GSM perėmimo detektorius

SKU: 09-003 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 44,91 U$
Kaina įskaitant PVM 53,90 U$
- +

Prekės aprašymas GSM perėmimo detektorius

GSM perėmimo detektorius. Detektorius gali lengvai aptikti ir rasti belaidžius fotoaparatus, pokalbių pasiklausymą ir kitus belaidžius įrenginius ar signalus. GMS RF klaidų detektorius yra įrenginys, kuris tarnauja kaip GSM detektorius, nesvarbu, ar yra klaidų, ar bet koks belaidis signalas jūsų namuose, biure ar kitose vietose.

Šis specialiai sukurtas įrenginys taip pat nustato, ar jūsų mobilusis telefonas nėra sugadintas. Jei prietaisas paims transliacijos signalą, jis pradės švilpti arba vibruoti, o žalios šviesos diodai įsijungs ir švies pagal signalo intensyvumą.

GSM detektorius veikia visais GSM dažniais, įskaitant belaides kameras. Galite lengvai sužinoti, ar kas nors jūsų vietovėje kalba telefonu arba jūsų telefonu kas nors manipuliuoja. Mirksėjimas, švilpimas ar vibravimas turi būti nenutrūkstamas ne trumpiau kaip 1 minutę ir ilgiau, be to, neabejotina, kad per jūsų telefoną bus siunčiami duomenys ar garso signalas. Įrenginys gali be problemų aptikti belaidžius fotoaparatus, klausymosi klaidas ar kitus belaidžius įrenginius. Parduodamas GSM detektorius, kurį galite įsigyti internetu mūsų el.parduotuvėje už priimtiną kainą. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite tai, ko ieškote.

gsm detektoriaus rf klaida

Prietaisas taip pat palaiko ausinių prijungimą, jei reikia atlikti tylų aptikimą, tai reiškia, kad be garso. GSM signalo aptikimo diapazonas yra iki 10 M (priklausomai nuo aptinkamo GSM signalo stiprumo).

Dažnių diapazonas: 860-965MHZ(GSM); 1805–1880 MHz (DCS); 1930–1990 MHz (PCS)

Komentarai

Kitos prekės