GPS lokatorius – itin plonas tik 8mm su 2500mAh baterija

SKU: 09-082 Turiu klausimą
naujas GPS lokatorius – itin plonas tik 8mm su 2500mAh baterija
Gamintojas PROFIO
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 110,00 U$
Kaina įskaitant PVM 132,00 U$
- +

Prekės aprašymas GPS lokatorius – itin plonas tik 8mm su 2500mAh baterija

GPS sekimas - ULTRATHIN 8mm GPS lokatorius + baterija 2500mAh - siuntų judėjimo stebėjimas + pranešimas apie išpakavimą. Jis tikrai itin plonas , 8 mm storio, 110 mm aukščio ir 61 mm pločio. Sekimo palaikymas per GPS + LBS lokatorių užtikrins bet ko stebėjimą ir sekimą dėl kompaktiško dydžio. Tai idealus prekių ir siuntų lokatorius, dėl šviesos jutiklio gali įspėti apie neleistiną išpakavimą. Šis itin plonas ir kompaktiškas stebėjimo prietaisas yra specialiai sukurtas prekių, siuntų, siuntų, vertybių, bagažo ir tt sekimui. Tačiau juo galima sekti ir žmones, automobilius ar bet kokį kitą objektą. Įdėję SIM kortelę į įrenginį galėsite stebėti prekes realiu laiku žemėlapyje .

Integruotas šviesos jutiklis gali aptikti neteisėtą prekių išpakavimą ir tada siųsti įspėjimus bei pranešimus. Šie pranešimai bus išsiųsti į jūsų telefoną SMS žinute su nuoroda į dabartinę GPS lokatoriaus vietą. Taip sužinosite apie neteisėtą siuntos atidarymą, taip pat apie vietą, kurioje tai įvyko. Dėl itin plono dydžio ir įmontuotos baterijos, kurios talpa iki 2500 mAh, galite įsidėti lokatorių į kiekvieną pakuotę, kas leidžia sekti prekes 24/7 realiu laiku. Baterija įkraunama naudojant mikro USB laidą. Kai akumuliatoriaus įtampa nukrenta žemiau 3,65 V, lokatorius atsiųs SMS žinutę apie išsikrovusią bateriją. Šis GPS lokatorius yra idealus sprendimas apsaugoti jūsų turtą.

gps lokatoriusgps sekimas

GPS sekimo įrenginys randa savo panaudojimą nuomojamų transporto priemonių, lizingo automobilių, gabenamų vertingų prekių sekimui ir stebėjimui, sunkiosios technikos nuomai bei konkrečių prekių stebėjimui. Aukščiausios kokybės GPS lokatorius galite įsigyti mūsų el.parduotuvėje. Tereikia SIM kortelės (duomenų/telefono) ir gps stebėjimas gali būti aktyvus iš karto.

GPS įrenginys vartotojui suteikia sekimą mobiliosios aplikacijosTrack Solid Pro “ (iOS, Android) pavidalu, su kuria galima realiu laiku sužinoti stebimos transporto priemonės ar objekto vietą bei įvairius reikalingus duomenis. Kita forma – GPS įrenginio buvimo vietos sekimas per internetinę sąsają „ www.tracksolid.com “, kurią patogiam stebėjimui galite naudoti per asmeninį kompiuterį, planšetinį kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį.

„Tracksolid“ stebėjimo programa

Prie GPS sekiklio galite prisijungti naudodami programą mobiliajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ar kompiuteryje

Žemėlapyje rodoma jūsų dabartinė padėtis su laiku, greičiu ir GPS koordinatėmis.

„tracksolid pro“ programa

GEO FENCE funkcija

Leidžia išsiųsti pranešimą el. paštu, kai transporto priemonė išvažiuoja iš pažymėtos zonos
(jei transporto priemonės vairuotojas netyčia išvažiuotų iš suplanuoto maršruto arba Jūsų prekės/paketas patektų už leistinos ribos)

geotvoros funkcija

GPS ieškikliu galite sekti motociklą, sunkvežimį ir automobilį, bagažą, vertybes, pakuotes ir prekes, konteinerius ir kt.

gps lokatorius plonas

Dėl itin plono dydžio ir įmontuotos baterijos galima stebėti objektus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

gps paketo sekimas

Funkcijos:

GPS + LBS padėties nustatymas
Itin plonas ir miniatiūrinis dizainas
Integruota baterija, kurios talpa 2500 mAh
Šviesos jutiklis, skirtas aptikti neteisėtą prekių/siuntų/vertybių atidarymą

Specifikacijos:

Antena: vidinė GPS 4 juostų keraminė antena
LED indikacija: darbo režimas, baterija
Baterija: įmontuota, įkraunama, 2500 mAh Li-Polymer
Dažnis: GSM 850/900/1800/1900 MHz
Darbinė įtampa/srovė: 3,7V DC/50mA
Maitinimas: 5V/1A
Įkrovimo laikas: 6 valandos
Matmenys: 110x61x8 mm
Svoris: 76 g
Darbinė temperatūra: -20 iki +70°C
Transliacijos protokolas: TCP, SMS
Tikslumas: iki 10m

Pakuotės turinys:

1x GPS lokatorius Profio GPS L-8
1x Micro USB laidas
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės