Mini diktofonas raktų pakabuke - Dog + 8GB atmintis + ausinės

SKU: 09-098 Turiu klausimą
Gamintojas OĮG
Prekių prieinamumas išankstinis užsakymas
Pristatymo laikas: 1 - 3 savaitės.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 100,84 U$
Kaina įskaitant PVM 121,00 U$
- +

Prekės aprašymas Mini diktofonas raktų pakabuke - Dog + 8GB atmintis + ausinės

Mini diktofonas raktų pakabuke - Dog + 8GB atmintis + ausinės. Automatinis garso aptikimas ir įrašymas. Žaisle paslėptas šnipas Diktofonas su 8 GB atmintimi slaptam garso įrašymui ir stereo ausinėmis . Garso įrašymo įrenginys - nešiojamas, atrodo kaip žaislas - šuns pakabukas. Diktofonas maitinamas arba per pridedamą USB kabelį, arba per įkraunamą 400 mAh polimerinę bateriją, kuri visiškai įkrauta leidžia nepertraukiamai įrašyti balsą ir garsus iki 70 valandų WAV formatu. Pridedamos ausinės gali būti naudojamos garso failams leisti. Diskretiškas garso įrašymas bet kur.

Šnipo balsas (garso įrašymo įrenginys) šuns formos raktų pakabutyje (pakabukas)

diktofonas šuns pakabuke

Dėl nešiojamojo kompaktiško dizaino diktofoną visada galite lengvai laikyti arba paslėpti kaip šnipinėjimo įrenginį, pavyzdžiui, kišenėje, kad galėtumėte įrašyti slaptus ar diskretiškus pokalbius ar įvairias garso detales. Diktofonas yra idealus mobilusis įrašymo įrenginys, leidžiantis fiksuoti garsus didesniais atstumais. Prietaisas taip pat siūlo MP3 grotuvo funkciją mėgstamoms dainoms, kurias galite perkelti į įrenginį per pridedamą USB duomenų kabelį.

Automatinis garso įrašymas – pradedamas, kai nustatomas padidėjęs triukšmo lygis

diktofoną raktų pakabuko šunyje

Skaitmeninis diktofonas, paslėptas žaisle - raktų pakabukas 8 GB vidinė atmintis . Įrenginys siūlo 4 funkcijas viename – garso įrašymas, mp3 grotuvas, USB atmintinė, automatinis garso įrašymas – įsijungia, kai nustatomas padidėjęs triukšmo lygis . Tai novatoriškas įrenginys, kuriame dera elegantiškas dizainas ir tuo pačiu malonus dizainas, leidžiantis išnaudoti visas savo funkcijas. Raktų pakabelyje paslėptas skaitmeninis diktofonas dėl triukšmo mažinimo įrašo aukščiausios kokybės garsą, todėl puikiai papildo mokymus, verslo susitikimus, dalykinius ir kitus pokalbių įrašymo tikslus. Integruota 8 GB atmintis suteikia daug vietos ilgalaikiams balso įrašams įrašyti, taip pat dėl įmontuotos 400 mAh talpos ličio baterijos, kuri tarnaus iki maždaug 70 valandų nepertraukiamo įrašymo.

mini šnipų registratorius šuns raktų pakabutyje

Garso aptikimo funkcija yra svarbi – įrašius garsą pradedamas automatinis įrašymas

Diktofonas taip pat tarnauja kaip MP3 grotuvas dėl integruotos atminties, į kurią USB laidu galite įrašyti mėgstamas dainas arba atkurti įrašytus pokalbius ir klausytis jų per ausines. Į integruotą 8 GB atmintį galima įkelti įvairius kitus failus, todėl raktų pakabukas atlieka ir klasikinę nešiojamojo USB atmintinės funkciją. Miniatiūrinių matmenų dėka mini diktofonas yra nešiojamas ir praktiškas įrašymo įrenginys, kuris gali būti naudojamas įvairiose gyvenimo situacijose, kai reikalingas ir nepastebimas garso įrašymo būdas.

paslėptas diktofonas raktų pakabuko balso įraše

Funkcijos:

Pradėkite įrašymą vienu paspaudimu
Balso įrašytuvas
Automatinio įrašymo funkcija garso aptikimo atveju
MP3, WMA ir WAV grotuvas
USB atmintinė su 8GB vidine atmintimi
Stereo ausines

Specifikacija:

Garso įrašymo formatas: WAV
Garso kokybė: 192KBPS
Funkcijos: garso įrašymas vienu paspaudimu, automatinis garso įrašymas, mp3 grotuvas
Vidinė atmintis: 8 GB
Maitinimas: įmontuota įkraunama ličio baterija 400mAh
Įrašymo laikas (baterijos veikimo laikas): iki 70 valandų
Palaikomi atkūrimo formatai: mp3, wav, wma
Matmenys: 60x43x35mm

Pakuotės turinys:

1x skaitmeninis diktofonas
1x ausines
1x USB laidas
1x nėriniai
1x vadovas

Komentarai

Kitos prekės