Elektroninis balso vertėjas LANGIE S2 - su SIM kortelės palaikymu

SKU: 70-004 Turiu klausimą
Gamintojas LANGIE
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 339,16 U$
Kaina įskaitant PVM 407,00 U$
- +

Prekės aprašymas Elektroninis balso vertėjas LANGIE S2 - su SIM kortelės palaikymu

Elektroninis balso vertėjas Comet LANGIE S2 - su SIM kortelės palaikymu ( 53 kalbos ). Unikalus skaitmeninis balso vertėjas atvers jums naujų galimybių visame pasaulyje!

LANGIE yra naujoje S2 versijoje , kurioje yra daug patobulinimų, palyginti su jo pirmtaku LT-52. Visų pirma, tai nebėra tik sudarytojas, bet ir visas turistinis vadovas . Svarbiausias skirtumas – 3G SIM kortelės palaikymas – LANGIE GLOBAL SIM, su kuria galima bendrauti 160 pasaulio šalių.

Dvipusis balso vertimas su tiesioginiu balso vertimu, todėl jums nebebus problemų suprasti žmones keliaujant po pasaulį. Mėgstate keliauti ir atrasti naujas vietas? Ar reikia išversti kalbą? Jūs tikrai prisimenate nemalonias situacijas, kurios įvyko dėl kalbos barjero. Jau nebe! Skaitmeninis balso vertėjas LANGIE, kuriame yra iki 53 neįtikėtinų kalbų, įskaitant slovakų arba čekų , palengvins jūsų bendravimą užsienyje. Neabejotinai įdomus bus ir baterijos veikimo laikas, kuris budėjimo režimu siekia iki 5 dienų .

Naudokite vertimą 160 šalių visame pasaulyje naudodami LANGIE GLOBAL SIM kortelę

balso vertėjas LANGIE S2 160 šalių 3G SIM
Jei neturite WiFi tinklo, galite prisijungti prie interneto naudodami 3G n tinklą. Naudojant Langie Global SIM kortelę, kurią įsigijus yra pradinis 10 USD kreditas (apie 50 MB , kurį galite panaudoti daugiau nei 500 vertimų – vidutiniškai 7 sekundes vienai frazei) daugiau nei 160 pasaulio šalių. Visas šalių sąrašas ČIA .
LANGIE GLOBAL SIM kortelės galiojimo laikas neribojamas ir baigiasi tik tuo atveju, jei SIM kortelė nenaudojama ilgiau nei 2 metus. Išnaudojus išankstinio apmokėjimo duomenis, įvedę telefono numerį ir pasirinkę apmokestinimo būdą, galėsite papildyti SIM kortelę tiesiogiai per svetainę www.langieglobalsim.com .

LANGIE S2 vertėjas taip pat siūlo galimybę sukurti LANGIE GLOBAL SIM kortelės prieigos tašką – 3G HOT SPOT. Jei norite sukurti ir bendrinti Hotspot Langie prieigos tašką su kitais įrenginiais (pvz., mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu) ir naudoti interneto duomenis visame pasaulyje, geriau pasirinkti riboto laiko interneto duomenų paketą su didesniu duomenų kiekiu. (pvz., 1GB - 5GB). Jei naudojate SIM kortelę tik internetiniam vertimui per LANGIE, kuris sunaudoja tik nedidelį kiekį duomenų, pakanka papildyti kreditą (10 USD - 100 USD, kas yra apie 50 MB - 500 MB duomenų) ir šie duomenys yra neribotos trukmės, todėl galite juos naudoti 1-2 metus (neribotas galiojimo laikas).

Dabar į LANGIE galite įdėti bet kurią SIM kortelę , tačiau, jei nenorite, nereikia įdėti jokios SIM kortelės. Tiesiog prisijunkite prie turimo WiFi tinklo ir LANGIE vertimas veiks taip, kaip turėtų.

LANGIE S2 PROMO VIDEO

Langie taip pat naudojasi dirbdamas užsienyje.

Jei laisvai nekalbate užsienio kalba tos šalies, kurioje ketinate dirbti, LANGIE yra puikus sprendimas jums. Ar moterims slaugytojo darbuose užsienyje, ar vyrams įvairiuose statybos darbuose.

LANGIE vertėjo naudojimas užsienyje

Jokių papildomų mokesčių už atnaujinimus ar kitus paslėptus mokesčius. Nereikia registruoti asmeninių duomenų ar įdiegti programos į mobilųjį telefoną.

elektroninis balso vertėjas langie

LANGIE elektroninis balso vertėjas atvers jums naujų galimybių visame pasaulyje! Jis skirtas visiems , nesvarbu, ar tai būtų vaikai, ar vyresni žmonės , kurie įvertins paprastą vertėjo naudojimą. Balso vertėjas , kuris bus su jumis visur, kur eisite. Jis gali lengvai išversti ilgus sakinius (ne tik trumpas frazes). LANGIE internetinis ir neprisijungęs vertėjas yra mūsų sandėlyje ir parduodamas tiesiogiai – kaina yra daugiau nei tinkama jo naudojimui.

Video kaip tai veikia

Daugiau vaizdo įrašų galite pamatyti tiesiogiai LANGIE Youtube kanale ČIA : you tube langie kanalas

Sakyto žodžio vertėjas taip pat tarnaus kaip daugialypės terpės grotuvas vaizdo įrašams, nuotraukoms arba kaip grupinis vertėjas (galite susieti daugiau LANGIE vertėjų) – ypač tinka kelioms užsienio delegacijoms. Kitas pasirinkimas jums bus galimybė mokytis užsienio kalbos – sudėtinga mokymosi programinė įranga. Taigi jūs taip pat turite vertimo žodyną į 53 kalbas (ne tik anglų kalbos žodyną) ir galite išversti sakinius ar kitus tekstus prisijungę / neprisijungę.

Tai BENDRAVIMO REVOLIUCIJA!!!

GERIAUSIAS PASAULINIO BALSŲ VERTĖJAS

Langie S2 Translator palaiko 53 kalbas ir visa tai garso formatu ir tikrai neįtikėtinu VERTIMO TIKSLUMU!

vertimas LANGIE S2

Kaip tai iš tikrųjų veikia?

Tai veikia labai paprastu ir intuityviu principu . Tiesiog laikykite nuspaudę prietaiso jutiklinį klavišą, kol sakote žodžius, tada atleiskite ir įrenginys iš karto išvers reikiamus sakinius.

Langie turi įmontuotą 1" jutiklinį LCD ekraną ir dvigubą aukštos kokybės garsiakalbių ir mikrofonų sistemą. Langie turi mikrofoną, o garsiakalbis yra įrenginio priekinėje pusėje, per kurį galite kalbėti savo kalba. , o šalia jūsų esantis asmuo (užsienietis) akimirksniu išgirs vertimą į jo kalbą. Ir už tai užsienietis gali pasakyti atsakymą savo kalba, per mikrofoną ir garsiakalbį įrenginio galinėje pusėje, o jūs iškart išgirs vertimą į jūsų kalbą.


langie S2 vertimų pavyzdžiai
Jei norite išversti tam tikrą tekstą ar žodžius į kitą kalbą, tiesiog paspauskite ir palaikykite mėlyną mikrofono mygtuką ir atleiskite jį pasibaigus sakytinei žinutei (tekstui). Per 1-2 sekundes vertėjas išverčia jūsų pranešimą ekrane matomu tekstu, o šis pranešimas bus pasiekiamas ir garso formatu (ši kalba turi būti palaikoma). Jei norite išversti tai, ką jums sako kitas asmuo, tiesiog paspauskite ir palaikykite geltoną mikrofono mygtuką ir vėl atleiskite, kai pranešimas bus baigtas. Visas procesas yra neįtikėtinai paprastas.

LANGIE S2 kaip veikia vertėjas

Labai praktiška yra ir GROUP vertėjo funkcija, kuri tikrai ras savo pritaikymą įvairiose užsienio delegacijose.

Pakanka susieti savo įrenginį su 2 ar daugiau LANGIE vartotojų internetu per WiFi, kad gidas ar vertėjas galėtų kalbėtis su keliais žmonėmis visame pasaulyje vienu metu. Ši funkcija taip pat padeda sukurti grupę, kurioje daugiau žmonių, kalbančių skirtingomis kalbomis, galėtų bendrauti tarpusavyje ir kiekvienas iš jų gali būti skirtingoje šalyje. Viename įrenginyje galima sukurti kelias nepriklausomas grupes.

Šis tekstų ir sakinių vertėjas lengvai susitvarkys. Kišeninis vertėjas gali atpažinti jūsų balsą ir realiuoju laiku išversti jį į daugybę kalbų, todėl tai puikus kalbos įrankis kelionėms, savišvietai, apsipirkimui ar verslo reikalams. Tai iš karto išverčia jūsų žodžius, todėl jaučiatės taip, lyg tiesiogiai bendrautumėte su kitu asmeniu. Dėl praktiško mini dizaino jį labai lengva nešiotis , galite įdėti į kišenę, rankines ir pan.

kišeninis kalbos vertėjas 53 kalbų langie S2

Čia galite pamatyti palaikomų LANGIE vertėjo kalbų lentelę.

Ne visomis kalbomis galimas sakytinis vertimas balsu, bet į daugumą kalbų yra ir sakytinio teksto vertimas
(visos kalbos verčia frazes tekstiniu pavidalu LCD ekrane).

LANGIE S2 palaikomos kalbos

Visas kalbų sąrašas:

Afrikos, arabų, bengalų, bulgarų, kambodžos, kantoniečių, kinų, kroatų, čekų, danų, olandų, anglų, filipiniečių, suomių, prancūzų, vokiečių, graikų, hebrajų, hindi, vengrų, indoneziečių, islandų, italų, japonų, javų, Korėjiečių, laosiečių, latvių, lietuvių, malajų, malajų, nepaliečių, norvegų, persų, lenkų, portugalų, rumunų, rusų, serbų, sinhalų, slovakų, slovėnų, ispanų, sundanų, suahilių, švedų, tamilų, telugų, tajų, turkų, vietnamiečių, ukrainiečių, urdu

Kišeninis vertėjas neprisijungus režimu be interneto ryšio siūlo:

Multimedijos palaikymas – paveikslų galerija, skaitmeninis diktofonas, vaizdo ir muzikos grotuvas.
Mokomoji funkcija – apima balso ir vaizdo mokymą pagrindinėmis kalbomis. Taigi galite mokytis kalbos, kad ir kur eitumėte.
Garso stiprintuvas – įrašo, o vėliau sustiprina Jūsų ištartus žodžius, labai padeda bendraujant su blogesnę klausą turinčiais žmonėmis.

LANGIE S2 vertėjo funkcijos

Jei susiesite kišeninį vertėją su internetiniu „Wi-Fi“, gausite keletą įdomių funkcijų:

Vaizdų paieška balsu – atpažįsta jūsų balsą ir ieško norimo daikto vaizdo pavidalu.
Grupės vertėjas – prisijunkite prie grupės pokalbio su žmonėmis skirtingomis kalbomis.
Vertimas iš vietinės kalbos į kitas pasaulio kalbas reikalauja interneto ryšio.

LANGIE S2 vertimo peržiūra Balso vertėjas į 53 kalbas
Jis atpažįsta jūsų balsą ir išverčia jį į daugybę kalbų. Norint geriau atpažinti žodžius, reikalingas WiFi interneto ryšys.
LANGIE S2 vaizdų paieška balsu Vaizdų paieška balsu
Jis atpažįsta jūsų balsą ir ieško norimo vaizdo. Reikalingas WiFi interneto ryšys.
LANGIE S2 grupės vertėjas Grupės vertėjas
Internetinis ryšys leidžia grupiniams pokalbiams su žmonėmis įvairiomis kalbomis. Reikalingas WiFi interneto ryšys.
LANGIE S2 vertimas neprisijungus Žodžių vertėjas be interneto ryšio
Jis atpažįsta jūsų balsą ir gali išversti trumpas frazes ar paprastus žodžius pagal integruotą algoritmą, naudojamą suprantamiems vertimams. Jis palaiko tik 13 pasaulio kalbų.
LANGIE S2 kalbų mokymasis Savarankiško mokymosi galimybė be interneto ryšio
Su integruota programine įranga galite labai greitai ir efektyviai išmokti pasirinktą pasaulio kalbą.

Funkcijos:

Momentinis vertimas į 53 kalbas
Jautrus mikrofonas su balso atpažinimo funkcija
Skaitmeninis diktofonas
Muzikos ir vaizdo grotuvas
Vertimas internetu / neprisijungus
Baterijos veikimo laikas: 5 dienos budėjimo režimu / 5-8 valandos nepertraukiamo veikimo

vertėjas LANGIE S2

Kokie yra LANGIE delninio vertėjo pranašumai, palyginti su klasikiniu vertėju per telefone esančią programėlę?

  1. LANGIE vertėjas yra profesionalus vertimo įrenginys, aparatinė ir programinė įranga buvo sukurta ir pagaminta tiesiogiai kalbos vertimui. Tai nėra telefonas, sukurtas įvairiems tikslams.
  2. Jame yra technologija, skirta naudoti triukšmingoje aplinkoje ( kalbos triukšmo mažinimas verčiant ), klasikinė vertimo programa turi problemų.
  3. Labai paprasta ir lengva naudoti . Net techniškai neįgudusiems žmonėms.
  4. Išnaudojant aukščiausią vertimo paslaugų kokybę ir integruojant pagrindines pasaulyje vertimų atpažinimo sistemas, LANGIE mokymosi sistemos mechanizmas yra beveik tokio pat lygio kaip ir žmonių. Jo kalbos atpažinimo sistema yra hibridinė , pagrįsta akustiniu neuroninio tinklo modeliavimu ir kalbos modeliavimu.
  5. Jame naudojama pažangi vertimo paslauga, vertimo tikslumas yra daug didesnis nei klasikinės nemokamos vertimo programėlės telefone.
  6. LANGIE daugelyje pasaulio vietų naudoja nuosavus vertimo serverius, vertimo paslauga yra stabili, o vertimo greitis greitas.
  7. Tai yra atskiras produktas , kuris nėra susietas su mobiliuoju telefonu ar programėle telefone, nesaugo ir nereikalauja jokių asmeninių duomenų , palyginti su mobiliąja programėle telefonu.
  8. LANGIE taip pat turi daug kitų funkcijų , tokių kaip mokymasis, grupinis vertėjas ir pan .
  9. Daugeliu atvejų naudojimasis mobiliuoju telefonu yra gana asmeniškas . Asmuo, su kuriuo bandote susisiekti, nėra susipažinęs su jūsų telefonu ir po tam tikro laiko tikriausiai turėsite grąžinti telefoną jums, kad atrakintumėte ekraną. Mobilusis telefonas skirtas vienam vartotojui , o ne keliems naudotojams. Naudoti mobilųjį telefoną šiems abipusiams vertimams yra gana nepatogu.
  10. LANGIE nereikalauja jokių paslėptų mokesčių už naudojimąsi vertimo paslaugomis.

Kodėl naudojant LANGIE geriau turėti ONLINE ryšį nei vertimą OFFLINE?​

Žinoma, turite suprasti, kad bet koks vertimo OFFLINE režimas visuose vertėjams turi tik ribotą žodyną (tik pagrindinį), o vertimas dažnai būna netikslus arba nesuprantamas. ONLINE režimas prisijungus prie WiFi tinklo užtikrina nuolatinį vertimo atnaujinimą ir taisymą , duomenų bazė kelis kartus didesnė nei vertimo neprisijungus, todėl turite garantiją, kad vertimas bus kuo tikslesnis ir galėsite bendrauti be jokių sunkumas. WiFi ryšiui rekomenduojame sukurti HOT SPOT mobilųjį wifi prieigos tašką tiesiai iš savo mobiliojo telefono (kurį visada turėsite po ranka) arba naudoti LANGIE GLOBAL 3G SIM kortelę.

Ar Langie gali išversti tikrai patikimai?

LANGIE yra pažangus naujausios kartos IT produktas . Siekdama geriausių vertimo rezultatų, ji veikia su 7 internetinėmis paieškos sistemomis. Gamintojas COMET turi net daugiau nei 20 metų patirtį švietimo ir vertimo įvairiomis pasaulio kalbomis rinkoje . LANGIE nuolat plečia ir atnaujina savo vertimų duomenų bazę (per OTA) tiesiai į jūsų įrenginį, kad būtų efektyviausias šių dienų vertimo į kitas kalbas įrankis.

Specifikacijos:

Tipas: LANGIE S2
Procesorius: ARM Cortex 1,3 GHz QUAD-core
Atmintis: 16 GB
LCD: 1,08 colio jutiklinis ekranas (27,5 mm)
3G: WCDMA
Baterija: 3,7V/2000mAH
WiFi 802.11b/g/n
Bluetooth: 4.0
Micro SD kortelė: palaiko iki 32 GB
USB: Micro USB 2.0
Ausinių įvestis - Jack jungtis 3,5 mm
USB adapteris: Įėjimas 100V - 240V
USB adapteris: Išvestis 5V DC 1500mA
Matmenys: 48mm x 148mm x 17mm
Svoris: 125 g

LANGIE paketą sudaro:

1x LANGIE S2 balso vertėjas
1x USB pakrovėjas
1x USB laidas
1x ausines
1x apsauginis dėklas
1x SIM kortelės paėmimo adata
1x guminis rašiklis
1x dirželis

LANGIE S2 vertėjo paketo turinys

Komentarai

Kitos prekės