesionalių vairuotojų vairavimo personalą ir kt.   Kamerą galima prijungti prie 12/24V maitinimo šaltinio, todėl naudoti galima be problemų, pavyzdžiui, išskyrus automobilius ir kitas transporto priemones. sunkvežimiai ar autobusai. Kameros meniu taip pat galima rasti slovakų kalba.

Poliarizuojantis filtras – žymiai sumažina atspindintį akinimą. Tai leidžia pagerinti vaizdus, ​​geresnį kontrastą ir, svarbiausia, žymiai sumažina atspindžius ant priekinio stiklo, todėl vaizdai yra aiškesni ir be akinimo.

poliarizuojantis filtras DOD LS470W +

Didelės talpos 650 mAh baterija (200 mAh LS470W DOD) iki 3xnásobná, todėl patvaresnė nei DOD LS470W. Jei nėra maitinimo, padidėja stebėjimas (parkavimo režimas) ir taip suteikiama daugiau apsaugos.

didelio našumo baterija 650mAh DOD LS470W +

3 '' 16:9 plačiaekranis ekranas (DOD LS470W 2,7 colio ekranas). Fotoaparate yra didelis plačiaekranis ekranas, užtikrinantis aiškų ir pakankamai didelį vaizdą, tinkantį rodymo nustatymams ir vaizdo įrašų atkūrimui tiesiai fotoaparato ekrane.

3 colių ekranas dod ls470w +

DOD LS470W + dabar palaiko itin aukštą ISO 12 800 išplėstinį diapazoną ir padidina greitai judančių objektų aiškumą naktį. Dabar fotoaparatas gali užfiksuoti dar daugiau detalių itin prasto apšvietimo sąlygomis.

ISO 12800 dod ls470w

F1.6 didelės diafragmos objektyvas – kuo didesnė diafragma, tuo didesnis našumas esant silpnam apšvietimui! „Sony Exmor“ jutiklis pagerina šviesos pralaidumą esant prastam apšvietimui, todėl galite užfiksuoti stulbinantį lauko gylį ir puikų naktinį matymą.

Objektyvo diafragma F1.6 dod ls470w

Integruotas GPS 10x greičio procesorius, naujausia automatinio GPS technologija, užtikrinanti tikslų transporto priemonės greičio stebėjimą ir itin greitą jūsų kelionės GPS padėtį realiuoju laiku. Šiuo metu greičiausias atnaujinimas, naudojamas GPS Autochambers.

10 GPS naujinimas dod ls470w

Naujos versijos DOD GPS Player 2.0 vartotojo sąsajos patobulinimai yra dar aiškesni. Rodo „Full HD“ vaizdo įrašą su realaus laiko duomenimis, tokiais kaip transporto priemonės greitis, GPS, spūstys ir kt. Naudojant internetą , „Google“ žemėlapiuose rodoma dabartinė transporto priemonės padėtis.

dod GPS Player 2.0

Peržiūrėkite duomenis (vandens ženklą) tiesiogiai vaizdo įraše. Avarijos ar kitų eismo įvykių metu galite akimirksniu patikrinti transporto priemonės buvimo vietą (GPS koordinates), automobilio greitį arba tikslią įrašymo datą ir laiką. Tai sustiprins atsakomybę įrodančių įrodymų patikimumą.

Vandens ženklas dod ls470w

Pažangus 7G stiklo objektyvas – septynių stiklo sluoksnių derinys, sudėtingas 7G aštrus objektyvas, užtikrinantis nuostabiai ryškų, aiškų ir neiškraipytą vaizdą.

7 g stiklinis objektyvas dod ls470w +

150° platus matymo kampas. Kameroje yra ypač plataus kampo objektyvas, kuris padidina vaizdo įrašymo diapazoną   panoraminis automobilio priekio vaizdas, kurį užima visos šalys, be iškraipymų (ty be iškraipyto vaizdo).

150 itin plataus kampo dod ls470w +

Kelio analizė yra nauja funkcija, skirta apskaičiuoti jūsų kelionės atstumą, laiką ir vidutinį greitį iš taško A į tašką B. Pavyzdžiui, remdamiesi kelio analize galite nustatyti trumpiausią arba greičiausią maršrutą iš namų į darbą. . Tai labai ekonomiškas ir praktiškas būdas taupyti laiką ir degalų sąnaudas.

kelio analizė dod ls470w +

Nauja pažangi technologija WDR 2.0 – stulbinantis vaizdo įrašas bet kokiomis apšvietimo sąlygomis ir subalansuotas poveikis visomis oro sąlygomis. Tai sukuria ryškesnes nakties nuotraukas ir sumažina stiprios šviesos ekspoziciją, kad vaizdas būtų gražiausias.

WDR technologija dod LS 470 vatų +

Automatinis kalibravimo laikas, nepriklausomas rankinio reguliavimo laikas. su pastatyta   GPS 10x greičio procesorius gali nurodyti tikslų vietos laiką ir automatiškai jį sukalibruodavo įsiminta kamera.

HUD kompasas dod ls470w +

HUD greičio ir kompaso ekranas. Prietaisas gali nurodyti kryptį, kuria einate. Be 10 kartų greitesnio GPS atnaujinimo, leidžiančio tiksliai stebėti faktinį transporto priemonės greitį.

DOD LS470W + HUD ekranas

G jutiklio duomenų apsauga nuo smūgio. Smūgis, avarinis stabdymas ar automobilio pakreipimas automatiškai apsaugos visus esamus ir saugomus vaizdo failus. Naudojant šią funkciją svarbūs failai nebus ištrinti arba perrašomi, kai įrašoma laiko keitimu.
g jutiklis + dod ls470w
Rankinė SOS apsauga. Nelaimės atveju leidžia vartotojams apsaugoti esamą failą ir ilgai paspausti "SOS", kad failas nepatektų į įrašymo kilpas ir neperrašytų kitų failų.
SOS manualna protection dod ls470w +
Stebėjimas stovėjimo metu. Įjunkite šią funkciją su nuolatiniu maitinimo šaltiniu, ir fotoaparatas aptiks priešais kamerą esančių objektų judėjimą. Kai kamera įvertina, kad automobilio priekis nejuda, automatiškai išjungiamas vaizdo įrašymas. Tai naudinga norint apsisaugoti nuo transporto priemonės apgadinimo, daiktų vagysčių.
stovėjimo aikštelės stebėjimas dod ls470w +

Produkto specifikacijos:


Vaizdo įrašo skiriamoji geba: 1920 x 1080 @ 30 kadrų per sekundę, 1280 x 720 @ 30 kadrų per sekundę, 1280 x 720 @ 60 kadrų per sekundę, 848 x 480 @ 30 kadrų per sekundę, 640 x 480 @ 30 kadrų per sekundę
SONY Exmor CMOS jutiklis
Plataus kampo objektyvas: 150° itin plataus kampo objektyvas
Objektyvo diafragma: F 1.6
ISO: iki 12800
LCD ekranas: 3,0 colių 16: 9 plačiaekranis
Vaizdo įrašo formatas: H.264 MOV
„Micro SDHC Class 10“ atminties kortelės palaikymas (palaikoma iki 32 GB)
Garsas: įmontuotas mikrofonas / garsiakalbis
Baterija: Integruota didelės talpos ličio baterija 3,7 V 650 mAh
Maitinimas: 5V 1A
Matmenys: 112 (A) x 71,9 (P) x 39,2 (V) mm
Svoris: 140 g

Pridedami priedai:

1x Profi fotoaparato automobilis DOD LS470W +
1x automobilinis pakrovėjas
1x laikiklis
1x siurbtukas
1x CPL filtras
1x CD su DOD GPS Player 2.0
1x Instrukcija anglų kalba

Komentarai

Kitos prekės