DOD LS500W dviguba automobilio kamera FULL HD 1080P + GPS

SKU: 55-038 Turiu klausimą
Gamintojas DOD
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 330,00 U$
Kaina įskaitant PVM 396,00 U$
- +

Prekės aprašymas DOD LS500W dviguba automobilio kamera FULL HD 1080P + GPS

DOD LS500W dviguba automobilio kamera FULL HD 1080P + GPS. Jame yra Sony STARVIS vaizdo jutiklis, 6G stiklo objektyvas ir ISO iki 12800 . DOD LS500W yra viena iš pirmųjų DOD kamerų su FULL HD 1080p vaizdo kamera, kuri užtikrina visų funkcijų neprilygstamą vaizdo įrašą abiejuose kameros kanaluose su 30 kadrų per sekundę įrašymo dažniu.

Jis fiksuoja FULL HD 1080p HD vaizdo įrašus 10 Hz GPS , turi parkavimo režimą ir H.264 vaizdo glaudinimą , MOV failą, duomenų srautą apytiksliai. 15 Mbps kiekvienam kanalui. Viena minutė esant 1080p 30 kadrų per sekundę vaizdo įrašui iš vieno kanalo yra maždaug. 110 MB. Palaiko micro SD iki 128 GB.

ls500w automobilio kamera

Be to, kameros ISO jautrumas yra iki 12 800, kad būtų galima puikiai fotografuoti prasto apšvietimo sąlygomis ir filmuoti naktį. Integruotas 10 Hz GPS procesorius leidžia vairuotojams fiksuoti tikslų greitį ir padėtį. DOD LS500W skardinė yra tiesiog valdoma mygtukais ir aiškiu 2,7" LCD ekranu . Kameros meniu yra slovakų kalba.

DOD LS500W fotoaparato modelis, lyginant su modeliu DOD RC500S , turi LCD 2,7" ličio bateriją , kurios talpa 180mAh (DOD RC500S turi superkondensatorių). Kita vertus, DOD RC500S turi WiFi ryšį per programėlę. Išmanusis telefonas arba planšetinis kompiuteris ir CPL poliarizuojantis filtras Kiti DOD LS500W ir RC500S kamerų parametrai ir funkcijos yra tokie patys.

Fotoaparato rinkinys turi plataus kampo objektyvą iki 145° priekinę kamerą ir 140° galinę kamerą , leidžiančią turėti tikrai platų vaizdą aplink automobilį, priartėjus prie žuvies akies parametrų. Galinės kameros naudojimas yra neprivalomas, priekinę kamerą taip pat galima naudoti atskirai . Kalbant apie grynai optinius parametrus, DOD LS500W yra lygiavertis DOD RC500S (ir atvirkščiai). Taip pat yra galimybė pasukti vaizdą 180 laipsnių kampu priekinei ir galinei kamerai (fotoaparatą galima montuoti „galva žemyn“). Integruota ličio baterija , kurios talpa 180 mAh.

Sertifikuota vaizdo kamera, skirta naudoti visoje ES (ty Austrijoje, Vokietijoje ir kitose valstybėse narėse). Jie atitinka techninių standartų kriterijus ir gali būti naudojami transporto priemonėje.

Priekinėje kameroje sumontuotas visiškai naujas SONY STARVIS (žvaigždžių matomumas arba matomumas žvaigždžių šviesoje) jutiklis IMX291, kuris siūlo revoliucinį naktinį režimą net visiškoje tamsoje!

Sony starvis sensor dod kamera

Technologiškai tai yra „naujos kartos“ automobilio kamera – su naujausiomis technologijomis (optika, mikroschemomis, funkcijomis), kurias siūlo automobilių rinka.

DOD LS500W yra viena geriausių kamerų sistemų su dviem priekinėmis ir galinėmis kameromis.

Tai jūsų apsaugos sistema dieną ir naktį 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Priekinę kamerą galite pritvirtinti pagal poreikį prie siurbtuko arba lipniojo laikiklio. Kompaktiška, tik 7,5 cm dydžio galinė kamera tvirtinama 3M laikikliu su lipnia juostele. Kabelio jungtis tarp kamerų yra apie 5,5 m ilgio. DOD LS500W galima prijungti prie 12/24V maitinimo šaltinio, todėl jį galima naudoti be automobilio ir kitoms transporto priemonėms, sunkvežimiams ar autobusams. Priekinė kamera taip pat lengvai pritvirtinama prie automobilio priekinio stiklo naudojant 3M lipnų laikiklį, kuris lengvai pritvirtinamas prie fotoaparato.

Iki 128GB micro SD kortelių palaikymas (apie 18 valandų įrašymo iš abiejų kamerų – 9h vienam kanalui)

Dod dviguba automobilio kamera su gps

Įrašas įrašomas iš abiejų kamerų ir derinamas su dideliu ISO jautrumu iki 12800 , leidžiančiu stebėti automobilio aplinką net esant prastam apšvietimui. Ši funkcija yra reikšminga saugumo premija stebint automobilį, kai nesate. Didelis privalumas – patobulinta naujos kartos parkavimo režimo sistema, kuri pradės įrašyti likus 15 sekundžių iki judesio aptikimo. Tai užtikrins, kad turėsite įrašą apie tai, kas nutiko nuo pradžios iki pabaigos iš abiejų kamerų priešais ir už transporto priemonės. Kai važiuojate toliau, fotoaparatas vėl persijungia į filmavimo ciklo režimą.

Automobilių saugos ir stebėjimo rinkos lyderis

Parkavimo modulis, skirtas dod kameroms

Vaizdo kamera palaiko „ micro SD“ korteles iki 128 GB (standartinės kameros iki 32 GB). Įvykus avarijai, stipriai stabdant ar pakrypus automobiliui, fotoaparato rinkinys turi G jutiklio funkciją, kuri apsaugo failus nuo smūgio. Be to, kritiniu atveju vartotojai gali rankiniu būdu apsaugoti esamą failą ilgai spausdami mygtuką „SOS“. FULL HD automobilio fotoaparatų rinkinys su pažangia WDR 2.0 technologija ir WiFi ryšiu yra jūsų patikimas palydovas keliuose.

Prekės savybės:
  • Dvigubas 1080p HD vaizdo įrašymas
  • Išplėstas ISO diapazonas iki ISO 12800
  • G-sensor failų apsauga
  • SOS funkcija – Užrakinimo funkcija
  • Parkavimo stebėjimas
  • Pažangi WDR 2.0 technologija
  • Itin lengvas objektyvas su f/1.6 diafragma
  • Palaiko 128GB Micro SD korteles
Dvigubas FULL HD 1080p vaizdo įrašymas
Jūsų automobilio vaizdas priekyje ir gale yra įrašytas 1080p kokybe ir aukšta FULL HD raiška. Be to, vaizdas užfiksuotas itin plačiu 145° priekinės ir 140° galinio vaizdo kameros žiūrėjimo kampu, kad būtų užtikrinta visiška apsauga.
Ls500w kamera Full HD raiška
Išplėstas ISO diapazonas iki 12800
DOD LS500w turi naują Sony STARVIS CMOS jutiklį su pagerintu jautrumu ne tik esant normaliam apšvietimui, bet ir prastam apšvietimui. Patobulintas diapazonas padidina greitai judančių objektų ryškumą naktį. Dabar fotoaparatas gali užfiksuoti dar daugiau detalių itin prasto apšvietimo sąlygomis.
Ls500w kamera iso 12800
Pažangi WDR 2.0 technologija
Stulbinantis vaizdo įrašas esant bet kokiai šviesai ir subalansuota ekspozicija bet kokiomis sąlygomis. Padaro nakties nuotraukas ryškesnes ir sumažina šviesos ekspoziciją, kad būtų pasiektas gražiausias vaizdas.
ls500w kamera wdr technologija
Didelė f/1.6 diafragma, puikus našumas esant silpnam apšvietimui
Didelė diafragma atspindi šviesos kiekį, patenkantį į jutiklį fotografuojant. Kuo didesnė diafragma (tmažesnis skaičius f), tuo daugiau šviesos bus užfiksuota fotoaparato jutikliu. Su plačiausia diafragma, kuri yra 66 % didesnė nei konkurentų rinkoje, DOD fotoaparatai sukuria ryškiausią vaizdą.
Ls500w priekinė ir galinė diafragma f/1.6
6G aštraus stiklo objektyvas
6 elementų aštrus objektyvas, pagamintas iš šešių stiklo sluoksnių, užtikrina stulbinantį, švarų ir neiškraipytą vaizdą.
Ls500w fotoaparato 6g stiklinis objektyvas
145° plataus kampo vaizdas
Vaizdas fiksuojamas plačiu 145° žiūrėjimo kampu, kad būtų optimalus aprėptis ir aiškumas. Priekinėje kameroje sumontuotas itin plataus kampo objektyvas, kuris padidina įrašymo diapazoną, nes panoraminis automobilio priekio vaizdas fiksuoja visas puses be iškraipymų (todėl nėra iškraipyto vaizdo).
Ls500w plataus kampo vaizdas
Parkavimo stebėjimas
Jūs būsite patenkinti šia parkavimo priežiūra net ir tada, kai pastatysite ir paliksite automobilį. Patobulintas parkavimo režimas , kuris automatiškai įsijungia praėjus 10 minučių išlipus iš transporto priemonės. Kai važiuojate toliau, kamera vėl persijungia į įrašymo režimą. Naudodami SONY STARVIS jutiklį taip pat galėsite mėgautis revoliuciniu priekinės kameros naktiniu matymu ir net visiškoje tamsoje.
Ls500w parkavimo stebėjimas
Priekinės ar galinės kameros judesio aptikimo atveju arba avarijos atveju pradedamas vaizdo įrašymas ir failas užrakinamas. Vaizdo kamera pradeda filmuoti 15 sekundžių iki judesio ar smūgio aptikimo, o tai užtikrina, kad turėsite įrašą apie tai, kas įvyko nuo pradžios iki pabaigos. Sąlyga yra ta, kad fotoaparatas turi būti maitinamas iš automobilio akumuliatoriaus, naudojant laidų rinkinį, skirtą nuolatiniam montavimui DOD DP4.
GPS procesorius su 10 Hz greičiu
Integruotas su greičiausiu 10 Hz greičio GPS, registruoja tikslesnius transporto priemonės buvimo vietos ir greičio duomenis. Leidžia įrašyti maršrutą žemėlapyje žiūrint vaizdo įrašus DOD grotuve. Šiuo metu greičiausias vaizdo kamerose naudojamas GPS atnaujinimas.
Ls500w automobilinis dvr gps procesorius
DOD GPS grotuvas V2.0
Naujoji DOD GPS Player 2.0 versija su patobulinta vartotojo sąsaja yra dar aiškesnė. Rodomi FULL HD vaizdo įrašai su realaus laiko duomenimis, tokiais kaip transporto priemonės greitis, GPS koordinatės, perkrova. Interneto ryšys rodo dabartinę transporto priemonės vietą Google žemėlapiuose.
dod gps grotuvas 2.0
Greičio radaro aptikimas
Sistema primena, kad esate netoli vietos, kurioje ribojamas greitis ir kur galima pastatyti radarą, todėl galite sulėtinti greitį. Venkite spąstų ir visada valdykite savo vairavimą.
* Šiuo metu sistema palaiko šias šalis: JAV, CA, JK, NO, PL, NL, BE, AU.
Laiko ir datos sinchronizavimas
Automatinis laiko kalibravimas, nepriklausomas nuo rankinio laiko reguliavimo. Su integruotu 10 kartų spartaus GPS procesoriumi jis gali tiksliai sukalibruoti vietinį laiką ir automatiškai jį išsaugoti fotoaparato atmintyje.
Kelio analizė
Tai nauja funkcija, skirta apskaičiuoti atstumą, laiką ir vidutinį jūsų maršruto greitį nuo taško A iki taško B. Pavyzdžiui, pagal kelio analizės duomenis galite rasti trumpiausią arba greičiausią būdą dirbti iš namų. Tai labai ekonomiškas ir praktiškas būdas taupyti laiką ir degalų sąnaudas.
G jutiklio apsauga nuo smūgių
Avarijos, avarinio stabdymo ar automobilio pakrypimo metu jis automatiškai apsaugos visus saugomus ir esamus įrašus. Naudojant šią funkciją, failai nebus ištrinti ar perrašomi net įrašant laiko kilpą.
Rankinis failų užraktas – SOS apsauga
Neatidėliotinos situacijos atveju naudotojai gali apsaugoti esamą failą ilgai paspaudę mygtuką „SOS“, kuris apsaugo failą nuo įrašymo ciklo ir apsaugo nuo perrašymo kitais failais.
Automatinis įrašymas ir išjungimas
Užvedus automobilį, kamera automatiškai pradės filmuoti. Išjungus variklį, fotoaparatas išsijungia automatiškai, nepaspaudus jokio mygtuko.

Ciklinis įrašymas – ciklinis įrašymas
Kai įdėtoje „microSD“ kortelėje yra pilna vietos, ji gali automatiškai perrašyti senesnius failus naujais, todėl failai nuolat ištrinami iš naujo.

Slaptažodžio apsauga.
Kai nustatysite slaptažodį, galėsite neleisti kitiems ištrinti jūsų vaizdo įrašų ar nuotraukų.
Palaiko 128GB Micro SD korteles
4 kartus didesnis atminties suderinamumas, palyginti su senesniais fotoaparatų modeliais, palaiko iki 128 GB „micro SD“ ir daugiau nei 18 valandų įrašymo.
Produkto specifikacijos:
Vaizdo raiška: priekinė kamera: 1920x1080 @ 30 kadrų per sekundę, galinė 1920x1080 @ 30 kadrų per sekundę
Jutiklis: SONY STARVIS CMOS jutiklis
Plataus kampo priekinis objektyvas: 145°
Plataus kampo galinis objektyvas: 140°
Priekinė diafragma: f/1.6
Galinė diafragma: f/1.6
ISO jautrumas: iki ISO 12800
Vaizdo įrašo formatas: MOV
Įrašymo laikmena: Micro SDHC/SDXC Class 10 (iki 128 GB)
Garsas: mikrofonas ir mono garsiakalbis (įtraukta)
Baterija: 3,7V 180mAh ličio baterija
Įėjimo galia: 5V 1,5A
Priekinės kameros matmenys: 112,6 (D) * 61,5 (W) * 33,4 (V) mm
Galinės kameros matmenys: 75,2 (D) * 26 (W) * 38,8 (V) mm
Priekinės kameros svoris: 110 g
Galinės kameros svoris: 41 g
Darbinė temperatūra -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

Pridedami priedai:

1x Profi automobilinė kamera skirta DOD LS500W
1x galinė kamera su lipniu laikikliu
1x jungiamasis laidas su galine kamera (5M)
1x automobilinis įkroviklis 12-24V (4M ilgintuvas)
1x laikiklis
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės