Dūmų detektoriaus kamera FULL HD + WIFI + IR LED

SKU: 10-185 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 137,50 U$
Kaina įskaitant PVM 165,00 U$
- +

Prekės aprašymas Dūmų detektoriaus kamera FULL HD + WIFI + IR LED

Dūmų detektoriaus kamera FULL HD + WIFI + IR LED naktinis matymas. Dūmų signalizacijos kamera skirta paslėptam žmonių stebėjimui internetu per WiFi su palaikymu (Android/iOS) garantuos jums saugumą ir namų ar darbo erdvės kontrolę. Paslėpta šnipinėjimo kamera – stebėkite, kas vyksta erdvėje, kurią norite stebėti. Šiais laikais svarbu saugoti savo privatumą ir tai, ką mėgstame. Įprasti fotoaparatai vis dar naudojami dažnai, tačiau kartais nenorime, kad fotoaparatas būtų matomas ar per daug pastebimas. Ši paslėpta kamera yra dūmų jutiklio imitacijoje , kuri užtikrina , kad niekas jos nepastebės ir įrašysite viską, ko jums reikia. Šnipinėjimo paslėpta kamera, kurią galite įsigyti internetu už gerą kainą tiesiai mūsų parduotuvėje.

Dūmų detektoriaus kamera wifi

Paslėpta kamera jūsų bute taip pat turi pranašumą, nes gali stebėti ir stebėti, pavyzdžiui, jūsų augintinius ar vaikus, kai esate darbe – ji neblaško dėmesio kaip įprastos kameros ir dėl savo dizaino puikiai tinka patalpoje. Dėka 90 laipsnių įrašymo kampo ir tvirtinimo prie sienos, fotoaparatas užfiksuoja daug daugiau vaizdų nei padėtas, pavyzdžiui, ant stalo. Jis taip pat įrašo vaizdo įrašą su garsu ir palaiko iki 32 GB talpos „micro SD“ korteles.

Paslėptos kameros dūmų detektorius – gyvūnų, namų, konferencijų ar vaikų stebėjimas internetu per WiFi.

paslėpta kamera dūmų detektoriuje

Didžiausias privalumas – ši vaizdo kamera turi WiFi . Galite prisijungti prie jo naudodami programą, skirtą „Androi“ ir „iOS“, ir galite lengvai žiūrėti , kas vyksta visur, kur turite interneto prieigą . Taip pat galite keisti fotoaparato nustatymus arba įrašyti vaizdus ar vaizdo įrašus tiesiai į savo mobilųjį telefoną. Šnipinėjimo kamera filmuoja Full HD raiška – nustatymuose per mobilųjį taip pat galite keisti kameros skiriamąją gebą, kas gali išsaugoti duomenis žiūrint tiesioginę transliaciją. IR naktinis matymas pagerina matomumą esant prastam apšvietimui, todėl galite tiksliai matyti, kas vyksta net be dienos šviesos. Dūmų detektoriaus kamera įrašo medžiagą į micro SD kortelę iki 32 GB. Pilnai įkrautas fotoaparatas gali veikti 1,5 valandos, tačiau turi didelį pranašumą, kad jis taip pat gali būti maitinamas tiesiogiai iš maitinimo šaltinio , todėl jį riboja tik atminties kortelės dydis.

Nepastebima kamera, paslėpta dūmų jutiklio imitacijoje.

dūmų signalizacijos kamera

Techninės specifikacijos:

Rezoliucija – 1920*1080p / 1280*720p / 640*480p – 25 kadrai per sekundę
Vaizdo įrašo formatas – AVI
Suspaudimas – H.264
Fotografavimo kampas – 90 laipsnių
Judesio aptikimas – iki 6 metrų
Min. apšvietimas: 0,05 liukso
Maksimalus įrašymo laikas – iki 2 valandų
Atminties tipas - Micro SD kortelė (nepridedama)
Maksimali micro SD talpa: 32 GB
Baterijos talpa: 2000mah
Energijos sąnaudos: 260mah/3,7V

Pakuotės turinys:

1x kamera dūmų jutiklyje
1x kabelis
1x adapteris
1x montavimo bėgelis
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės