„Micro pinhole“ HD kamera su 6x IR LED

SKU: 10-104 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas išparduota
Atsiprašome, bet šis produktas išparduotas. Šio gaminio nebėra.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 115,50 U$
Kaina įskaitant PVM 138,60 U$

Prekės aprašymas „Micro pinhole“ HD kamera su 6x IR LED

„Micro pinhole“ kamera HD su 6x IR LED + nuolatiniu maitinimo šaltiniu, tai idealus įrenginys nepastebimai stebėti pastatuose, biuruose ar jūsų namuose. Dėl mažo kameros dydžio ir nuolatinio maitinimo šaltinio , fotoaparatas yra idealus prietaisas nepastebimai pastatymui pastatų, biurų ar jūsų namuose , kur ją galima naudoti kaip apsaugos kamerą.

Fotoaparatą galima prijungti per USB prie AC/DC adapterio arba maitinti per POWERBANK vietose, kur neturite prieigos prie elektros tinklo. Įrašymas saugomas „micro SD“ kortelėje iki 32 GB. Pastačius kamerą, ją galima valdyti nuotoliniu būdu naudojant nuotolinio valdymo pultą, kuris užtikrins kuo neįkyriausią įrašymo paleidimą ir veikia iki 20 metrų atstumu atviroje erdvėje be užtvarų.

Pinhole kamera

Naudodami nuotolinio valdymo pultą galite įjungti ir išjungti kamerą, pradėti įrašyti vaizdo įrašą ar tiesiog garsą. Naudodami nuotolinio valdymo pultą taip pat galite padaryti nuotrauką ir perjungti IR naktinį matymą filmuodami. Kai prijungiate įrenginį prie kompiuterio per USB ir nuotolinio valdymo pultu įjungiate fotoaparatą, jis veikia kaip kortelių skaitytuvas ir galite tiesiogiai atsisiųsti įrašytus vaizdo įrašus ir nuotraukas. Kamera filmuoja 1920x1080p raiška. Fotoaparatas palaiko nepertraukiamo įrašymo funkciją, o tai reiškia, kad užpildžius microSD kortelę, fotoaparatas automatiškai pradeda ištrinti seniausius įrašus. Maži dydžiai, nepastebimi ir nepriklausomybė nuo išorinio maitinimo šaltinio per maitinimo bloką daro fotoaparatą labai naudingu įrankiu šnipinėjimo pasaulyje.

Funkcijos:

Šnipinėjimo kamera su IR naktiniu matymu
Užtikrina nuolatinį įrašymą
Nuotolinio valdymo pultas iki 20m
„microSD“ kortelių naudojimas iki 32 GB
Nuolatinis tiekimas
Prisijungimas prie POWERBANK

Specifikacijos:

Rezoliucija: Full HD 1920x1080
Vaizdo įrašo formatas: AVI
Nuotraukos raiška: 2560x1440
Vaizdo įrašo suspaudimas: H.264, MJPEG
Atmintis: „microSD“ kortelės iki 32 GB
IR naktinis matymas: 6x IR LED
Maitinimas: kintamosios srovės adapteris su USB jungtimi
Antrinis šaltinis: galimas prisijungimas prie POWERBANK

Turinys:

1x Pinhole kamera su IR naktiniu matymu
1x nuotolinio valdymo pultas
1x Micro USB laidas
1x rankinis

Komentarai

Kitos prekės