Miniatiūrinis GPS vandeniui atsparus IPX5 lokatorius - 2800 mAh baterija

SKU: 10-563 Turiu klausimą
naujas nuolaida Miniatiūrinis GPS vandeniui atsparus IPX5 lokatorius - 2800 mAh baterija
Gamintojas PROFIO
Prekių prieinamumas sandėlyje
Prekių yra sandėlyje, jos paruoštos siuntimui.
Taip! Mes ten siunčiame US
Kaina be PVM 64,16 U$
Kaina įskaitant PVM 77,00 U$ 143,00 U$
- +

Prekės aprašymas Miniatiūrinis GPS vandeniui atsparus IPX5 lokatorius - 2800 mAh baterija

Miniatiūrinis GPS vandeniui atsparus IPX5 lokatorius - 2800 mAh baterija , kurios patvarumas iki 2 metų. GPS + LBS + WiFi padėties nustatymas – iki trigubo tikslumo vietos nustatymui realiuoju laiku. Mini GPS lokatorius yra lengvas ir kompaktiškas sekiklis, leidžiantis nustatyti vietą, stebėti nereikalaujant maitinimo, baterijos veikimo laikas iki 2 metų (tik wifi lokalizacijai). Vietos nustatymo priemonė yra naudingas apsaugos sprendimas, leidžiantis stebėti žmonių, prekių ir transporto priemonių judėjimą realiu laiku arba reguliariais intervalais. Internetinis GPS sekiklis r (mobilioji programėlė) su 2800 mAh baterija, kuri užtikrins GPS įrenginio veikimą budėjimo režimu iki 2 metų (tik wifi vietai) nuskaitant vietą kartą per dieną arba nuolat naudojant GPS, jis gali veikti iki 45 valandų.

Kai internetinis sekiklis turi gerą GPS signalą, jis jį suras per GPS. Jei jis neturi GPS signalo, jis jį suras per LBS. Trigubas padėties nustatymas leidžia tiksliai ir greitai pažymėti vietą. GPS modulyje yra stiprus magnetas (taip pat 3m lipdukai su lipdukais, kad būtų galima lengvai pritvirtinti lokatorių) ir yra labai paprastas ir lankstus montuojamas GPS transporto priemonės stebėjimui. Išorinė IPX5 atsparumo vandeniui apsauga (apsauga nuo vandens purslų ir dulkių) užtikrina įrenginio funkcionalumą net ir sudėtingoje lauko aplinkoje. GPS sekimo įrenginiai gali būti naudojami nuomojamų transporto priemonių, lizingo automobilių, gabenamų vertybių sekimui ir stebėjimui, sunkiosios technikos nuomai bei konkrečių prekių stebėjimui. GPS sekiklis taip pat įspėja SMS žinute apie neleistiną įrenginio diegimo ar įrenginio pašalinimo trukdymą. Aukščiausios kokybės GPS lokatorius galite įsigyti mūsų el.parduotuvėje. Tereikia SIM kortelės (duomenų / telefono) ir GPS stebėjimas gali būti aktyvus iš karto.

Miniatiūriniai GPS lokatoriaus matmenys

GPS seklys turi tiksliai miniatiūrinį kompaktišką korpusą, jį galime laikyti tik dviem pirštais.
Kai lokatorius veikia, nesigirdi jokio garso, labai lengva pasislėpti bet kur.

miniatiūrinis gps lokatorius

GPS įrenginys vartotojui suteikia sekimą mobiliosios aplikacijosTrackSolid PRO “ (iOS, Android) pavidalu , su kuria galite sužinoti stebimos transporto priemonės ar objekto vietą realiu laiku bei įvairius reikalingus duomenis.
Kita forma – GPS įrenginio sekimas per internetinę sąsają „ www.tracksolid.com “, kurią patogiam stebėjimui galite naudoti per asmeninį kompiuterį, planšetinį kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį.

GPS lokalizacija

Prie GPS sekiklio galite prisijungti naudodami programą mobiliajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ar kompiuteryje

Žemėlapyje rodoma jūsų dabartinė padėtis su laiku, greičiu ir GPS koordinatėmis.

Transporto priemonių stebėjimas

GEO FENCE funkcija

Tai leis jums išsiųsti pranešimą el. paštu, kai paliksite pažymėtą sritį
(Jei transporto priemonės vairuotojas netyčia išvažiuoja už suplanuoto maršruto arba Jūsų prekės/paketas pateko už leistino limito)

geofence gps lokatorius

Triguba GPS ir LBS + WiFi lokalizacija

Šis sekiklis palaiko GPS ir LBS vietą. GPS yra išorinės padėties nustatymas mažesniu nei 10 metrų tikslumu. LBS yra padėties nustatymas (tose, kur nėra GPS signalo) mažesniu nei 500 metrų tikslumu. Vietos nustatymo įrenginys taip pat gali prisijungti prie viešojo WIFI tinklo ir siųsti vietos duomenis per Wifi.

triojita lokalizacija - gps trackeris

Ilgas budėjimo režimas – budėjimo režimas iki 3 metų

GPS seklys turi įmontuotą keičiamą 3,0 V 2800 mAh ličio polimero bateriją su išmaniąja energijos taupymo funkcija.
Budėjimo režimu iki 3 metų dirbant su vieta kartą per dieną arba naudojant GPS nuolat, gali dirbti iki 45 val.

GPS lokatoriuje yra keičiamas neįkraunamas 2800 mAh ličio akumuliatorius, todėl rekomenduojame ne intensyvų / nuolatinį stebėjimą, o ilgalaikį, pertraukiamą stebėjimą.

baterijos didelės talpos GPS lokatorius

Energijos taupymo režimas

Šiame režime galite nustatyti tikslų laiką , kada įrenginys turi pabusti, ir atnaujinti savo vietą , tada galite įvesti laiką, kaip dažnai jis turėtų pabusti. Kadangi šiuo režimu įrenginys nėra visiškai aktyvus ir įjungiamas tik pasirinktu laiku, taupoma baterija , o tai leidžia įrenginiui tarnauti labai ilgai. Praktiškai šis režimas veikia taip, kad jei įvedame aktyvavimo laiką, pavyzdžiui, 13:45 ir nustatome pasikartojimo intervalą, pavyzdžiui, 2 valandas. Taigi įrenginys pirmą kartą atnaujina savo vietą 13:45, o kitas vietos atnaujinimas bus 15:45, o kita vieta atnaujinama kas 2 valandas. Šiuo režimu įrenginys gali veikti vienu akumuliatoriaus įkrovimu maždaug 1-2 metus. Todėl, jei vieta atnaujinama kartą per 1 dieną.

GPS lokatoriaus neteisėto pašalinimo signalizacija

Jei GPS lokatorius aptiks neteisėtą išėmimą mygtuku Šviesa, bus išsiųstas aliarmas įspėjimo pranešimo forma ir GPS sekimo režimas įsijungs automatiškai 20 minučių. Po 20 minučių prietaisas vėl persijungia į budėjimo režimą.

gps tracker sk anti tamper

Stiprus tvirtinimo magnetas

GPS modulyje yra stiprus magnetas, todėl labai paprastas ir tuo pačiu lankstus GPS lokatoriaus montavimas tiesiai ant transporto priemonių jų buvimo vietai. Naudodami pridedamą 3M lipnią Velcro juostą, taip pat galite pritvirtinti GPS lokatorių prie nemagnetinių objektų.

GPS lokatorius - stiprus magnetas

IPX5 dulkėms ir vandeniui atsparus lokatoriaus dizainas

GPS lokatorius turi itin atsparų vandeniui paviršių, kuris užtikrina stabilų veikimą sudėtingoje aplinkoje.
Tai ne tik veiksmingai apsaugo nuo dulkių patekimo, bet ir jums nereikia jaudintis dėl lokatoriaus, kai liečiatės su vandeniu.

gps lokatoriaus IPX5 apsauga

GPS lokalizacija GPS WIFI + LBS vieta – leidžia nustatyti savo vietą realiu laiku arba reguliariais intervalais
akumuliatoriaus talpa 2800 mAh baterija - keičiama neperkraunama baterija užtikrina pakankamai ilgą GPS įrenginio maitinimą (budėjimo laikas max. 2 metai)
itin stiprus magnetas Stiprus magnetas – stiprus magnetinis dangtelis leidžia lanksčiai montuoti ant transporto priemonės ar kitokio turto
įsibrovimo signalizacija Įspėjimas apie įsibrovimą – jums bus nedelsiant pranešta, kai bus aptikta neteisėta prieiga prie įrenginio
ipx5 atsparumas vandeniui IPX5 atsparus vandeniui – vandeniui atsparus GPS įrenginys užtikrina stabilų veikimą net ir sudėtingoje lauko aplinkoje
protingas energijos valdymas Sumanus energijos valdymas – sumažinkite energijos sąnaudas, kai įrenginys neveikia

Specifikacijos:
Ryšio dažnis: GSM: 850/900/1800 / 1900MHz WCDMA: 850/900/1200 / 2100MHz (B1 / B2 / B5 / B8)
Jautrumas: II klasė RBER2 % (-102dBm)
GPRS: 1.2 klasė, TCP / IP
Pajamų jautrumas: II klasė RBER2 % (-102dBm)
Atmintis: 32 + 32Mb
Fazės klaida: RMSPE <5, PPE <20
Maks. išėjimas: GSM850 / GSM900: 33 ± 3dBm, GSM1800 / GSM1900: 30 ± 3dBm
Maks. dažnio paklaida: ± 0,1ppm
GPS lustas: labai jautrus GPS lustas
Dažnis: GPS L1, 1575,42 MHz
GPS kanalas: 66
Vietos tikslumas: <10 metrų
Stebėjimo jautrumas: -165dBm
Jutimo jautrumas: -148dBm
Mygtukas: įjungti / išjungti
LED indikatorius: raudonas darbo režimas
Budėjimo laikas: 3 metai (vietos duomenų nuskaitymas kartą per dieną)
GPS antena: keraminė GPS antena
Darbinė temperatūra: -20 ~ ~ + 70 ℃
Baterija: 2800 mAh / 3,0 V ličio polimero baterija
Matmenys: 42 mm (plotis) x 82 mm (aukštis) x 20 mm (storis)
Svoris: 72g

Pakuotės turinys:

1x Profio GPS L-22 GPS lokatorius
1x 3M lipnus Velcro
1x magnetinis dangtelis
1x vadovas

!!! Kad GPS lokatorius veiktų tinkamai, būtina įsigyti 1-10 metų licenciją stebėjimui per sistemą TRACKSOLID PRO !!!

Komentarai

Kitos prekės