Dviguba automobilio kamera su GPS – DOD LS500W+

SKU: 55-056 Turiu klausimą
naujas Dviguba automobilio kamera su GPS – DOD LS500W+
Gamintojas DOD
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 366,66 U$
Kaina įskaitant PVM 440,00 U$
- +

Prekės aprašymas Dviguba automobilio kamera su GPS – DOD LS500W+

Prietaisų skydelio „Full HD“ dviguba automobilio kamera DOD LS500W+ . Automobilių saugos ir stebėjimo rinkos lyderis – profesionali automobilio kamera. Kamera su SONY STARVIS vaizdo jutikliu, 10Hz GPS įrašymu, parkavimo režimu ir ISO verte iki 12800 . DOD LS500W+ yra viena iš pirmųjų DOD prietaisų skydelio kamerų su neprilygstamos kokybės FULL HD 1080p vaizdo įrašu abiejuose vaizdo kanaluose su 30 kadrų per sekundę įrašymo dažniu.

Fiksuoja 1080p HD vaizdo įrašą per didelį 6G stiklinį objektyvą su f/1.6 diafragma , kad vaizdas būtų aiškus ir švarus. H.264 vaizdo glaudinimas. MOV failas, duomenų srautas apytiksl. 15 Mbps kiekvienam kanalui. Viena minutė esant 1080p 30 kadrų per sekundę vaizdo įrašui iš vieno kanalo yra maždaug. 110 MB. Palaiko micro SD iki 128 GB.

dviguba automobilio kamera - dod ls500w +

Palyginti su modeliu DOD LS500W , DOD LS500W+ fotoaparato modelis turi 3" LCD ekraną (DOD LS500W turi 2,7") , 900 mAh talpos ličio bateriją (DOD LS500W turi 180 mAh) ir poliarizuojantį CPL filtrą . saulės atspindžiai. Kiti DOD LS500W+ ir LS500W kamerų parametrai ir savybės yra identiški.

Be to, kameros ISO jautrumas yra iki 12 800, kad būtų galima puikiai fotografuoti prasto apšvietimo sąlygomis ir filmuoti naktį. Integruotas 10 Hz GPS procesorius leidžia vairuotojams fiksuoti tikslų greitį ir padėtį. DOD LS500W+ modelis yra tiesiog valdomas mygtukais ir aiškiu 3,0 colių LCD ekranu .

Kameros rinkinys turi plataus kampo objektyvą iki 145° priekinės kameros ir 140° galinės kameros , leidžiančios turėti tikrai platų vaizdą aplink automobilį, priartėjus prie žuvies akies parametrų. Galinės kameros naudojimas yra neprivalomas, priekinę kamerą taip pat galima naudoti atskirai . Kalbant apie grynai optinius parametrus, DOD LS500W+ yra lygiavertis DOD RC500S (ir atvirkščiai). Taip pat yra galimybė pasukti vaizdą 180 laipsnių kampu priekinei ir galinei kamerai (kamerą galima montuoti „aukštyn kojomis“). Integruota ličio baterija , kurios talpa 900 mAh.

3 kartos parkavimo režimas – „dod“ kamera

Automobilių saugos ir stebėjimo rinkos lyderis

Visiškai naujas 3-IOS KARTOS STOVIMO REŽIMAS

Didelis privalumas – patobulinta naujos kartos atnaujinimo 3.0 parkavimo režimo funkcija. Gera kamera įrašo vairuojant, tačiau geresnė kamera stebės jūsų automobilį 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę . Galite pasirinkti vieną iš 3 jums tinkamiausio patobulinto parkavimo režimo režimų: 1. AUTOMATINIS JUDĖJIMO APTIKRINIMAS arba 2. AUKŠTA RAIŠKA mažo dydžio režimu – didelė raiška mini dydžiu (numatytasis nustatymas) arba 3. LAIKAS – laiko tarpo įrašymas. Užtikrinkite ramybę ir tylą nuolat įrašydami, net kai pastatėte automobilį ir palikote automobilį.


* Sąlyga – turi būti atnaujinta naujausia fotoaparato programinė įranga*

3 stebėjimo režimai – dod ls500w +

Kaip veikia naujasis patobulintas parkavimo režimas 3.0, galite tiesiogiai pamatyti šiame vaizdo įraše:

1. Automatinis judesio arba smūgio aptikimas

Judantys objektai prieš kamerą arba dramatiškas apšvietimo pasikeitimas ar bet koks poveikis bus automatiškai įvertinami ir prasidės įrašymas, jei judėjimas / pokytis pasieks nustatytą parametrą. Kai aptinkamas judesys arba smūgis, vienu metu pradedama įrašyti vaizdo failą iš abiejų kamerų ir failas užrakinamas.

automobilio aptikimas – pridėkite automobilio kamerą

2. High-Res režimas – didelė raiška mini dydžiu

Išties minimaliai pasikeitus įrašyto vaizdo kokybei, DOD Tech technologija yra pirmoji ir vienintelė technologija, kuri parkavimo režimu sugeba įrašyti visą įrašą jums nesant transporto priemonėje , tik minimaliai pablogindama vaizdo kokybę. Visa naktis vaizdo įraše užims apie 10 GB . Mažiau nei 1/5 klasikinio failo dydžio.

didelė raiška – dod ls500w +

3. Laiko tarpas

Ar parkuojate daugiau dienų? Laiko delsa leidžia per kelias minutes patikrinti dienų turinį. Laikino vaizdo kamera fotografuoja (pagal nustatytą kadrų dažnį). Funkcija automatiškai sugrupuos užfiksuotas nuotraukas į nenutrūkstamą vaizdo įrašą. Dėl to per kelias minutes galėsite pamatyti įrašą, pvz., 24 valandas . Tinka stebėti transporto priemonę ilgo nebuvimo metu. Todėl jis skirtas fiksuoti statinius vaizdus, todėl transporto priemonė neturi judėti.

time lapse - dod camera


Patobulintas parkavimo režimas , kuris automatiškai įsijungia praėjus 10 minučių išlipus iš transporto priemonės. Kai važiuojate toliau, kamera vėl persijungia į įrašymo režimą. Naudodami SONY STARVIS jutiklį taip pat galėsite mėgautis revoliuciniu priekinės kameros naktiniu matymu ir net visiškoje tamsoje. Sąlyga yra ta, kad fotoaparatas būtų maitinamas iš automobilio akumuliatoriaus, naudojant laidų rinkinį, skirtą nuolat montuoti DOD DP4 transporto priemonėje.

*Sąlyga – atnaujinta naujausia fotoaparato programinė įranga.*

parkavimo priežiūra - dod ls500w +


Sertifikuota vaizdo kamera, skirta naudoti visoje ES (ty Austrijoje, Vokietijoje ir kitose valstybėse narėse). Jie atitinka techninių standartų kriterijus ir gali būti naudojami transporto priemonėje.

Priekinėje kameroje sumontuotas visiškai naujas SONY STARVIS (žvaigždžių matomumas arba matomumas žvaigždžių šviesoje) jutiklis IMX291, kuris siūlo revoliucinį naktinį režimą net visiškoje tamsoje!

Dod automobilio kamera - sony starvis jutiklis

Technologiškai tai yra „naujos kartos“ automobilio kamera – su naujausiomis technologijomis (optika, mikroschemomis, funkcijomis), kurias siūlo automobilių rinka.


DOD LS500W+ yra viena geriausių kamerų sistemų su dviem priekinėmis ir galinėmis kameromis.

Tai jūsų automatinė apsaugos sistema dieną ir naktį 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Priekinę kamerą galite pritvirtinti pagal poreikį prie siurbtuko arba lipniojo laikiklio. Kompaktiška, tik 7,5 cm dydžio galinė kamera tvirtinama 3M laikikliu su lipnia juostele. Kabelio jungtis tarp kamerų yra apie 5,5 m ilgio. DOD LS500W+ galima prijungti prie 12/24V maitinimo šaltinio, todėl jį galima naudoti be automobilio ir kitoms transporto priemonėms, sunkvežimiams ar autobusams. Priekinė kamera taip pat lengvai pritvirtinama prie automobilio priekinio stiklo naudojant 3M lipnų laikiklį, kuris lengvai pritvirtinamas prie fotoaparato.

Palaikoma iki 128 GB micro SD kortelė (apie 18 valandų įrašymo iš abiejų kamerų – 9 valandos vienam kanalui)

dviguba automobilio kamera dod ls500w +

Įrašas įrašomas iš abiejų kamerų ir derinamas su dideliu ISO jautrumu iki 12800 , leidžiančiu stebėti automobilio aplinką net esant prastam apšvietimui. Ši funkcija yra reikšminga saugumo premija stebint automobilį, kai nesate.

Automobilio kamera palaiko micro SD korteles iki 128GB (įprastos kameros tik iki 32GB). Įvykus avarijai, stipriai stabdant ar pakrypus automobiliui, fotoaparatų rinkinys turi G jutiklio funkciją , kuri apsaugo failus susidūrimo atveju. Be to, kritiniu atveju jis leidžia vartotojams rankiniu būdu apsaugoti esamą failą paspaudus mygtuką „SOS“. FULL HD automobilių kamerų rinkinys su pažangia WDR 2.0 technologija yra jūsų patikimas palydovas keliuose.

Prekės savybės:
  • Dvigubas 1080p HD vaizdo įrašymas
  • Išplėstas ISO diapazonas iki ISO 12800
  • G-sensor failų apsauga
  • SOS funkcija – užrakto funkcija
  • Parkavimo stebėjimas
  • Pažangi WDR 2.0 technologija
  • Itin lengvas objektyvas su f/1.6 diafragma
  • Palaiko 128 GB Micro SD kortelę

Dvigubas FULL HD 1080p vaizdo įrašymas
Jūsų automobilio priekio ir galo vaizdai įrašomi 1080p kokybe ir aukšta FULL HD raiška. Be to, vaizdas užfiksuotas itin plačiu žiūrėjimo kampu – 145° priekinė kamera ir 140° galinė kamera, kad būtų užtikrinta visiška apsauga.
Full HD raiška - ls500w +
Išplėstas ISO diapazonas iki 12800

DOD LS500W+ turi naują Sony STARVIS CMOS jutiklį su pagerintu jautrumu ne tik esant normaliam apšvietimui, bet ir prastam apšvietimui. Patobulintas diapazonas padidina greitai judančių objektų ryškumą naktį. Dabar fotoaparatas gali užfiksuoti dar daugiau detalių itin prasto apšvietimo sąlygomis.
ISO 12800 diapazonas - automobilio kamera
Pažangi WDR 2.0 technologija

Stulbinantis vaizdo įrašas esant bet kokiai šviesai ir subalansuota ekspozicija bet kokiomis sąlygomis. Padaro nakties nuotraukas ryškesnes ir sumažina šviesos ekspoziciją, kad būtų pasiektas gražiausias vaizdas.
wdr technologija – dod ls500w +
Didelė f/1.6 diafragma, puikus našumas esant silpnam apšvietimui
Didelė diafragma atspindi šviesos kiekį, patenkantį į jutiklį fotografuojant. Kuo didesnė diafragma (tmažesnis skaičius f), tuo daugiau šviesos bus užfiksuota fotoaparato jutikliu. Su plačiausia diafragma, kuri yra 66 % didesnė nei konkurentų rinkoje, DOD fotoaparatai sukuria ryškiausią vaizdą.
objektyvo diafragma - ls500w +
6G aštraus stiklo objektyvas

6 elementų aštrus objektyvas, pagamintas iš šešių stiklo sluoksnių, užtikrina stulbinantį, švarų ir neiškraipytą vaizdą
6g stiklinis lęšis ls500w +
Platus matymo kampas 145°

Vaizdas fiksuojamas plačiu 145° žiūrėjimo kampu, kad būtų optimalus aprėptis ir aiškumas. Priekinėje kameroje sumontuotas itin plataus kampo objektyvas, kuris padidina įrašymo diapazoną, nes panoraminis automobilio priekio vaizdas fiksuoja visas puses be iškraipymų (todėl nėra iškraipyto vaizdo).
145 laipsnių platus kampas - ls500w +
Reguliuojamas poliarizuojantis filtras – žymiai sumažina akinimą. Tai leidžia geresnius kadrus, geresnį kontrastą ir, svarbiausia, ženkliai sumažina šviesos atspindį ant priekinio stiklo, todėl kadrai yra aiškesni ir be akinimo.
poliarizuojantis filtras - ls500w +
3 colių 16:9 plačiaekranis ekranas. Kamera turi didelį plačiaekranį ekraną, užtikrinantį aiškų ir pakankamai didelį vaizdą, tinkantį rodyti nustatymus ir leisti vaizdo įrašus tiesiai kameros ekrane.
3 colių ekranas – dod ls500w +
GPS procesorius su 10 Hz greičiu

Integruotas su greičiausiu 10 Hz greičio GPS, registruoja tikslesnius transporto priemonės buvimo vietos ir greičio duomenis. Leidžia įrašyti maršrutą žemėlapyje žiūrint vaizdo įrašus DOD grotuve. Šiuo metu greičiausias vaizdo kamerose naudojamas GPS atnaujinimas.

gps procesorius - dod ls500w +
DOD GPS grotuvas V2.0
Naujoji DOD GPS Player 2.0 versija su patobulinta vartotojo sąsaja yra dar aiškesnė. Rodomi FULL HD vaizdo įrašai su realaus laiko duomenimis, tokiais kaip transporto priemonės greitis, GPS koordinatės, perkrova. Interneto ryšys rodo dabartinę transporto priemonės vietą Google žemėlapiuose.
dod player - dod ls500w +
Greičio radaro aptikimas
Sistema primena, kad esate netoli vietos, kurioje ribojamas greitis ir kur galima pastatyti radarą, todėl galite sulėtinti greitį. Venkite spąstų ir visada valdykite savo vairavimą.
* Šiuo metu sistema palaiko šias šalis: JAV, CA, JK, NO, PL, NL, BE, AU.
greičio radaras - dod ls500w +
Laiko ir datos sinchronizavimas

Automatinis laiko kalibravimas, nepriklausomas nuo rankinio laiko reguliavimo. Su integruotu 10 kartų spartaus GPS procesoriumi jis gali tiksliai sukalibruoti vietinį laiką ir automatiškai jį išsaugoti fotoaparato atmintyje.

laiko ir datos sinchronizavimas - ls500w +
Kelio analizė
Tai nauja funkcija, skirta apskaičiuoti atstumą, laiką ir vidutinį jūsų maršruto greitį nuo taško A iki taško B. Pavyzdžiui, pagal kelio analizės duomenis galite rasti trumpiausią arba greičiausią būdą dirbti iš namų. Tai labai ekonomiškas ir praktiškas būdas taupyti laiką ir degalų sąnaudas.
kelio analizė - ls500w +
G jutiklio duomenų apsauga smūgio atveju.

Avarijos, avarinio stabdymo ar automobilio pakrypimo metu jis automatiškai apsaugos visus saugomus ir esamus įrašus. Naudojant šią funkciją, failai nebus ištrinti ar perrašomi net įrašant laiko kilpą.

g jutiklis - ls500w +
Rankinis failų užrakinimas – SOS apsauga

Neatidėliotinos situacijos atveju naudotojai gali apsaugoti esamą failą ilgai paspaudę mygtuką „SOS“, kuris apsaugo failą nuo įrašymo ciklo ir apsaugo nuo perrašymo kitais failais.

sos rankinis failų užrakinimas - ls500w +
Automatinis įrašymas ir išjungimas

Užvedus automobilį, kamera automatiškai pradės filmuoti. Išjungus variklį, fotoaparatas išsijungia automatiškai, nepaspaudus jokio mygtuko.

automatinis įkėlimas ir įjungimas - ls500w +
Ciklinis įrašymas – ciklinis įrašymas

Kai įdėtoje „microSD“ kortelėje yra pilna vietos, ji gali automatiškai perrašyti senesnius failus naujais, todėl failai nuolat ištrinami iš naujo.
kilpos įrašymas - ls500w +
Slaptažodžio apsauga.

Kai nustatysite slaptažodį, galėsite neleisti kitiems ištrinti jūsų vaizdo įrašų ar nuotraukų.

slaptažodžio apsauga - ls500w +
Palaiko 128GB Micro SD kortelę

4 kartus didesnis atminties suderinamumas, palyginti su senesniais fotoaparatų modeliais, palaiko iki 128 GB „micro SD“ ir daugiau nei 18 valandų įrašymo.

Palaikymo kortelė iki 128GB - LS500W +
Produkto specifikacijos:
Vaizdo įrašo raiška: priekinė kamera: 1920x1080 @ 30 kadrų per sekundę, galinė kamera 1920x1080 @ 30 kadrų per sekundę
Jutiklis: SONY STARVIS CMOS jutiklis
Ekranas: 3 colių 16:9 TFT LCD ekranas
Plataus kampo priekinis objektyvas: 145°
Plataus kampo galinis objektyvas: 140°
Priekinė diafragma: f/1.6
Galinė diafragma: f/1.6
ISO jautrumas: iki ISO 12800
Vaizdo įrašo formatas: MOV
Įrašymo laikmena: Micro SDHC / SDXC klasė 10 (iki 128 GB)
Garsas: mikrofonas ir mono garsiakalbis (įtraukta)
Baterija: 3,7V 900mAh ličio baterija
Įėjimo galia: 5V 1,5A
Priekinės kameros matmenys: 112 (ilgis) * 71,9 (plotis) * 36,4 (aukštis)
Galinės kameros matmenys: 75,2 (ilgis) * 26 (plotis) * 38,8 (aukštis) mm
Priekinės kameros svoris: 145 g
Galinės kameros svoris: 41 g
Darbinė temperatūra -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

Pridedami priedai:

1x profesionali automobilio kamera DOD LS500W+
1x poliarizuojantis CPL filtras
1x galinė kamera su lipniu laikikliu
1x Jungiamasis laidas su galine kamera (5M)
1x automobilinis įkroviklis 12-24V (pailginamasis laidas 4M)
1x laikiklis
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės