DOD RX300W – veidrodinė kamera su atbulinės eigos kumšteliu

SKU: 55-023 Turiu klausimą
Gamintojas DOD
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 228,25 U$
Kaina įskaitant PVM 273,90 U$
- +

Prekės aprašymas DOD RX300W – veidrodinė kamera su atbulinės eigos kumšteliu

DOD RX300W - veidrodinė kamera su atbulinės eigos kameros palaikymu galite įsigyti internetu gera kaina. Prekė yra sandėlyje, paruošta užsakyti. Geriausias iš geriausių. DOD RX300W yra 1 cm plono dizaino , todėl lengvai pritaikomas prie klasikinio galinio vaizdo veidrodėlio. Reguliuojamas objektyvo kampas yra apie 60% didesnis nei anksčiau, kas leidžia reguliuoti horizontalų ir vertikalų kampą iki 40 laipsnių. DOD RX300W su daugiasluoksne vakuumine veidrodžio paviršiaus danga gali panaikinti už jus važiuojančios transporto priemonės žibintų akinimą . Valdymo klaviatūra yra paprasta ir lengva valdyti tamsoje.

Automobilio kamera galinio vaizdo veidrodyje DOD RX300W su atbulinės eigos kameros palaikymu

dod rx300w su atbulinės eigos kamera

Kamera galinio vaizdo veidrodėlyje yra unikali daugiausia tuo, kad ji leidžia per vaizdo įvestį prijungti bet kurią atbulinės eigos kamerą. Kai atbulinės eigos pavara (atbulinės eigos kamera prijungta prie atbulinės eigos žibintų) , atbulinės eigos kameros vaizdas bus rodomas LCD ekrane (vaizdas iš šios kameros neįrašomas). Galite naudoti bet kurią atbulinės eigos kamerą, kuri turi tą pačią vaizdo lizdo jungtį.

Integruotas G jutiklis , skirtas automatiškai paleisti failų apsaugą nuo smūgio, avarinio stabdymo arba kai automobilis pasviręs, automatiškai apsaugos visus esamus ir saugomus vaizdo failus. Tai suteikia FULL HD vaizdo kokybę, kurios skiriamoji geba yra iki 1920x1080. Platus 140° matymo kampas fiksuoja įvykius priešais transporto priemonę ir abiejose pusėse. Fotoaparatą galima prijungti prie 12/24V maitinimo šaltinio , todėl naudoti galima be problemų ne tik asmeninėje transporto priemonėje, bet ir kitose transporto priemonėse, pavyzdžiui, sunkvežimiuose ar autobusuose.

Taip pat siūlome modelį RX400W, kuris lyginant su modeliu RX300W turi funkciją GPS Logger (kiti parametrai identiški).

dod rx300w galinio vaizdo veidrodėlis

Kamera turi didesnį žiūrėjimo plotą, o 4,3 colių plačiaekranis (16:9) ekranas suteikia platesnį vaizdo įrašų atkūrimo ekraną. WDR technologija leidžia prisitaikyti prie aplinkos ryškumo, todėl sukuria ryškesnius naktinius kadrus ir sumažina stiprią ekspoziciją Pasiekite gražiausią vaizdą. Jame yra 3DNR funkcija – skaitmeninis triukšmo mažinimas ir šešių elementų aštrus objektyvas , sudarytas iš 6 sluoksnių stiklo ir užtikrinantis stulbinančiai aiškų ir neiškraipytą vaizdą. DOD RX300W yra su velcro juostele , kuri yra tvirtesnė ir patikimesnė montavimo ant originalaus galinio vaizdo veidrodžio metodas.


4,3 colio 16:9 plačiaekranis LCD ekranas. Kamera turi didelį plačiaekranį ekraną, kuris suteikia aiškų ir pakankamai didelį vaizdą, tinkantį rodyti nustatymus ir leisti vaizdo įrašus tiesiai fotoaparato ekrane.

Kamera dod rx300w


Klaviatūros valdymas tamsoje yra paprastas ir lengvas. Inovatyvus LED graviruotas klaviatūros apšvietimas yra paprastas naudoti net ir be šviesos automobilio viduje. Foninis apšvietimas automatiškai išsijungia po 10 sekundžių. Praktiškas, patogus ir elegantiškas.

Mygtukai su apšvietimu dod rx400w


Reguliuojamo kampo objektyvas bet kuria kryptimi. DOD RX300W reguliuojamo kampo objektyvas yra apie 60% didesnis nei anksčiau, o horizontalius ir vertikalius kampus galima reguliuoti iki 40 laipsnių. Jis turi visą matymo kampo diapazoną, kad būtų galima žymiai pagerinti daugumos veidrodžių fiksavimo galimybes.

Reguliuojamas objektyvas dod rx400w


Veidrodis nuo akinimo. Važiuojant naktį nuo veidrodėlio atsispindi šviesa, kuri erzina ir apakina vairuotojo akis. DOD RX300W su daugiasluoksne vakuumine veidrodžio paviršiaus danga gali panaikinti už jus važiuojančios transporto priemonės priekinių žibintų akinimą .

Neakinantis stiklas dod rx400w

Atbulinės eigos arba parkavimo kameros palaikymas. Šis gaminys palaiko atbulinės eigos kameros pridėjimą. Savo saugumui galite įsigyti atbulinės eigos kamerą. Atvirkštinis vaizdas rodomas 4,3 colių dideliame ekrane, todėl galite lengvai matyti, kas vyksta už nugaros, ir taip sumažinti traumų tikimybę.

Palaiko galinio vaizdo kamerą dod rx400w

Galinga WDR technologija. Stulbinantis vaizdo įrašas bet kokioje šviesoje. WDR technologija, gerai subalansuota ekspozicija, nesvarbu, saulėta diena ar naktis. Atkuriami ryškesni vaizdai ir sumažinamas stiprus šviesos poveikis, kad būtų pasiektas gražiausias vaizdas.

WDR technologija dod rx400w

3DNR (skaitmeninis triukšmo mažinimas) – skaitmeninis triukšmo mažinimas – sumažina grūdėtą vaizdą esant prastam apšvietimui. Skaitmeninio triukšmo mažinimo sistema gali efektyviai sumažinti skaitmeninio signalo triukšmą, kai reikia, ir užtikrina švarius, natūralius vaizdus.

3D sumažinimas dod rx400w

Detalių (vandens ženklo) rodymas vaizdo įraše. Kai įvyksta avarija ar kiti įvykiai kelyje, ši funkcija leidžia akimirksniu patikrinti tikslią įrašymo datą ir laiką. Ir tai sustiprins įrodymų patikimumą įrodant atsakomybę.

vandens ženklas dod rx400w

Pažangus 6G stiklo objektyvas – šešių sluoksnių stiklo derinys, tai sudėtingas 6G aštrus objektyvas. Dėl tikslaus šviesos kelio sukuriamas stulbinančiai ryškus, aiškus ir neiškraipytas vaizdas.

6 gramų objektyvas dod rx400w

Velcro juostelė. Tradicinis montavimas naudojant segtuką arba guminius galus dažnai praranda elastingumą. Norint pasiekti tvirtesnį tvirtinimą, DOD RX300W yra su lipnia juostele, kuri yra tvirtesnis ir patikimesnis tvirtinimo ant originalaus galinio vaizdo veidrodėlio būdas.

Velcro juostelė dod rx400w

Itin plonas dizainas. Pats laikas nustatyti automobilių galinio vaizdo veidrodėlių plonumo standartą. DOD RX300W su 1 cm plonu dizainu yra pritaikomas prie originalaus galinio vaizdo veidrodėlio jūsų transporto priemonėje.

1 cm storio dod rx400w kamera

Produkto specifikacijos:

Vaizdo įrašo raiška: 1920 x 1080 @ 30 kadrų per sekundę, 1280 x 720 @ 30 kadrų per sekundę, 1280 x 720 @ 60 kadrų per sekundę, 848 x 480 @ 30 kadrų per sekundę, 640 x 480 @ 30 kadrų per sekundę
Jutiklis: 3 megapikselių 1/3 "CMOS
Platus kampas: 140°
ISO: automatiniai nustatymai
4,3 "16:9 plačiaekranis
Suspausto vaizdo formatas – H.264
Atminties kortelė: išorinė Micro SDHC Class 10 (palaikoma iki 32 GB)
Integruotas mikrofonas/garsiakalbis
Integruota didelės talpos baterija: 3,7V 320mAh
Maitinimas: 5V 1,5A
Dydis: 8,5x31x1 cm
Svoris: 298 g
Darbinė temperatūra: -20 °C ~ 65 °C

Pridedami priedai:

1x profesionali automobilio kamera DOD RX300W
1x automobilinis pakrovėjas
1x vaizdo kabelis atbulinės eigos kamerai prijungti
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės