DOD LS475W+ automobilinis DVR su FULL HD 60 kadrų per sekundę + GPS

SKU: 55-037 Turiu klausimą
Gamintojas DOD
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 330,00 U$
Kaina įskaitant PVM 396,00 U$
- +

Prekės aprašymas DOD LS475W+ automobilinis DVR su FULL HD 60 kadrų per sekundę + GPS

TOP automobilių kamera DOD LS475W+ su FULL HD 60 kadrų per sekundę + GPS registratorius su 10 kartų greitesniu atnaujinimu, 145° matymo kampas, 6G stiklinis objektyvas, ISO iki 12800, WDR 2.0.

DOD LS475W + yra tiesioginis DOD LS470W+ įpėdinis ir priklauso naujausioms DOD kameroms. Tęsiamas populiarioje LS470W kamerų linijoje, naujasis DOD LS475W+ dabar žengia dar vieną žingsnį į priekį ir prideda daugybę unikalių funkcijų. FULL HD raiška 1920x1080p, 60 kadrų per sekundę greičiu , iki 128 GB micro SD palaikymas (standartinės kameros iki 32 GB), kur galima išsaugoti iki 18 valandų įrašymo, iki 900 mAh baterija , platus 145° žiūrėjimo kampas ir didelis 3" TFT LCD ekranas 16:9. Jame yra visiškai naujas SONY STARVIS (Starlight Visibility) IMX291 jutiklis, kuris siūlo revoliucinį naktinį režimą net visiškoje tamsoje!

Aukščiausios kokybės vaizdo kamera , kuri patenkins net išrankiausius klientus.

Ls475w automobilio dvr + parkavimo režimas

DOD LS475W+ turi H.264 vaizdo glaudinimą, MOV failą , duomenų srautą apytiksliai. 20 Mbps. Viena minutė esant 1080p raiška 60 kadrų per sekundę vaizdo įrašui yra maždaug. 150 MB. Vaizdą galite pasukti 180° (fotoaparatą galima montuoti „žemyn galva“). Jis turi labai naudingą priedą – reguliuojamą žiedinį poliarizacinį filtrą , kuris efektyviai sumažina atspindėtą šviesą.

Technologiškai tai yra „naujos kartos“ automobilio kamera – su naujausiomis technologijomis (optika, mikroschemomis, funkcijomis), kurias siūlo automobilių rinka.

Sertifikuota vaizdo kamera, skirta naudoti visoje ES (ty Austrijoje, Vokietijoje ir kitose valstybėse narėse). Jie atitinka techninių standartų kriterijus ir gali būti naudojami transporto priemonėje.

SONY STARVIS jutiklis – (žvaigždžių matomumas arba matomumas žvaigždžių šviesoje)6G stiklo lęšis – šešių stiklo sluoksnių derinys, užtikrinantis stulbinančiai ryškų, švarų ir neiškraipytą vaizdą. Jame yra 10 kartų greitesnis GPS procesorius, greičiausia GPS automobilių technologija užtikrina tikslų transporto priemonės greičio sekimą ir itin greitas jūsų kelio GPS pozicijas. Komplekte yra visiškai nauja perkurta ir patobulinta jūsų kompiuterio programinė įranga – DOD GPS 2.0 grotuvas.

Didelis privalumas – patobulinta naujos kartos parkavimo režimo sistema, kuri pradės įrašyti likus 15 sekundžių iki judesio aptikimo. Tai užtikrins, kad turėsite įrašą apie tai, kas nutiko nuo pradžios iki pabaigos. Kai važiuojate toliau, fotoaparatas vėl persijungia į filmavimo ciklo režimą.

Automobilių saugos ir stebėjimo rinkos lyderis

Ls475w+ parkavimo režimas Dod kamerai

Kamerą galima lengvai pritvirtinti prie priekinio stiklo, naudojant siurbtuką su laikikliu, kuris paprastai pritvirtinamas prie kameros. Platus 145° matymo kampas fiksuoja įvykius automobilio priekyje ir šonuose, automatinis laiko kalibravimas naudojant GPS. Taip pat įvertinsite savo važiavimo įrašo GPS registravimo funkciją (GPS vieta, dabartinis greitis). Naudodami pridedamą programinę įrangą galėsite žiūrėti vaizdo įrašus savo kompiuteryje. Idealiai tinka įmonėms kontroliuoti darbuotojų, profesionalių vairuotojų važiavimą. Kamerą galima prijungti prie 12/24V maitinimo šaltinio, todėl ją galima naudoti be automobilio ir kitoms transporto priemonėms, sunkvežimiams ar autobusams. Įvykus avarijai, stipriai stabdant ar pakrypus automobiliui, fotoaparatų rinkinys turi G jutiklio funkciją, kuri apsaugo failus nuo smūgio. Be to, kritiniu atveju vartotojai gali rankiniu būdu apsaugoti esamą failą ilgai spausdami mygtuką „SOS“. Kameros meniu taip pat galima rasti slovakų kalba.

Nauji automobilių kamerų modeliai DOD LS475W+, LS500W ir RC500S+ šiuo metu yra juodųjų dėžių pasiūlos viršūnė pasaulio rinkoje.

Tai liudija ne tik naudojamos technologijos, bet daugiausia vairuotojų, kurie aktyviai naudojasi šiomis kameromis, pasitenkinimas. Jų kaina yra santykinai didesnė, tačiau jie siūlo aukščiausios kokybės technologijas ir daro įrašus, kurie taip pat gali būti naudojami kaip įrodymas avarijos metu . Su šiomis kameromis neįmanoma, kad negalėtumėte perskaityti jums apgadintos ar jums grasinusios transporto priemonės valstybinio numerio.

Palaiko iki 128GB micro SD korteles (apie 18 valandų įrašymo)

Ls475w+ naujausios kartos kamera

Prekės savybės:

Puiki FULL HD raiška 1080p, 60 kadrų per sekundę
Judesio neryškumo mažinimas
Išplėstas ISO diapazonas iki ISO 12800
Pažangi WDR 2.0 technologija – stulbinantis vaizdo įrašas bet kokioje šviesoje
Reguliuojamas žiedinis poliarizacinis filtras
Parkavimo stebėjimas

1080p @ 60 kadrų per sekundę kinematinis vaizdo įrašymas
Jis siūlo vartotojams stabilizuotą ir nepertraukiamą vaizdo įrašymą 1080P raiška su 60 kadrų per sekundę, padidindamas matomų detalių kiekį.

Ls475w+ Full HD raiška

Judesio neryškumo mažinimas
Kiti vairuotojai važiuoja per greitai ir jų valstybiniai numeriai gali būti išplauti vaizdo įraše? Judėjimo neryškumo mažinimo technologija naudojama greitai judančių objektų aiškumui padidinti.

dod Ls475w+ neryškaus vaizdo mažinimas

Išplėstas ISO diapazonas iki 12800
DOD LS475W+ turi naują Sony STARVIS CMOS jutiklį su pagerintu jautrumu ne tik esant normaliam apšvietimui, bet ir prastam apšvietimui. Patobulintas diapazonas padidina greitai judančių objektų ryškumą naktį. Dabar fotoaparatas gali užfiksuoti dar daugiau detalių itin prasto apšvietimo sąlygomis.

dod Ls475w+ iso 12800

Pažangi WDR 2.0 technologija
Stulbinantis vaizdo įrašas esant bet kokiai šviesai ir subalansuota ekspozicija bet kokiomis sąlygomis. Padaro nakties nuotraukas ryškesnes ir sumažina šviesos ekspoziciją, kad būtų pasiektas gražiausias vaizdas.

dod ls475w+ wdr technologija

Didelė f/1.6 diafragma, puikus našumas esant silpnam apšvietimui
Didelė diafragma atspindi šviesos kiekį, patenkantį į jutiklį fotografuojant. Kuo didesnė diafragma (mažesnis skaičius f), tuo daugiau šviesos bus užfiksuota fotoaparato jutikliu. Su plačiausia diafragma, kuri yra 66 % didesnė nei konkurentų rinkoje, DOD fotoaparatai sukuria ryškiausią vaizdą.

dod ls475w+ priekinė ir galinė diafragma f/1.6

6G aštraus stiklo objektyvas
6 elementų aštrus objektyvas, pagamintas iš šešių stiklo sluoksnių, užtikrina stulbinantį, švarų ir neiškraipytą vaizdą

dod ls475w+ 6G stiklinis objektyvas

Platus matymo kampas 145°
Vaizdas fiksuojamas plačiu 145° žiūrėjimo kampu, kad būtų optimalus aprėptis ir aiškumas. Priekinėje kameroje sumontuotas itin plataus kampo objektyvas, kuris padidina įrašymo diapazoną, nes panoraminis automobilio priekio vaizdas fiksuoja visas puses be iškraipymų (todėl nėra iškraipyto vaizdo).

dod ls475w+ platus matymo kampas

Reguliuojamas žiedinis poliarizacinis filtras – efektyviai sumažina atspindėtą šviesą
Reguliuojamas filtras pašalina priekinio stiklo akinimą ir tuo pačiu padidina sodrumą. Sumažina nepageidaujamus atspindžius ir pernelyg didelę ekspoziciją arba poliarizuojančius efektus, kad būtų užtikrintas aukščiausios kokybės vaizdas ir apsaugotas jūsų objektyvas.

dod ls475w+ poliarizuojantis filtras

Didelis 3 colių LCD ekranas
Didelis 3 colių 16:9 plačiaekranis ekranas fotoaparatas turi didelį plačiaekranį ekraną, kuris siūlo ryškų ir didelį ekraną, tinkantį peržiūrėti nustatymus ir leisti vaizdo įrašus tiesiai fotoaparato ekrane.

dod ls475w+ 3 colių ekranas

Didelio našumo akumuliatorius
Didelio našumo ličio jonų akumuliatorius 900 mAh (DOD LS470W+ turi 650 mAh). Jei nėra maitinimo šaltinio, pailgėja stebėjimo laikas (parkavimo režimas) ir taip užtikrinama didesnė apsauga.

galingas dod ls475w+ akumuliatorius

Parkavimo stebėjimas
Jūs būsite patenkinti šia parkavimo priežiūra net ir tada, kai pastatysite ir paliksite automobilį. Patobulintas parkavimo režimas , kuris automatiškai įsijungia praėjus 10 minučių išlipus iš transporto priemonės. Kai važiuojate toliau, kamera vėl persijungia į įrašymo režimą. Naudodami SONY STARVIS jutiklį taip pat galėsite mėgautis revoliuciniu priekinės kameros naktiniu matymu ir net visiškoje tamsoje.

dod ls475w+ parkavimo stebėjimas

Priekinės ar galinės kameros judesio aptikimo atveju arba avarijos atveju pradedamas vaizdo įrašymas ir failas užrakinamas. Vaizdo kamera pradeda filmuoti 15 sekundžių iki judesio ar smūgio aptikimo, o tai užtikrina, kad turėsite įrašą apie tai, kas įvyko nuo pradžios iki pabaigos. Sąlyga yra ta, kad fotoaparatas turi būti maitinamas iš automobilio akumuliatoriaus, naudojant laidų rinkinį, skirtą nuolatiniam montavimui DOD DP4.

GPS procesorius su 10 Hz greičiu

Integruotas su greičiausiu 10 Hz greičio GPS, registruoja tikslesnius transporto priemonės buvimo vietos ir greičio duomenis. Leidžia įrašyti maršrutą žemėlapyje žiūrint vaizdo įrašus DOD grotuve. Šiuo metu tai greičiausias vaizdo kamerose naudojamas GPS atnaujinimas.

dod ls475w+ 10x gps procesorius

DOD GPS grotuvas V2.0
Naujoji DOD GPS Player 2.0 versija su patobulinta vartotojo sąsaja yra dar aiškesnė. Rodomi FULL HD vaizdo įrašai su realaus laiko duomenimis, tokiais kaip transporto priemonės greitis, GPS koordinatės, perkrova. Interneto ryšys rodo dabartinę transporto priemonės vietą Google žemėlapiuose.

dod gps grotuvas

Greičio radaro aptikimas
Sistema primena, kad esate netoli vietos, kurioje ribojamas greitis ir kur galima pastatyti radarą, todėl galite sulėtinti greitį. Venkite spąstų ir visada valdykite savo vairavimą.
* Šiuo metu sistema palaiko šias šalis: JAV, CA, JK, NO, PL, NL, BE, AU.
Laiko ir datos sinchronizavimas
Automatinis laiko kalibravimas, nepriklausomas nuo rankinio laiko reguliavimo. Su integruotu 10 kartų spartaus GPS procesoriumi jis gali tiksliai sukalibruoti vietinį laiką ir automatiškai jį išsaugoti fotoaparato atmintyje.
Kelio analizė
Tai nauja funkcija, skirta apskaičiuoti atstumą, laiką ir vidutinį jūsų maršruto greitį nuo taško A iki taško B. Pavyzdžiui, pagal kelio analizės duomenis galite rasti trumpiausią arba greičiausią būdą dirbti iš namų. Tai labai ekonomiškas ir praktiškas būdas taupyti laiką ir degalų sąnaudas.
G jutiklio apsauga nuo smūgių
Avarijos, avarinio stabdymo ar automobilio pakrypimo metu jis automatiškai apsaugos visus saugomus ir esamus įrašus. Naudojant šią funkciją, failai nebus ištrinti ar perrašomi net įrašant laiko kilpą.

Rankinis failų užraktas – SOS apsauga
Neatidėliotinos situacijos atveju naudotojai gali apsaugoti esamą failą ilgai paspaudę mygtuką „SOS“, kuris apsaugo failą nuo įrašymo ciklo ir apsaugo nuo perrašymo kitais failais.

Automatinis įrašymas ir išjungimas
Užvedus automobilį, kamera automatiškai pradės filmuoti. Išjungus variklį, fotoaparatas išsijungia automatiškai, nepaspaudus jokio mygtuko.

Ciklinis įrašymas – ciklinis įrašymas
Kai įdėtoje „microSD“ kortelėje yra pilna vietos, ji gali automatiškai perrašyti senesnius failus naujais, todėl failai nuolat ištrinami iš naujo.

Slaptažodžio apsauga
Kai nustatysite slaptažodį, galėsite neleisti kitiems ištrinti jūsų vaizdo įrašų ar nuotraukų. Tai labai naudinga funkcija įmonėms, kurios turi savo tvarkykles.

Palaiko 128GB Micro SD korteles
4 kartus didesnis atminties suderinamumas, palyginti su senesniais fotoaparatų modeliais, palaiko iki 128 GB „micro SD“ ir daugiau nei 18 valandų įrašymo.

Specifikacijos:

Vaizdo įrašo skiriamoji geba: 1920x1080 @ 60 kadrų per sekundę
Jutiklis: SONY STARVIS CMOS jutiklis
Plataus kampo objektyvas: 145°
Diafragma: f/1.6
ISO jautrumas: iki ISO 12800
Ekranas: 3 colių TFT LCD 16:9
Vaizdo įrašo formatas: MOV
Įrašymo laikmena: Micro SDHC/SDXC Class 10 (iki 128GB palaikymas)
Garsas: Komplekte mikrofonas ir garsiakalbis (mono).
Baterija: ličio baterija, kurios talpa 3,7V 900mAh
Įėjimo galia: 5V 1A
Dydis: 112,6 (D) x 71,9 (P) x 36,4 (V) mm, (4,4" x 2,8" x 1,4")
Svoris: 145g
Darbinė temperatūra: -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

Pridedami priedai:

1x Profi automobilio kamera DOD LS475W+
1x automobilinis įkroviklis 12-24V (4M ilgintuvas)
1x jungties laikiklis
1x CPL filtras
1x rankinis

dod ls475w+ priedai

Komentarai

Kitos prekės