Garsiakalbio kamera – „Spy Bluetooth“ garsiakalbis su FULL HD Wifi P2P kamera ir judesio aptikimu

SKU: 10-633 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 146,66 U$
Kaina įskaitant PVM 176,00 U$
- +

Prekės aprašymas Garsiakalbio kamera – „Spy Bluetooth“ garsiakalbis su FULL HD Wifi P2P kamera ir judesio aptikimu

Garsiakalbio kamera - Bluetooth garsiakalbis su FULL HD besisukanti Wifi P2P kamera + judesio aptikimas + muzikos grotuvas. FULL HD1080P paslėpta kamera su plačiu matymo kampu, galimybe nuotoliniu būdu valdyti kamerų sukimąsi 180° . Ši USB wifi šnipinėjimo paslėpta kamera su FULL HD 1080p garso/vaizdo raiška . Galite nuotoliniu būdu valdyti paslėptos namų kameros objektyvą naudodami programą savo išmaniajame telefone (iOS / Android). Apsaugos kamera taip pat turi judesio aptikimą.

Bluetooth garsiakalbis su FULL HD Wifi P2P besisukančia kamera


Garsiakalbis su paslėpta kamera . Ši šnipinėjimo kamera atrodo kaip „Bluetooth“ garsiakalbis ir yra visiškai nepastebima. Paslėpta WiFi kamera su LIVE P2P interneto perdavimu turi išmanų judesio aptikimą ir tiesioginius pranešimus į jūsų išmanųjį telefoną. Suaktyvinus judesio aptikimą, ši maža paslėpta kamera išsiųs aliarmo pranešimą į jūsų įrenginį. Kai nesate savo namuose, ši šnipinėjimo kamera bus puiki paslėpta apsaugos kamera arba kaip aukle jūsų vaikų veiklai ir jų saugumui, arba kaip sargas, stebintis vagis, pagyvenusius žmones, augintinius realiu laiku.

Paslėpta garsiakalbio kamera išmanusis judesio aptikimas


„WiFi“ šnipinėjimo kamera su garso kolonėle gali tiesiogiai transliuoti, įrašyti vaizdo įrašus ir fotografuoti nuotoliniu būdu. Paslėpta kamera su garsu automatiškai išsaugo vaizdo įrašą į micro SD kortelę (į komplektaciją neįeina), palaiko maks. iki 128 GB ir ciklo įrašymas. Šnipinėjimo kameros su garso ir vaizdo įrašais palaiko kelių įrenginių peržiūrą internetu vienu metu, todėl galite pasidalinti savo nuostabiomis akimirkomis ir patirtimi su šeima ir draugais.

240 laipsnių kampu besisukanti kamera garsiakalbyje


Prijungę mobilųjį telefoną prie garsiakalbio per „Bluetooth“, galėsite leisti muziką . Fotoaparatas gali filmuoti tiek grodamas muziką, tiek kraunant. Įrenginys turi ciklo įrašymo funkciją, tai reiškia, kad jei atminties kortelė pilna, ji automatiškai perrašo seniausią failą. Suaktyvinus judesį, paslėpta kamera siųs pranešimus į jūsų mobilųjį telefoną ir automatiškai užfiksuos nuotraukas bei vaizdo įrašus, saugomus SD kortelėje, kad nepraleistumėte jokios svarbios informacijos. Mini kamera automatiškai išeis iš judesio aptikimo režimo ir pereis į energijos taupymo režimą, kai šalia nieko nebus. Integruota 3000 mAh baterija užtikrina iki 2 valandų veikimo, tačiau ją galima prijungti prie nuolatinio maitinimo iš tinklo per USB 5V adapterį ir taip baterijos veikimo laikas neribojamas.

Jis taip pat veikia kaip klasikinis „Bluetooth“ garsiakalbis

wifi kamera garsiakalbyje + muzikos grotuvas

Specifikacijos:

Kameros raiška 1080p
Įkrovimo laikas apytiksl. 5 valandos
Micro SD kortelės palaikymas iki 128 GB (į komplektą neįeina)
Naktinis matymas: ne
Bluetooth palaikymas: taip
Ciklo įrašymas: taip
H.264 suspaudimas
Vaizdo įrašo formatas: mp4
3,5 mm ausinių prievadas
Baterija 3000 mAh
Sistemos palaikymas: iOS/Android
Matmenys: 8,12 x 8,12 x 10,16 cm,

Pakuotės turinys:

1x Bluetooth garsiakalbis su wifi kamera
1x USB laidas
1x 3,5 mm garso laidas
1x vartotojo vadovas

Komentarai

Kitos prekės