GSM detektorius rašiklyje, skirtas aptikti šnipinėjimo klaidas

SKU: 09-002 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 41,25 U$
Kaina įskaitant PVM 49,50 U$
- +

Prekės aprašymas GSM detektorius rašiklyje, skirtas aptikti šnipinėjimo klaidas

GSM detektorius rašiklyje, skirtas aptikti šnipinėjimo klaidas . Tai rašiklis, kuris tarnauja kaip GSM detektorius, nesvarbu, ar jūsų namuose, biure ar kitose vietose yra klaidų ar bet koks belaidis signalas. Šis specialiai sukurtas rašiklis taip pat sužinos, ar jūsų mobilusis telefonas nėra sugadintas. Jei rašiklis užfiksuoja siunčiantį signalą, geltonas šviesos diodas pradės mirksėti (šviesėti).

Šis įrenginys veikia visais GSM dažniais, įskaitant belaides kameras. Galite lengvai sužinoti, ar kas nors jūsų vietovėje kalba telefonu arba jūsų telefonu kas nors manipuliuoja. Mirksėjimas turi būti nepertraukiamas bent apie 1 minutę ir ilgiau, be to, neabejotina, kad per jūsų telefoną bus siunčiami duomenų ar garso signalai.

klaidų detektorius rašiklyje

GSM rašiklio detektorius , belaidis įrenginys aptinka 900/1200/1300 ir 2400/2600/3000MHz dažnius. Aptinka belaidžius signalus 10 metrų atstumu. Jūsų privatumas jau apsaugotas, niekas jūsų nenustebins. Rašiklis taip pat turi UV šviesą banknotų tikrinimui. Kuo labiau artės prie VF signalo, tuo stipresnė bus spalvota šviesa. Parduodamas GSM Pen klaidų detektorius, kurį galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje priimtina kaina. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite tai, ko ieškote.
Klaidų detektoriaus GSM rašiklio specifikacija:

1. Baterija: 4,5 V, naudojant LR-44 x 3 vnt (yra komplekte)
2. Detektyvinis išėjimas: LED mirksi (lempos spalvos LED)
3. Detektyvinės indukcijos titulas: 100MHz ~ 3GHz (įrenginys taip pat sugauna žemesnį nei 900MHz dažnį, tačiau siųstuvas turi būti ne mažesnis kaip 200 mA spinduliavimo našumas)
4. Darbinis suvartojimas: 30uA
5. Mirksi LED srovė: 1mA
6. Naudojimo instrukcijos
7. Detektoriaus matmenys: 146x 10 mm Φ. kompaktiško dydžio

Komentarai

Kitos prekės