DOD LS470W automobilinis DVR - puikus modelis

SKU: 55-021 Turiu klausimą
Gamintojas DOD
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 255,75 U$
Kaina įskaitant PVM 306,90 U$
- +

Prekės aprašymas DOD LS470W automobilinis DVR - puikus modelis

DOD LS470W automobilinis DVR – puikus automobilio kameros modelis , kurį galite įsigyti internetu už gerą kainą. Prekė yra sandėlyje, paruošta užsakyti. FULL HD, GPS registratorius 10 kartų greitesnis atnaujinimas, 150° žiūrėjimo kampas, 7G stiklinis objektyvas, ISO iki 12800, WDR 2.0.

DOD LS470W fotoaparato modelis yra tiesioginis DOD LS460W ( geriausias 2015 metų automobilinis vaizdo įrašas) įpėdinis ir šiuo metu yra geriausias šiuolaikinės automobilių kamerų pasiūlymas automobiliuose pasaulinėje rinkoje. Tai įrodo ne tik naudojamos technologijos, bet ir daugiausiai vairuotojų, kurie aktyviai naudojasi šia kamera, pasitenkinimas. Jo kaina yra santykinai didesnė, tačiau siūlomos aukščiausios technologijos ir įrašai, kurie iš tikrųjų gali būti naudojami net kaip nelaimingų atsitikimų įrodymas. Su šia kamera galite būti tikri, kad visada galėsite perskaityti automobilio, kuris padarė žalą ar kelia grėsmę jūsų automobiliui, valstybinį numerį. Atitinka techninių standartų kriterijus ir gali būti naudojamas automobilyje.

Absoliuti naujovė DOD LS470W   lyginant su senesniu modeliu DOD LS460W turi Sony Exmor jutiklį su nauja pažangia WDR 2.0 technologija , kuri padidina jautrumą šviesai iki ISO 12800 (DOD LS460W tik iki 3200). Jame yra naujas 150 ° platus kampas be jokių iškraipymų (DOD LS460W 140 ° kampas). 7G stiklo lęšis – septynių stiklo sluoksnių derinys, užtikrina stulbinančiai ryškų, aiškų ir neiškraipytą vaizdą (DOD LS 460W – 6G stiklo objektyvas). Turi 10x Speed ​​​​GPS procesorių, greičiausia automobilio GPS technologija užtikrina tikslų transporto priemonės greičio sekimą ir itin greitą GPS padėties jūsų kelionėje (DOD LS460W - 5x Speed ​​​​GPS procesorius). Kameroje yra visiškai nauja perkurta ir patobulinta kompiuterio programinė įranga – DOD GPS 2.0 grotuvas (DOD LS460W – DOD GPS 1.6 grotuvas). Taip pat buvo pridėta funkcija Parkavimo režimas - stebėjimas parkavimo metu, kada kamera aptiks objektų judėjimą priešais kamerą ir automatiškai fiksuoja įrašus.

  Jau dabar ateina naujas čempionas - fotoaparatas DOD LS470W !!!

dod ls470w reklama

Kamerą galima lengvai pritvirtinti prie priekinio stiklo, naudojant siurbtuką su laikikliu, kuris lengvai pritvirtinamas prie fotoaparato. Integruotas G jutiklis , skirtas automatiškai paleisti failų apsaugą nuo smūgio, avarinio stabdymo arba kai automobilis pasviręs, automatiškai apsaugos visus esamus ir saugomus vaizdo failus. Tai suteikia FULL HD vaizdo kokybę, kurios skiriamoji geba yra iki 1920x1080. Jame yra 2,7 colio TFT LCD 16: 9 ekranas , kad būtų lengva peržiūrėti ir vaizdo nustatymus. Platus 150 ° žiūrėjimo kampas įrašo įvykius priešais transporto priemonę ir abiejose pusėse, automatinis laiko kalibravimas naudojant GPS, HUD kompaso ekraną, HUD greičio ekranas. Tikrai įvertinsite GPS Logger funkciją, fiksuoja jūsų važiavimą (GPS vietą, esamą greitį). Vaizdo įrašus galite peržiūrėti kompiuteryje naudodami pridedamą programinę įrangą. Idealiai tinka įmonėms, kurios kontroliuoja vairuotojus ar profesionalus Vairuotojai ir tt Kamerą galima prijungti prie 12/24V maitinimo šaltinio , todėl be problemų galima naudotis ne tik asmeninėje transporto priemonėje, bet ir kitose transporto priemonėse, pavyzdžiui, sunkvežimiuose ar autobusuose.

DOD LS470W dabar palaiko itin didelį ISO 12800 jautrumą . Išplėstas diapazonas padidina greitai judančių objektų aiškumą naktį. Dabar fotoaparatas gali užfiksuoti daugiau detalių itin prasto apšvietimo sąlygomis.

ISO 12800 dod ls470w

F1.6 didelės diafragmos objektyvas – kuo didesnė diafragma, tuo galingesnis veikimas esant silpnam apšvietimui! „Sony Exmor“ jutiklis pagerina šviesos perdavimo prasto apšvietimo sąlygomis galimybę, todėl galite užfiksuoti nuostabų ryškumo gylį ir puikų nakties matymą.

Objektyvas F1.6 dod ls470w

Integruotas 10 kartų greitesnis GPS procesorius, naujausia automobilių GPS technologija užtikrina tikslų transporto priemonės greičio sekimą ir itin greitą jūsų kelionės GPS padėtį realiu laiku. Šiuo metu tai greičiausias GPS atnaujinimas, naudojamas automobilių kamerose.

10 GPS atnaujinimų dod ls470w

2,7 colio 16:9 plačiaekranis LCD ekranas. Kamera turi didelį plačiaekranį ekraną, kuris suteikia aiškų ir pakankamai didelį vaizdą, tinkantį rodyti nustatymus ir leisti vaizdo įrašus tiesiai fotoaparato ekrane.

2,7 colio LCD ekranas

Nauja DOD GPS Player 2.0 versija su patobulinta vartotojo sąsaja yra dar aiškesnė. Rodo FULL HD vaizdo įrašus su duomenimis realiuoju laiku, tokiais kaip transporto priemonės greitis, GPS koordinatės, perkrova ir t. t. Prisijungus prie interneto, dabartinė transporto priemonės padėtis rodoma Google žemėlapiuose.

DOD gps grotuvas 2.0

Detalių (vandens ženklo) rodymas vaizdo įraše. Įvykus avarijai ar kitiems įvykiams kelyje, ši funkcija leidžia akimirksniu patikrinti transporto priemonės vietą (GPS koordinates), automobilio greitį arba tikslią įrašymo datą ir laiką. Ir tai sustiprins įrodymų patikimumą įrodant atsakomybę.

vandens ženklas dod ls470w

Pažangus 7G stiklo objektyvas – septynių stiklo sluoksnių derinys, tai sudėtingas 7G aštrus objektyvas. Dėl tikslaus šviesos kelio sukuriamas stulbinančiai ryškus, aiškus ir neiškraipytas vaizdas.

dod ls470w 7 g lęšių

150° platus matymo kampas. Kamera aprūpinta itin plataus kampo objektyvu, kuris padidina vaizdo įrašymo diapazoną, nes panoraminis automobilio priekio vaizdas fiksuoja visas puses be iškraipymų (ty neiškraipytas vaizdas).

150 itin plataus kampo dod ls470w

Kelio analizė yra nauja funkcija, skirta apskaičiuoti jūsų kelionės atstumą, laiką ir vidutinį greitį iš taško A į tašką B. Pavyzdžiui, galite nustatyti trumpiausią arba greičiausią maršrutą iš namų į darbą, remdamiesi duomenimis iš kelias. Tai labai ekonomiškas ir praktiškas būdas taupyti laiką ir degalų sąnaudas.

kelio analizė dod ls470w

Naujoji pažangi technologija WDR 2.0 – stulbinantis vaizdo įrašas esant bet kokiam apšvietimui ir subalansuota ekspozicija bet kokiomis sąlygomis. Gaminamos ryškesnės nakties nuotraukos ir sumažinamas stiprus šviesos poveikis, kad būtų pasiektas gražiausias vaizdas.

WDR technologija iki 470 W

Automatinis laiko kalibravimas , nepriklausomas nuo rankinio laiko reguliavimo. Su integruotu 10x GPS greičio procesoriumi gali nurodyti tikslų vietinį kalibruotą laiką ir automatiškai išsaugoti jį fotoaparato atmintyje.

HUD kompasas dod ls470w

HUD greičio ir kompaso ekranas. Prietaisas gali nurodyti, kuria kryptimi judate. Ir dėl 10 kartų greitesnio GPS atnaujinimo galima tiksliai stebėti tikrąjį transporto priemonės greitį.

hud ekranas dod ls470w

G jutiklio duomenų apsauga nuo smūgio. Avarijos, avarijos, avarinio stabdymo ar automobilio pakreipimo atveju automatiškai apsaugos visus esamus ir saugomus vaizdo failus. Naudojant šią funkciją svarbūs failai nebus ištrinti arba perrašyti įrašant laiko kilpą.
g-sensor dod ls470w
Rankinė SOS apsauga. Avariniu atveju leidžia vartotojams apsaugoti esamą failą ilgai paspaudus mygtuką "SOS", kuris išsaugo failą iš įrašymo ciklo ir neleidžia jo perrašyti kitu failu.
sos manualna protection dod ls470w
Stebėjimas stovėjimo metu. Įjunkite šią funkciją esant nuolatiniam maitinimo šaltiniui, ir fotoaparatas aptiks priešais kamerą esančių objektų judėjimą. Kai kamera įvertina, kad automobilio priekyje nėra jokio judėjimo, ji automatiškai išjungia vaizdo įrašymą. Ši funkcija tinka transporto priemonės apsaugai arba nuo daiktų vagysčių.
parkavimo stebėjimas dod ls470w

Produkto specifikacijos:


Vaizdo įrašo skiriamoji geba: 1920 x 1080 @ 30 kadrų per sekundę, 1280 x 720 @ 30 kadrų per sekundę, 1280 x 720 @ 60 kadrų per sekundę, 848 x 480 @ 30 kadrų per sekundę, 640 x 480 @ 30 kadrų per sekundę
Jutiklis: SONY Exmor CMOS
Platus kampas: 150° itin plataus kampo objektyvas
Objektyvo diafragma: f 1.6
ISO jautrumas: iki 12800
LCD ekranas: 2,7" 16:9 plačiaekranis
Vaizdo įrašo formatas: H.264 MOV
Palaikymas: Micro SDHC Class 10 atminties kortelė (palaikoma iki 32 GB)
Garsas: įmontuotas mikrofonas/garsiakalbis
Baterija: Integruota didelės talpos 3,7 V ličio baterija 200 mAh
Maitinimas: 5V 1,5A
Matmenys: 112,6 (ilgis) x 61 (plotis) x 34,3 (aukštis) mm
Svoris: 100 g

Pridedami priedai:

1x profesionali automobilio kamera DOD LS470W
1x automobilinis pakrovėjas
1x laikiklis
1x siurbtukas
1x CD su DOD GPS Player 2.0
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės