Lempos kamera šnipas FULL HD su Wifi + 16GB atmintimi

SKU: 10-183 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 119,16 U$
Kaina įskaitant PVM 143,00 U$
- +

Prekės aprašymas Lempos kamera šnipas FULL HD su Wifi + 16GB atmintimi

Lempos kamera šnipas FULL HD su Wifi + 16GB atmintimi su 3 apšvietimo režimais, jutikliniu valdymu ir 1080p FULL HD paslėptu vaizdo įrašu realiuoju laiku. Stalinės lempos kamera palaiko 3 šviesos ir 3 temperatūros režimus su iki 180° pakreipimo kampu ir jutikliniu valdymu. Kamera yra paslėpta lempos korpuso priekyje, todėl ji nėra dedama ten, kur yra LED diodai, todėl galite įrašyti įvykius tiesiai priešais lempą (net ir tada, kai lempa pakreipta žemyn).

Modernus ir erdvę taupantis dizainas. Lempos kotą galima visiškai nulenkti žemyn, o lempos korpusas yra plonas, todėl užima mažai vietos. Be to, lempa yra nuostabiai lanksti ir jūs galite lengvai reguliuoti pasvirimo kampą nuo 0° iki 180° . Šviestuvas yra modernaus, elegantiško dizaino , su ABS plastiku ir šlifuotu aliuminiu lempos viršuje. Elegantiška juoda lempos spalva taip pat įspūdingai papildo namus ar biurą . Jei pasvirimo kampas yra mažesnis nei 30°, lemputė automatiškai išsijungia, ji sukurta taip, kad išvengtų atsitiktinio kontakto su maitinimo mygtuku. Lempa turi įmontuotą atminties funkciją , kuri prisimena ankstesnius nustatymus . Paleidus iš naujo, lemputė automatiškai tęsis šviesumo lygiu nuo ankstesnio naudojimo. Šnipinėjimo paslėpta kamera, kurią galite įsigyti internetu už gerą kainą tiesiai mūsų parduotuvėje.

Lempos kamera wifi

Didelis šio gaminio privalumas yra tas, kad, išskyrus naktinės lempos funkciją, jis taip pat turi nepastebimą „Wi-Fi HD“ kamerą su nuotoliniu „Wi-Fi“ žiūrėjimu , todėl galite žiūrėti tiesioginį vaizdo įrašą ir nuotraukas naudodami programą savo mobiliajame telefone .

Paslėpta WiFi 1080p HD kamera

Mini kamera yra lempos priekyje. Integruota kamera palaiko nuotolinį „Wi-Fi“ peržiūrą , todėl galite žiūrėti tiesioginį vaizdo įrašą ir nuotraukas naudodami programą mobiliesiems .

Atsisiųskite nemokamą „HDeCAM“ programėlę iš „Google Play“ parduotuvės (skirta „Android“) arba iš „Apple Store“ (skirta iOS) ir prijunkite įrenginį prie namų „Wi-Fi“, tada žiūrėkite FULL HD vaizdo įrašą iki 1080p realiuoju laiku. Taigi, net ir jums nesant, galite matyti, kas vyksta jūsų namuose, biure ar parduotuvėje. Jis taip pat palaiko mini fotografavimą paslėptu fotoaparatu, tiesiog dirbkite su išmaniuoju telefonu , kai esate namuose ar lauke, ir galite lengvai fotografuoti ir išsaugoti arba peržiūrėti naudodami programą, kurią galite atsisiųsti, kaip aprašyta gaminio pakuotėje.

fotoaparato lempa wifi

Stalinė lempa valdoma liečiant lempos apačią , švelniai bakstelėjus vertikalią LED liniją.

Vienu palietimu (vienu palietimu) galite pasirinkti 3 ryškumo lygius. Prijunkite lemputę prie maitinimo šaltinio ir vienu bakstelėjimu įjungsite 1 lygį, jei norite stipresnės šviesos, tiesiog bakstelėkite antrą kartą, o jei norite stipriausios šviesos – tiesiog bakstelėkite trečią kartą. O jei norite išjungti lempą, tiesiog bakstelėkite dar kartą ir lemputė išsijungs.

Dvigubas palietimas (dukart bakstelėjimas) galite pasirinkti 3 CCT šviesos spalvos temperatūros režimus – šaltai balta, šilta balta, vidutiniškai balta . Labai jautrūs jutikliniai valdikliai leidžia lengvai ir patogiai perjungti.

LED lempos su kamera ypatybės:

Modernaus stiliaus su minkštu paviršiumi ir patogiu pakreipimu
Aukštos kokybės LED lustai, švelni šviesa, be akinimo, be šešėlių
Speciali rankena su akinimui atsparia konstrukcija, skirta akių apsaugai
Bakstelėdami jutiklinį jungiklį galite nustatyti skirtingus šviesos ir ryškumo režimus
Patogus jutiklinis valdymas
Patobulinta lempoje paslėptos HD WiFi kameros funkcija

Paslėptos kameros savybės ir specifikacijos:

Vaizdo įrašo raiška 640 * 480/1280 * 720/1920 * 1080
Nuotraukos raiška 1920 * 1080 (jpg formatas)
Vaizdo įrašo formatas ir kadrų dažnis: 25 kadrai per sekundę
H.264 glaudinimo formatas (.AVI)
Laiko sinchronizavimo palaikymas
Nepertraukiamo įrašymo laikas iki 1,5 valandos
Nuotolinis vaizdo įrašas per HDeCAM, fotografavimas
Judesio aptikimo funkcija
Palaiko „Android“, „Apple“ ir „Windows“ kompiuterius, kad būtų galima nuotoliniu būdu žiūrėti vaizdo įrašus realiuoju laiku.

Lempos specifikacijos:

Jutiklinės lempos valdymas
Įkraunamos baterijos talpa: 1200 mAh
Darbo laikas: 2-20 valandų, atsižvelgiant į ryškumo ir CCT nustatymus
Rankena skirta akių apsaugai su reguliuojamu pakreipimu 0° - 180°
Maksimali galia: 4,5 W
Integruota atmintis: 16 GB
Įtampa: 5V
3 ryškumo režimai
3 šviesos spalvos temperatūros CCT režimai:
CCT atsipalaidavimo režimas: 2800-3300K
CCT skaitymo režimas: 4000–4500 K
CCT tyrimo režimas: 5000 - 5700 K
Šviesos intensyvumas @ 30 cm: 650 liuksų

Pakuotėje yra:

1x LED stalinė lempa su WiFi HD kamera
1x USB laidas
1x Naudojimo instrukcija

Komentarai

Kitos prekės